Ponad połowę meczu grali w osłabieniu i wygrali

Opublikowano: 12-10-2019
Kategoria: PIŁKA NOŻNA, III Liga

Piłkarski team Wisłoki Dębica w spotkaniu 11 kolejki III ligi grupy IV sezonu 2019/20 pokonał KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Zespół z Dębicy końcówkę pierwszej części gry i całą drugą połowę walczył w dziesięciu.

Zwycięski pojedynek z zespołem trenera Sławomira Majaka, byłego piłkarza Igloopolu Dębica w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, to kolejne, szóste z rzędu spotkanie piłkarzy Wisłoki Dębica bez przegranej.

”Biało-Zieloni” ze stolicy powiatu dębickiego, od 39 minuty meczu z KSZO musieli radzić sobie w dziesięciu. Wtedy to ukarany czerwoną kartką za faul taktyczny, został ich bramkarz, Kamil Dybski.

Dębiczanie ambitnie walcząc zasłużyli na komplet punktów.

Najbliższy mecz Wisłoki Dębica to spotkanie w gościach z Hetmanem Zamość. Termin 19 października 2019.

12 kolejka III ligi grupy IV (12.10.2019), Wisłoka Dębica – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski  2-0 (1-0)

Bramki: 1-0 Lubera (9), 2-0 Fedan (78).

Skład Wisłoki: Dybski – Cabała, Remut, Pelc, Rębisz (59′ Król), Wrzosek (42′ Libera), Łanucha, Fedan, Wilk(69 ‘ Hus), Sojda, Lubera,  (52′ Maik, 74’ Prokop). Trener: Dariusz Kantor.

Sędziował: Paweł Bagan z Krakowa.

Żółte kartki: Maik, Wilk, Fedan, Król – Deren, Chrzanowski, Mężyk.

Czerwona kartka: Dybski.