Wielkie emocje i zwycięstwo Stali z Górnikiem. Gole w doliczonym czasie gry

Opublikowano: 18-08-2017

Po atrakcyjnym meczu, w którym padło 7 goli, piłkarze FKS Stali Mielec pokonali w gościach, spadkowicza z Lotto Ekstraklasy, Górnika Łęczna. Był to mecz 4 kolejki Nice 1 Ligi. Mielczanie wygrali dotychczas 3 ligowe pojedynki.

Futboliści FKS Stali Mielec w piątkowy wieczór 18 sierpnia, wygrywając z Górnikiem Łęczna zdobyli pierwsze ligowe punkty w gościach w sezonie 2017/18. Pojedynek na Lubelszczyźnie był pasjonującym pierwszoligowym bojem, który mógł się podobać kibicom. Pokazywał go Polsat Sport.

Początek meczu należał do Mielczan, którzy szybko objęli prowadzenie. Górnicy z czasem uporządkowali grę i przeważali. Ale końcówce pierwszej połowy to goście zdobyli gola i wyszli na dwubramkowe prowadzenie.

Wielkie emocje i aż 5 bramek zobaczyli kibice w drugiej połowie. Rozgorzała zacięta wyrównana walka, która trwała do ostatnich chwil spotkania. W doliczonym czasie gry padły 2 gole.

Kolejny raz w niedawno rozpoczętym sezonie 2017/18 bramki dla drużyny prezesa Jacka Orłowskiego strzelili sprowadzeni latem Łukasz Wroński (z Wigier Suwałk), i Serb Dejan Djermanović (z Miedzi Legnica).

Kolejnym przeciwnikiem FKS Stal w 5 kolejce Nice 1 Ligi będzie Pogoń Siedlce. Mecz w Mielcu w środę, 23 sierpnia.

Górnik Łęczna – FKS Stal Mielec 3-4 (0-2)

Bramki: 0-1 Wroński (8),  0-2 Djermanović (45), 1-2 Bonin (60), 1-3 Banaszewski (65), 2-3 Szysz (71, rzut karny), 2-4 Getinger (90+1), 3-4 Szerszeń (90+2).

Górnik: Prusak – Kosznik, Sasin (87′ Szczerba), Suchanek, Karbowy (62′ Szerszeń), Szysz, Bonin, Kasperkiewicz, Wiech, Pisarczuk (82′ Szewczyk), Makowski. Trener: Tomasz Kafarski.

Stal: Majecki – Kiercz, Granchov, Leandro, Cholewiak,  W.Gancarczyk, Garncarczyk (70′ Tsvetanov), Djermanović (89′ Górka), Getinger, Marciniec, Wroński (64′ Banaszewski). Trener: Zbigniew Smółka.

Żółte kartki: Szysz, Kosznik, Sasin, Makowski, Szerszeń -Tsvetanov.

Sędziował: Piotr Idzik z Poznania.
Widzów: 2138.

Wszystkie wyniki Nice 1 Ligi i tabela tutaj.