Wywalczyli medale MP 2019 kickboxingu low kick

Opublikowano: 09-04-2019

Na podium Mistrzostw Polski 2019 w kickboxingu low kick stawali reprezentanci naszego regionu. Krajowy czempionat rozegrano w pierwszy weekend kwietnia w Nowym Targu.

Iwona Nieroda, z Diamentu Pstrągowa, która w Nowym Targu zwyciężyła w kategorii 56 kilogramów, uznana została najlepszą zawodniczką MP. To 9 laur mistrzostw kraju zawodniczki trenera Jerzego Pilarza.

Medale w stolicy Podhala z naszego regionu zdobyli także: seniorzy/srebro – Ewa Sobiło (Oyama Rzeszów), kat 60 kg, Arkadiusz Kaszuba (RzKK Rzeszów), kat 81 kg,

Medaliści z Podkarpacia spoza regionu: seniorzy/Katarzyna Świzdor (Sokół Jarosław), kat 56 kg,  juniorzy/złoto – Miłosz Baran, kat 67 kg, Adam Tutak, kat 81 kg (obaj Samuraj Sanok).

W krajowych mistrzostwach startowali reprezentanci 78 klubów.