Porażka futsalowego teamu z Rzeszowa w Pyskowicach. Braki kadrowe problemem

Opublikowano: 30-10-2016
Kategoria: FUTSAL, I Liga

Na Śląsku, w Pyskowicach przegrała dziś z tamtejszym FC Remedium Hybryd futsalowa ekipa Heiro Rzeszów. Był to mecz 6 kolejki I ligi południowej.

To 4 w sezonie 2016/17 pojedynek bez punktów ekipy trenera Ernesta Kiczka. Targanemu kłopotami kadrowymi zespołowi ze stolicy Podkarpacia trudno było przeciwstawić się wpsieranym przez liczną publiczność gospodarzom.

W pierwszej połowie na placu gry dominowały miejscowe ”Mamuty”, które po 14 minutach wygrywały już 5-0. Skutecznie przestraszyły one nasz zespół grając pressingiem na całym parkiecie. Heiro miało problemy.

Po zmianie stron “Dziki” poczynały sobie lepiej. Nie na tyle jednak by odwrócić losy meczu.

W 7. kolejce przeciwnikiem Heiro Rzeszów będzie zespół Futsalu Nowiny. Rzeszowski team rozegra go na własnym parkiecie, w niedzielę 6 listopada.

FC Remedium Hybryd Pyskowice – Heiro Rzeszów 7-2 (5-0)

Fc Remedium Hybryd: Lubczyński, Śmieja – Misiak, Owczarek, Rymaszewski, Soviak, Pawlak, Brysz, Tkacz, Miozga, Dubiel, Stachański, Górny, Gawron.

Trener: Rafał Barszcz.

Heiro: Wołowiec, Piszczek – P. Krawczyk, Ł.Krawczyk, Przybyło, Hady, Barszcz, Kiczek.

Trener: Ernset Kiczek.

Sędziowali: Łukasz Chowaniec i Rafał Ziach z Małopolskiego Związku Piłki Nożnej.

Tekst i foto: S.Siwiec

Wszystkie wyniki I ligi południowej i tabela tutaj.