BĘDZIE CIEKAWIE? – wybrane zawody

16 października 2021 (sobota)

KOSZYKÓWKA

I Liga Mężczyzn 

Rawlplug Sokół Łańcut – Miasto Szkła Krosno, godzina 17.30

PIŁKA NOŻNA 

Fortuna 1 Liga

Apklan Resovia Rzeszów – Chrobry Głogów, godzina 12.40 

eWinner 2 Liga

Hutnik Kraków – Stal Rzeszów, godzina 15

III Liga, grupa IV

Unia Tarnów – Wisłoka Dębica, godzina 15

Korona Rzeszów – Wólczanka Wólka Pełkińska, godzina 15.30

IV Liga Podkarpacka 

Głogovia Głogów Młp. – Stal II Mielec, godzina 11, KS Wiązownica – SPEC Stal Łańcut, godzina 14.30, Izolator Boguchwała – Ekoball Stal Sanok, JKS Jarosław – Czarni Trześń, Piast Tuczempy – Wisłok Wiśniowa, Igloopol Dębica – Orzeł Przeworsk, wszystkie godzina 15

PIŁKA RĘCZNA

PGNiG Superliga Mężczyzn

Handball Stal Mielec – Górnik Zabrze, godzina 15

SIATKÓWKA 

II Liga Mężczyzn 

Błękitni Ropczyce – MKS II Będzin, godzina 16, Kępa MOSiR Dębica – Hutnik Wanda Kraków, godzina 16.30, Volley Rybnik – Extrans Sędziszów Młp., AKS V LO Rzeszów – TKS Tychy, oba godzina 17

II Liga Kobiet

Silesia Volley Mysłowice – Marba Sędziszów Młp., godzina 16 

 

17 października 2021 (niedziela)

PIŁKA NOŻNA

IV Liga Podkarpacka 

Sokół Kamień Bieszczady Ustrzyki Dolne godzina 15, MKS Kańczuga – Błękitni Ropczyce, SPEC Stal Łańcut – Sokół Kolbuszowa Dolna, wszystkie godzina 17

SIATKÓWKA 

PlusLiga

Asseco Resovia Rzeszów- Cerrad Czarni Radom, godzina 14.45 

 

18 października 2021 (poniedziałek)

PIŁKA NOŻNA

PKO BP Ekstraklasa 

PGE FKS Stal Mielec – Zagłębie Lubin, godzina 18

 

19 października 2021 (wtorek)

PIŁKA NOŻNA

Fortuna 1 Liga

Apklan Resovia Rzeszów  – Miedź Legnica, godzina 18

 

20 października 2021 (środa)

SIATKÓWKA

Tauron Liga 

Grupa Azoty Chemik Police – Developres SkyRes Rzeszów, godzina 17.30

 

23 października 2021 (sobota)

PIŁKA NOŻNA

Fortuna 1 Liga

Arka Gdynia – Apklan Resovia Rzeszów, godzina 15

eWinner 2 Liga

Stal Rzeszów – Pogoń Siedlce, godzina 18

PIŁKA RĘCZNA

PGNiG Superliga Mężczyzn

Energa MKS Kalisz – Handball Stal Mielec, godzina 14

SIATKÓWKA

PlusLiga

Stal Nysa – Asseco Resovia Rzeszów, godzina 20.30 

 

24 października 2021 (niedziela)

PIŁKA NOŻNA

PKO BP Ekstraklasa 

Warta Poznań – PGE FKS Stal Mielec, godzina 17.30

 

25 października 2021 (poniedziałek)

SIATKÓWKA

Tauron Liga 

Developres SkyRes Rzeszów – #Volley Wrocław, godzina 17.30