Piłka Nożna, Klasa Okręgowa Dębica 2018/19

Korona Majdan Królewski

Miejsce
11
Mecze
22
Wygrane
7
Zremisowane
3
Przegrane
12

Następny mecz

Korona Majdan Królewski Kolorado Wola Chorzelowska

5 kolejka

12 września 2019 

 

1 kolejka

Pauza
Sparta Chorzelów

2 kolejka

Pauza
Płomień Zagorzyce

3 kolejka

Pauza
Olchovia Olchowa

4 kolejka

Pauza
Korona Majdan Królewski

5 kolejka

Pauza
LKS Głowaczowa

6 kolejka

Pauza
Lechia Sędziszów Młp.

7 kolejka

Pauza
Radomyślanka Radomyśl Wlk.

8 kolejka

Pauza
Chemik Pustków

9 kolejka

Mecz Wynik
4 października 2018
Płomień Zagorzyce Stal II Mielec

0 - 2

6 października 2018
Sparta Chorzelów Chemik Pustków

5 - 1

6 października 2018
LKS Głowaczowa LKS Wiewiórka

2 - 0

7 października 2018
Olchovia Olchowa Victoria Czermin

0 - 1

7 października 2018
Korona Majdan Królewski Victoria Ocieka

1 - 0

7 października 2018
Lechia Sędziszów Młp. Kamieniarz Golemki

7 - 2

7 października 2018
Radomyślanka Radomyśl Wlk. Kaskada Kamionka

3 - 0

Pauza
Kolorado Wola Chorzelowska

10 kolejka

Mecz Wynik
13 października 2018
Chemik Pustków Kolorado Wola Chorzelowska

1 - 0

13 października 2018
Kamieniarz Golemki Radomyślanka Radomyśl Wlk.

2 - 1

13 października 2018
Victoria Ocieka LKS Głowaczowa

1 - 3

13 października 2018
Stal II Mielec Olchovia Olchowa

4 - 1

13 października 2018
Sparta Chorzelów Płomień Zagorzyce

2 - 1

14 października 2018
LKS Wiewiórka Lechia Sędziszów Młp.

2 - 3

14 października 2018
Victoria Czermin Korona Majdan Królewski

7 - 0

Pauza
Kaskada Kamionka

11 kolejka

Mecz Wynik
20 października 2018
Korona Majdan Królewski Stal II Mielec

2 - 3

20 października 2018
Radomyślanka Radomyśl Wlk. LKS Wiewiórka

3 - 2

20 października 2018
LKS Głowaczowa Victoria Czermin

4 - 3

20 października 2018
Lechia Sędziszów Młp. Victoria Ocieka

3 - 1

21 października 2018
Płomień Zagorzyce Chemik Pustków

0 - 1

21 października 2018
Olchovia Olchowa Sparta Chorzelów

2 - 3

21 października 2018
Kolorado Wola Chorzelowska Kaskada Kamionka

5 - 2

Pauza
Kamieniarz Golemki

12 kolejka

Mecz Wynik
27 października 2018
Chemik Pustków Kaskada Kamionka

1 - 3

27 października 2018
Victoria Ocieka Radomyślanka Radomyśl Wlk.

1 - 1

27 października 2018
Stal II Mielec LKS Głowaczowa

8 - 1

27 października 2018
Sparta Chorzelów Korona Majdan Królewski

7 - 1

28 października 2018
Kamieniarz Golemki Kolorado Wola Chorzelowska

1 - 2

28 października 2018
Victoria Czermin Lechia Sędziszów Młp.

2 - 0

28 października 2018
Płomień Zagorzyce Olchovia Olchowa

1 - 7

Pauza
LKS Wiewiórka

14 kolejka

Mecz Wynik

15 kolejka

Pauza
Stal II Mielec

16 kolejka

Mecz Wynik

17 kolejka

Mecz Wynik

18 kolejka

Mecz Wynik

19 kolejka

Mecz Wynik

20 kolejka

Mecz Wynik

21 kolejka

Pauza
Lechia Sędziszów Młp.