Iwona Nieroda i Tomasz Konieczny na podium PP 2019 w Jarosławiu

Opublikowano: 26-09-2019

We wrześniu w Jarosławiu, rozegrano zawody Pucharu Polski 2019 w kickboxingu juniorów i seniorów w formule low kick. Rywalizowało 88 zawodniczek i zawodników. Medale zdobyli reprezentanci klubów z regionu.

Z przedstawicieli regionu Rzeszowszczyzny, medale wywalczyli seniorzy. Iwona Nieroda z Diamentu Pstrągowa, w wadze 56 kilogramów, i Tomasz Konieczny z CAF Rzeszów, w kategorii 81 kilogramów zdobyli złote medale, zdobywając 1 miejsca.

Zawodniczka klubu z powiatu strzyżowskiego uznana została najlepszą zawodniczką pucharowej rywalizacji.

Z Podkarpacia na podium stanęli też zawodnicy gospodarzy, Sokoła Jarosław, Aleksandra Zalewska, Mateusz Frankiewicz, Jakub Konieczny, Jakub Ogryzek, Tomasz Kolcun, Sylwester Błędowski.

Jarosławie zajęli 3 miejsce w klasyfikacji medalowej pucharowych zmagań.