Błękitni ogrywają Wisłok. Hat-trick Jakuba Szewczyka – zdjęcia

Opublikowano: 20-08-2016
Kategoria: PIŁKA NOŻNA, IV Liga

Błękitni Ropczyce pokonali 0-3 w wyjazdowym pojedynku 4 kolejki IV ligi podkarpackiej Wisłok Wiśniowa. Ropczyccy futboliści zdobyli pierwsze punkty w tym sezonie. Wisłok nadal jest wygranej. Hat-ricka ustrzelił Jakub Szewczyk.

To był mecz 24-letniego Szewczyka. Czołowy strzelec ekipy gości znów popisał się skutecznością. Tym razem trzy razy trafił do bramki Daniela Dzioka i wielce przyczynił się do pewnej wygranej drużyny prezesa Adama Wojdona.

Początek spotkania należał go Wisłoka, którego akcje były groźniejsze. Z czasem gra się wyrównała. Tuż przed końcem pierwszej połowy Błękitni wyszyli na prowadzenie. Do przerwy sporo zaciętej, momentami ostrej gry.

Po zmianie stron było spokojnej. Lepiej prezentowali się przyjezdni, Miejscowi opadli z sił i stracili kolejne bramki.

W ropczyckim teamie z różnych powodów brakowało Krystiana Bonowicza, braci Krzysztofa i Dawida Zawiślaków oraz Krzysztofa Orzecha. W Wisłoku wciąż nie występuje Bartosz Madeja. 31-letni futbolista, który latem zasilił team z Wiśniowej, i miał być liderem drużyny czeka na dokumenty z Niemiec gdzie ostatnio grał.

Wisłok Wiśniowa – Błękitni Ropczyce 0-3 (0-1)

Bramki: 0-1 Szewczyk (45), 0-2 Szewczyk (58), 0-3 Szewczyk (89).

Wisłok: Dziok – Kozubek, Bernacki, Śliwa, Ochalik (2o.Sokołowski), Borowczyk (66.Stanisz), Wolański (64. Sajdak), Cyran, Baran – Maik (85. Grabski), Złotek.

Trener: Mariusz Stawarz.

Błękitni: D.Kosiba – Proczek, Kozioł, Waszczuk, Hirka, Rogala, Ł.Kosiba (90’ Harchut), Sulisz, Darłak (68. Kukla) – Wiktor (78.Cesarz), Szewczyk (89.Baran).
Trener: Rafał Ormiański.

Sędziował: Sylwester Winiarz z Przeworska.

Żółte kartki: Bernacki, Cyran – Darłak, Wiktor, Sulisz.

Widzów: 120.

Wyniki pozostałych spotkań 3 kolejki IV ligi i tabela w zakładce “Tabele – Terminarze”.

Tekst: cw, foto: M. Paśko, S.Siwiec