Siatkówka, I Liga Kobiet 2019/20
Pozycja | Zespół | M | Punkty | Sety | W | P | Ostatnie 5 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | • | Joker Świecie | 20 | 53 | 57 - 17 | 19 | 1 | |
2 | • | Energetyk Poznań | 20 | 46 | 54 - 24 | 17 | 3 | |
3 | • | Uni Opole | 20 | 44 | 49 - 27 | 15 | 5 | |
4 | • | San Pajda Jarosław | 20 | 38 | 43 - 27 | 13 | 7 | |
5 | • | Solna Wieliczka | 20 | 37 | 43 - 31 | 13 | 7 | |
6 | • | SMS PZPS I Szczyrk | 21 | 37 | 50 - 37 | 12 | 9 | |
7 | • | Częstochowianka Częstochowa | 19 | 36 | 44 - 27 | 11 | 8 | |
8 | • | AZS Politechnika Śląska Gliwice | 20 | 28 | 39 - 42 | 8 | 12 | |
9 | ↑ | SPS Stal Mielec | 20 | 26 | 36 - 44 | 7 | 13 | |
10 | ↓ | Karpaty Krosno | 20 | 17 | 22 - 46 | 6 | 14 | |
11 | • | Grupa Azoty PWSZ Tarnów | 19 | 14 | 24 - 47 | 5 | 14 | |
12 | • | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 19 | 7 | 10 - 52 | 2 | 17 | |
13 | • | Budowlani Toruń | 20 | 4 | 9 - 59 | 1 | 19 |
1 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
27 września 2019 Joker Świecie – Częstochowianka Częstochowa |
3 - 2 |
28 września 2019 Uni Opole – Karpaty Krosno |
3 - 0 |
28 września 2019 Energetyk Poznań – Budowlani Toruń |
3 - 0 |
28 września 2019 Solna Wieliczka – AZS Politechnika Śląska Gliwice |
3 - 1 |
28 września 2019 Grupa Azoty PWSZ Tarnów – SPS Stal Mielec |
1 - 3 |
27 listopada 2019 SMS PZPS I Szczyrk – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
3 - 0 |
Pauza |
---|
San Pajda Jarosław |
2 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
4 października 2019 SPS Stal Mielec – Uni Opole |
2 - 3 |
5 października 2019 SMS PZPS I Szczyrk – AZS Politechnika Śląska Gliwice |
2 - 3 |
5 października 2019 Budowlani Toruń – Solna Wieliczka |
0 - 3 |
5 października 2019 San Pajda Jarosław – Grupa Azoty PWSZ Tarnów |
3 - 1 |
5 października 2019 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Joker Świecie |
1 - 3 |
6 października 2019 Karpaty Krosno – Energetyk Poznań |
0 - 3 |
Pauza |
---|
Częstochowianka Częstochowa |
3 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
12 października 2019 Joker Świecie – SMS PZPS I Szczyrk |
3 - 1 |
12 października 2019 SPS Stal Mielec – Energetyk Poznań |
0 - 3 |
12 października 2019 Częstochowianka Częstochowa – Grupa Azoty PWSZ Tarnów |
3 - 0 |
12 października 2019 Uni Opole – San Pajda Jarosław |
0 - 3 |
12 października 2019 Solna Wieliczka – Karpaty Krosno |
3 - 1 |
12 października 2019 AZS Politechnika Śląska Gliwice – Budowlani Toruń |
3 - 1 |
Pauza |
---|
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
4 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
14 października 2019 Budowlani Toruń – SMS PZPS I Szczyrk |
2 - 3 |
15 października 2019 Karpaty Krosno – AZS Politechnika Śląska Gliwice |
3 - 1 |
15 października 2019 SPS Stal Mielec – Solna Wieliczka |
0 - 3 |
16 października 2019 San Pajda Jarosław – Energetyk Poznań |
3 - 0 |
16 października 2019 Częstochowianka Częstochowa – Uni Opole |
1 - 3 |
16 października 2019 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Grupa Azoty PWSZ Tarnów |
3 - 0 |
Pauza |
---|
Joker Świecie |
5 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
19 października 2019 Grupa Azoty PWSZ Tarnów – Joker Świecie |
0 - 3 |
19 października 2019 Energetyk Poznań – Częstochowianka Częstochowa |
3 - 2 |
19 października 2019 Solna Wieliczka – San Pajda Jarosław |
3 - 2 |
19 października 2019 AZS Politechnika Śląska Gliwice – SPS Stal Mielec |
3 - 2 |
19 października 2019 Budowlani Toruń – Karpaty Krosno |
0 - 3 |
20 października 2019 Uni Opole – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
3 - 0 |
Pauza |
---|
SMS PZPS I Szczyrk |
6 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
26 października 2019 SMS PZPS I Szczyrk – Karpaty Krosno |
3 - 1 |
26 października 2019 SPS Stal Mielec – Budowlani Toruń |
3 - 1 |
26 października 2019 San Pajda Jarosław – AZS Politechnika Śląska Gliwice |
3 - 0 |
