SPR Stal w Głogowie przegrywa 16 raz w sezonie 2020/21

Opublikowano: 24-04-2021

Na Dolnym Śląsku, w ostatnią sobotę kwietnia 2021, szczypiorniści teamu SPR Stali Mielec doznali 16 porażki w sezonie 2020/21. Przegrali z zespołem Chrobrego Głogów.

SPR Stal dobrze rozpoczęła pojedynek w Głogowie. Prowadziła 4-2, 5-3. Dobrze w bramce spisywał się Goran Andjelić, popisując skutecznymi interwencjami przy rzutach karnych.

Ostatnie minuty pierwszej połowy należały jednak już do gospodarzy, którzy na przerwę schodzili z 5 bramkami przewagi.

Po zmianie stron Mielczanie walczyli nieustępliwie do ostatnich minut spotkania, dobrze spisując się w ofensywie. Nie dali rady jednak zdobyć punktów, musząc drugi raz w trwającym sezonie 2020/21 uznać wyższość szczypiornistów z Głogowa.

Najbliższy mecz: SPR Stal Mielec – Azoty Puławy. Termin 8 maja 2021.

Tabela i wyniki PGNiG Superligi Mężczyzn 2020/21 TUTAJ!

21 kolejka PGNiG Superligi Mężczyzn 2020/21 (24.4.2021), Chrobry Głogów – SPR Stal Mielec 29-27 (13-8)

Chrobry: Dereviankin, Stachera, Kapela – Jamioł 7, Klinger 7, Tilte 4, Babicz 4, Krzywicki 2, Grabowski 1, Marszałek 2, Zdobylak 1, Bekisz 1, Warmijak, Przysiek, Orpik, Tylutki. Trener: Witalij Nat.

SPR Stal: Andjelić – Wołyncew 4, Wilk 5, Iwanović 5, Krupa 4, Oliveira 3, Adamczuk 1, Petrović 3, Janyst 1, Wojdak 1, Krytski, Flont, Mochocki, Nowak. Trener: Dawid Nilsson.