Z końcem 2023 roku zmiana trenera w Igloopolu Dębica

Opublikowano: 01-01-2024
Kategoria: PIŁKA NOŻNA, IV Liga

Łukasz Cabaj z końcem 2023 roku rozstał się z piłkarską ekipą czwartoligowego zespołu seniorów Igloopolu Dębica. Z początkiem roku 2024, będzie pracować już jako coach drużyny z trzecioligowego szczebla.

Rezygnujący z rokiem 2023 z prowadzenia popularnych “Morsów” Łukasz Cabaj, na “trenerskim stołku” pierwszego zespołu seniorów Igloopolu Dębica zasiadał od grudnia 2021. 

Reklama

–  Z dniem wczorajszym rezygnację z funkcji trenera pierwszego zespołu Igloopolu złożył Łukasz Cabaj, umowa z trenerem została rozwiązana za porozumieniem stron. Jego bilans IV ligowych spotkań z naszym klubem to trzydzieści wygranych, dwanaście remisów i dwadzieścia osiem przegranych meczy. Dziękujemy za ogromny wkład w budowę drużyny i dotychczasową pracę, która mamy nadzieje będzie dalej owocować. Trener postanowił spróbować swoich sił w wyższej lidze. Od nowego roku prowadzić będzie trzecioligowy ligowy zespół. Pomimo rezygnacji z pracy z seniorami dalej prowadził będzie trampkarzy starszych w rozgrywkach młodzieżowych w naszym klubie – poinformował z ostatnim dniem 2023 roku, klubowy serwis Igloopolu Dębica.

Łukasz Cabaj pozostaje w ekipie ze stolicy powiatu dębickiego, na stanowisku szkoleniowca trampkarzy starszych.

Foto: www.igloopol.info

Komentarze

Komentarze