26 października 2019 Częstochowianka Częstochowa – Solna Wieliczka |
2 - 3 |
26 października 2019 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Energetyk Poznań |
0 - 3 |
26 października 2019 Joker Świecie – Uni Opole |
3 - 0 |
Pauza |
---|
Grupa Azoty PWSZ Tarnów |
7 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
27 października 2019 Grupa Azoty PWSZ Tarnów – SMS PZPS I Szczyrk |
2 - 3 |
2 listopada 2019 Energetyk Poznań – Joker Świecie |
1 - 3 |
2 listopada 2019 Solna Wieliczka – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
1 - 3 |
2 listopada 2019 AZS Politechnika Śląska Gliwice – Częstochowianka Częstochowa |
0 - 3 |
2 listopada 2019 Budowlani Toruń – San Pajda Jarosław |
2 - 3 |
2 listopada 2019 Karpaty Krosno – SPS Stal Mielec |
3 - 2 |
Pauza |
---|
Uni Opole |
8 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
9 listopada 2019 SMS PZPS I Szczyrk – SPS Stal Mielec |
3 - 2 |
9 listopada 2019 San Pajda Jarosław – Karpaty Krosno |
3 - 0 |
9 listopada 2019 Częstochowianka Częstochowa – Budowlani Toruń |
3 - 0 |
9 listopada 2019 Joker Świecie – Solna Wieliczka |
3 - 0 |
10 listopada 2019 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – AZS Politechnika Śląska Gliwice |
0 - 3 |
10 listopada 2019 Grupa Azoty PWSZ Tarnów – Uni Opole |
1 - 3 |
Pauza |
---|
Energetyk Poznań |
9 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
15 listopada 2019 Uni Opole – SMS PZPS I Szczyrk |
3 - 1 |
15 listopada 2019 Karpaty Krosno – Częstochowianka Częstochowa |
1 - 3 |
16 listopada 2019 Energetyk Poznań – Grupa Azoty PWSZ Tarnów |
3 - 1 |
16 listopada 2019 AZS Politechnika Śląska Gliwice – Joker Świecie |
0 - 3 |
16 listopada 2019 Budowlani Toruń – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
3 - 2 |
17 listopada 2019 SPS Stal Mielec – San Pajda Jarosław |
0 - 3 |
Pauza |
---|
Solna Wieliczka |
10 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
20 listopada 2019 SMS PZPS I Szczyrk – San Pajda Jarosław |
3 - 0 |
20 listopada 2019 Częstochowianka Częstochowa – SPS Stal Mielec |
3 - 0 |
20 listopada 2019 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Karpaty Krosno |
0 - 3 |
20 listopada 2019 Joker Świecie – Budowlani Toruń |
3 - 0 |
20 listopada 2019 Grupa Azoty PWSZ Tarnów – Solna Wieliczka |
1 - 3 |
20 listopada 2019 Uni Opole – Energetyk Poznań |
2 - 3 |
Pauza |
---|
AZS Politechnika Śląska Gliwice |
11 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
23 listopada 2019 Solna Wieliczka – Uni Opole |
3 - 0 |
23 listopada 2019 AZS Politechnika Śląska Gliwice – Grupa Azoty PWSZ Tarnów |
2 - 3 |
23 listopada 2019 Karpaty Krosno – Joker Świecie |
0 - 3 |
23 listopada 2019 San Pajda Jarosław – Częstochowianka Częstochowa |
0 - 3 |
24 listopada 2019 Energetyk Poznań – SMS PZPS I Szczyrk |
3 - 2 |
24 listopada 2019 SPS Stal Mielec – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
3 - 0 |
Pauza |
---|
Budowlani Toruń |
12 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
30 listopada 2019 SMS PZPS I Szczyrk – Częstochowianka Częstochowa |
3 - 0 |
30 listopada 2019 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – San Pajda Jarosław |
1 - 3 |
30 listopada 2019 Joker Świecie – SPS Stal Mielec |
3 - 1 |
30 listopada 2019 Grupa Azoty PWSZ Tarnów – Budowlani Toruń |
3 - 0 |
30 listopada 2019 Energetyk Poznań – Solna Wieliczka |
3 - 1 |
1 grudnia 2019 Uni Opole – AZS Politechnika Śląska Gliwice |
3 - 2 |
Pauza |
---|
Karpaty Krosno |
13 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
7 grudnia 2019 Solna Wieliczka – SMS PZPS I Szczyrk |
2 - 3 |
7 grudnia 2019 AZS Politechnika Śląska Gliwice – Energetyk Poznań |
1 - 3 |
7 grudnia 2019 Budowlani Toruń – Uni Opole |
0 - 3 |
7 grudnia 2019 San Pajda Jarosław – Joker Świecie |
1 - 3 |
7 grudnia 2019 Częstochowianka Częstochowa – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
3 - 0 |
8 grudnia 2019 Karpaty Krosno – Grupa Azoty PWSZ Tarnów |
3 - 1 |
