Chrobry zwycięża Handball Stal. Mielczanie przegrali 17 raz superligowy mecz 2021/22

Opublikowano: 02-04-2022

W szóstej od końca sezonu 2021/22 szczypiorniści Handballu Stali Mielec przegrali z Chrobrym Głogów. Mielczanie zamykający ligową tabelę tracą do miejsca przedostatniego, barażowego trzy punkty.

Po słabym początku wyjazdowego spotkania na Dolnym Śląsku, popularni “Czeczeńcy” poczynali sobie coraz pewniej i prowadzili w Głogowie 14-13.

Wówczas jednak “stanęli” i miejscowi, którzy poprawili swą grę, schodzili na przerwę z dwubramkowym prowadzeniem. Po zmianie stron na boisku “panowali” Głogowianie odnosząc zdecydowane zwycięstwo.

Gratulacje dla drużyny Chrobrego. Zagrali naprawdę solidne sześćdziesiąt minut, czego nam brakuje właściwie w każdym spotkaniu. To mnie boli, to mi doskwiera już od dłuższego czasu – powiedział po meczu trener Rafał Gliński, szkoleniowiec Handballu Stali.

Najbliższy mecz: Handball Stal Mielec – Łomża Vive Kielce. Termin 9 kwietnia 2022.

21 kolejka sezonu 2021/22 PGNiG Superligi Mężczyzn (20 marca 2022)Chrobry Głogów – Handball Stal Mielec 36-27 (17-15)

Chrobry: Stechera, Dereviankin, Klupś – Otrezow 8, Paterek 7, Orpik 2, Kosznik 4, Grabowski 4, Jamioł 2, Skiba 3, Styrcz 5, Krzywicki 1, Warmijak, Zdobylak, Matuszak. Trener: Witalij Nat.

Stal: Procho, Dekarz – Sobut 6, Ganczew 1, Pribanic 4, Wojdak 5, Nikolić 1, Puljizović 1 oraz Misiejuk 1, Nowak, Smolikow 4, Krupa 1, Graczyk 2, Gliński 1. Trener: Rafał Gliński.

Sędziowali: Krzysztof Bąk i Kamil Ciesielski.

Kary: 6 i 8 minut.