Podzwierzyniec SPEC Team został mistrzem Łańcuckiej Halowej Ligi Piłki Nożnej sezonu 2017/18. Najlepszą ekipę poznaliśmy 16 lutego kiedy to rozegrano ostatnią ligową kolejkę tych zmagań.

Zagrali dla chorej Wiktorii

Dodane: 15-02-2018
11 lutego w Łańcucie rozegrano II Wielki Charytatywny Turniej Halowej Piłki Nożnej 2018 o Puchar Posła na Sejm RP Kazimierza Gołojucha i Burmistrza Miasta Łańcuta Stanisława Gwizdaka. Grano dla chorej Wiktorii.
Plebiscyt na Najlepszego Sportowca i Trenera Łańcuta 2017 roku został rozstrzygnięty. Zwycięzców poznaliśmy 11 lutego 2018. Sportowe wybory w Łańcucie organizowane był już dwunasty raz.
9 lutego w południowokoreańskim Pjongczangu, rozpoczynają się XXIII Zimowe Igrzyska Olimpijskie. Potrwają do 25 lutego. W zawodach walczyć o medale będą reprezentacje 92 państw i sportowcy z Rosji występujący pod neutralną flagą.
W Łańcucie, 11 lutego, rozegrany zostanie piłkarski turniej charytatywny o Puchar Posła na Sejm RP, Kazimierza Gołojucha, i Burmistrza Miasta Łańcuta, Stanisława Gwizdaka. Celem zawodów pomoc dla bardzo chorej małej Wiktorii.

Zimowa XXIV OOM w Łańcucie

Dodane: 01-02-2018
1 lutego rozpoczęła się XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Zimowych Podkarpackie 2018. Rywalizacja toczyć będzie się w kilku miastach. W naszym regionie młodych sportowców gościć będzie Łańcut.