Piłka Nożna, Klasa Okręgowa Dębica 2018/19

Pozycja   Zespół M Punkty Bramki W R P Ostatnie 5
1 Stal II Mielec 15 42 73 - 9 15 0 0       
2 Victoria Czermin 15 36 58 - 19 12 0 3       
3 Lechia Sędziszów Młp. 15 30 42 - 20 9 3 3       
4 Radomyślanka Radomyśl Wlk. 15 28 29 - 18 8 4 3       
5 Sparta Chorzelów 15 25 34 - 36 8 1 6       
6 LKS Głowaczowa 15 22 21 - 35 7 1 7       
7 Korona Majdan Królewski 15 21 28 - 36 6 3 6       
8 Chemik Pustków 15 20 20 - 29 5 5 5       
9 Victoria Ocieka 15 18 21 - 27 5 3 7       
10 Kamieniarz Golemki 15 18 36 - 48 5 3 7       
11 LKS Wiewiórka 15 18 29 - 42 5 3 7       
12 Kaskada Kamionka 15 18 25 - 39 6 0 9       
13 Olchovia Olchowa 15 15 28 - 27 4 3 8       
14 Płomień Zagorzyce 15 13 23 - 38 4 1 10       
15 Kolorado Wola Chorzelowska 15 12 27 - 43 4 0 11       

9 kolejka

Mecz Wynik
4 października 2018
Płomień Zagorzyce Stal II Mielec

0 - 2

6 października 2018
Sparta Chorzelów Chemik Pustków

5 - 1

6 października 2018
LKS Głowaczowa LKS Wiewiórka

2 - 0

7 października 2018
Olchovia Olchowa Victoria Czermin

0 - 1

7 października 2018
Korona Majdan Królewski Victoria Ocieka

1 - 0

7 października 2018
Lechia Sędziszów Młp. Kamieniarz Golemki

7 - 2

7 października 2018
Radomyślanka Radomyśl Wlk. Kaskada Kamionka

3 - 0

10 kolejka

Mecz Wynik
13 października 2018
Chemik Pustków Kolorado Wola Chorzelowska

1 - 0

13 października 2018
Kamieniarz Golemki Radomyślanka Radomyśl Wlk.

2 - 1

13 października 2018
Victoria Ocieka LKS Głowaczowa

1 - 3

13 października 2018
Stal II Mielec Olchovia Olchowa

4 - 1

13 października 2018
Sparta Chorzelów Płomień Zagorzyce

2 - 1

14 października 2018
LKS Wiewiórka Lechia Sędziszów Młp.

2 - 3

14 października 2018
Victoria Czermin Korona Majdan Królewski

7 - 0

11 kolejka

Mecz Wynik
20 października 2018
Lechia Sędziszów Młp. Victoria Ocieka

3 - 1

20 października 2018
LKS Głowaczowa Victoria Czermin

4 - 3

20 października 2018
Korona Majdan Królewski Stal II Mielec

2 - 3

21 października 2018
Płomień Zagorzyce Chemik Pustków

0 - 1

21 października 2018
Olchovia Olchowa Sparta Chorzelów

2 - 3

21 października 2018
Radomyślanka Radomyśl Wlk. LKS Wiewiórka

3 - 2

21 października 2018
Kolorado Wola Chorzelowska Kaskada Kamionka

5 - 2

12 kolejka

Mecz Wynik
27 października 2018
Chemik Pustków Kaskada Kamionka

1 - 3

27 października 2018
Victoria Ocieka Radomyślanka Radomyśl Wlk.

1 - 1

27 października 2018
Stal II Mielec LKS Głowaczowa

8 - 1

27 października 2018
Sparta Chorzelów Korona Majdan Królewski

7 - 1

28 października 2018
Kamieniarz Golemki Kolorado Wola Chorzelowska

1 - 2

28 października 2018
Victoria Czermin Lechia Sędziszów Młp.

2 - 0

28 października 2018
Płomień Zagorzyce Olchovia Olchowa

1 - 7

16 kolejka

Mecz Wynik

17 kolejka

Mecz Wynik

18 kolejka

Mecz Wynik

19 kolejka

Mecz Wynik

20 kolejka

Mecz Wynik

21 kolejka

Mecz Wynik

22 kolejka

Mecz Wynik

23 kolejka

Mecz Wynik

24 kolejka

Mecz Wynik

25 kolejka

Mecz Wynik

26 kolejka

Mecz Wynik

27 kolejka

Mecz Wynik

28 kolejka

Mecz Wynik

29 kolejka

Mecz Wynik

30 kolejka

Mecz Wynik