Okolicznościowa koszulka PGE FKS Stali Mielec z okazji 85 lat

Opublikowano: 21-10-2023

Najbardziej utytułowany piłkarski team Podkarpacia, Stal Mielec, z jesiennym czasem 2023 roku zaprezentował okolicznościową koszulkę z okazji jubileuszu 85-lecia klubu.

W rundzie rundzie wiosennej sezonu 2023/24 PKO BP Ekstraklasy team piłkarzy ekstraklasowej Stali Mielec obchodzić będzie swoje 85-lecie.

Z okazji jubileuszu przygotowano okolicznościową koszulkę, którą będzie można nabywać w w oficjalnym sklepie FKS Stal Mielec przy ulicy Solskiego 1 i na stronie: www.sklep.stalmielec.com

— 10 kwietnia 1939 roku, to data, którą zna każdy biało-niebieski kibic. Wtedy to powstała Stal Mielec, klub, który jest wielką wartością naszego miasta i naszego województwa. Stal Mielec od zawsze łączy pokolenia kibiców, dostarczając im niezapomnianych piłkarskich emocji. Z dumą możemy mówić dwóch Mistrzostwach Polski, które zapisały się na kartach historii naszego klubu. Nasi biało-niebiescy kibice mogli obejrzeć wiele fantastycznych spotkać z udziałem Stali, jak chociażby historyczny mecz z Realem Madryt, który zgromadził ponad 40 tysięcy kibiców na trybunach. Były w historii naszego klubu również okresy o wiele trudniejsze jak chociażby rok 2021, kiedy to ogromne długi sprzed lat mogły doprowadzić do sytuacji, w której Stal Mielec grałaby nie w PKO BP Ekstraklasie, lecz B Klasie. Dziś PGE FKS Stal Mielec to jedyny klub z naszego województwa walczący o ligowe punkty w najwyższej klasie rozgrywkowej.  Jako Prezes Zarządu jestem pewien, że nasi kibice będą z dumą nosić tę okolicznościową koszulkę jako znak, iż są częścią naszej wielkiej biało-niebieskiej rodziny, a specjalnie zaprojektowany herb klubu z okazji 85-lecia istnienia, będzie wszystkim przypominał, że była, będzie, jest Stal FKS! — mówi Jacek Klimek, Prezes Zarządu FKS Stal Mielec S.A.

— W sezonie 2022/2023 do sprzedaży trafiła koszulka z okazji zdobycia pierwszego Mistrzostwa Polski przez nasz klubu, która przypadła do gustu ogromnej liczbie naszych kibiców. Dlatego też z podjęliśmy decyzję o stworzeniu wraz z firmą 4F okolicznościowej koszulki z okazji 85-lecia naszego klubu. Specjalny hologram znajdujący się na koszulce podkreśla jej unikalność- do tej pory nigdy w historii naszego klubu kibicie nie mieli możliwości nabycia oficjalnej koszulki wraz ze znajdującym się na niej hologramie. Projekt koszulki został zaakceptowany przez PKO BP Ekstraklasę, dzięki czemu będzie to oficjalna 4 koszulka meczowa, w której nasi zawodnicy wystąpią podczas domowego meczu z Legią Warszawa w rundzie wiosennej. Dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w stworzenie tego projektu, w tym naszemu kronikarzowi, panu Leszkowi Śledzionie — stwierdził Damian Gąsiewski, Dyrektor Marketingu i Komunikacji w FKS Stal Mielec S.A.

Koszulka dostępna jest w standardowej cenie 299 złotych, jak i specjalnej cenie tylko dla posiadaczy karnetów, 249 złotych. 

Foto: stalmielec.com

Komentarze

Komentarze