Wisłok wygrywa z Polonią – zdjęcia

Opublikowano: 25-09-2016
Kategoria: PIŁKA NOŻNA, IV Liga

Wisłok Wiśniowa pokonał dziś 1-0 Polonię Przemyśl w meczu 10 kolejki IV ligi podkarpackiej. To szósty z rzędu mecz zespołu trenera Mariusza Stawarza bez porażki.

Mecz zaczął się od wręczenia pucharów dla młodych piłkarzy Wilków Wiśniowa. Za tryumf w zmaganiach orlików uhonorował ich Tadeusz Kulik, członek Zarządu Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.

Do przerwy wiele się nie działo. Optyczną przewagę mieli gospodarze, ale niewiele z tego wynikało. Ciekawiej było po zmianie stron.

Obie drużyny miały dogodne okazje bramkowe. Aż do 84 minuty nie padała jednak żadna bramka bo dobrze spisywali się bramkarze ratując swe drużyny przez startą gola. Rozstrzygnięcie padło w końcówce spotkania kiedy zespołową akcję wykończył rutynowany Janusz Wolański, który w drugiej części drugiej połowy pojawił się na placu gry.

W drugiej połowie na mecz przyjechali szalikowcy Polonii Przemyśl.

Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl 1-0 (0-0)

Bramka: 1-0 Wolański (84).

Wisłok:  Dziok – Dziedzic, Bernacki, Kuta, Kozubek, Zimny (70.Sokołowski), Cyran, Borowczyk (75.Śliwa), Baran (77.Sajdak), Maik (56. Ochalik), Złotek (70.Wolański).

Trener: Mariusz Stawarz.

Polonia: Cisek – Skubisz, Sukhotsky, Kużniar, Solarz, Wanat (56. Kalawski) Skała. Kazek, Wielgosz (70. Jaroch), Trawka (56.Sedlaczek), Gosa.

Trener: Paweł Załoga.

Sędzia: Łukasz Krasowski z Leżajska.

Żółte kartki: Maik – Kuźniar, Kazek, Solarz, Sedlaczek.