Pauza |
---|
SPS Stal Mielec |
14 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
14 grudnia 2019 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – SMS PZPS I Szczyrk |
0 - 3 |
14 grudnia 2019 Częstochowianka Częstochowa – Joker Świecie |
1 - 3 |
14 grudnia 2019 Budowlani Toruń – Energetyk Poznań |
0 - 3 |
14 grudnia 2019 AZS Politechnika Śląska Gliwice – Solna Wieliczka |
2 - 3 |
15 grudnia 2019 SPS Stal Mielec – Grupa Azoty PWSZ Tarnów |
2 - 3 |
15 grudnia 2019 Karpaty Krosno – Uni Opole |
0 - 3 |
Pauza |
---|
San Pajda Jarosław |
15 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
21 grudnia 2019 AZS Politechnika Śląska Gliwice – SMS PZPS I Szczyrk |
3 - 1 |
21 grudnia 2019 Solna Wieliczka – Budowlani Toruń |
3 - 0 |
21 grudnia 2019 Energetyk Poznań – Karpaty Krosno |
3 - 0 |
21 grudnia 2019 Uni Opole – SPS Stal Mielec |
3 - 1 |
21 grudnia 2019 Grupa Azoty PWSZ Tarnów – San Pajda Jarosław |
3 - 1 |
21 grudnia 2019 Joker Świecie – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
3 - 0 |
Pauza |
---|
Częstochowianka Częstochowa |
16 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
16 grudnia 2019 SMS PZPS I Szczyrk – Joker Świecie |
2 - 3 |
18 grudnia 2019 Grupa Azoty PWSZ Tarnów – Częstochowianka Częstochowa |
0 - 3 |
28 grudnia 2019 San Pajda Jarosław – Uni Opole |
0 - 3 |
28 grudnia 2019 Budowlani Toruń – AZS Politechnika Śląska Gliwice |
0 - 3 |
30 grudnia 2019 Karpaty Krosno – Solna Wieliczka |
0 - 3 |
19 stycznia 2020 Energetyk Poznań – SPS Stal Mielec |
3 - 2 |
Pauza |
---|
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
17 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
4 stycznia 2020 AZS Politechnika Śląska Gliwice – Karpaty Krosno |
3 - 0 |
4 stycznia 2020 Solna Wieliczka – SPS Stal Mielec |
3 - 1 |
4 stycznia 2020 Uni Opole – Częstochowianka Częstochowa |
3 - 1 |
4 stycznia 2020 Grupa Azoty PWSZ Tarnów – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
3 - 0 |
5 stycznia 2020 Energetyk Poznań – San Pajda Jarosław |
3 - 0 |
11 stycznia 2020 SMS PZPS I Szczyrk – Budowlani Toruń |
3 - 0 |
Pauza |
---|
Joker Świecie |
18 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
11 stycznia 2020 Joker Świecie – Grupa Azoty PWSZ Tarnów |
3 - 0 |
11 stycznia 2020 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Uni Opole |
0 - 3 |
11 stycznia 2020 Częstochowianka Częstochowa – Energetyk Poznań |
2 - 3 |
11 stycznia 2020 San Pajda Jarosław – Solna Wieliczka |
3 - 0 |
12 stycznia 2020 SPS Stal Mielec – AZS Politechnika Śląska Gliwice |
3 - 2 |
12 stycznia 2020 Karpaty Krosno – Budowlani Toruń |
3 - 0 |
Pauza |
---|
SMS PZPS I Szczyrk |
19 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
17 stycznia 2020 Karpaty Krosno – SMS PZPS I Szczyrk |
1 - 3 |
18 stycznia 2020 Energetyk Poznań – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
3 - 0 |
18 stycznia 2020 Uni Opole – Joker Świecie |
2 - 3 |
18 stycznia 2020 Budowlani Toruń – SPS Stal Mielec |
0 - 3 |
18 stycznia 2020 AZS Politechnika Śląska Gliwice – San Pajda Jarosław |
2 - 3 |
18 stycznia 2020 Solna Wieliczka – Częstochowianka Częstochowa |
0 - 3 |
Pauza |
---|
Grupa Azoty PWSZ Tarnów |
20 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
25 stycznia 2020 SMS PZPS I Szczyrk – Grupa Azoty PWSZ Tarnów |
3 - 0 |
25 stycznia 2020 Joker Świecie – Energetyk Poznań |
3 - 2 |
25 stycznia 2020 Częstochowianka Częstochowa – AZS Politechnika Śląska Gliwice |
3 - 2 |
25 stycznia 2020 San Pajda Jarosław – Budowlani Toruń |
3 - 0 |
26 stycznia 2020 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Solna Wieliczka |
0 - 3 |
26 stycznia 2020 SPS Stal Mielec – Karpaty Krosno |
3 - 0 |
Pauza |
---|
Uni Opole |
21 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
1 lutego 2020 Budowlani Toruń – Częstochowianka Częstochowa |
0 - 3 |
1 lutego 2020 AZS Politechnika Śląska Gliwice – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
3 - 0 |
1 lutego 2020 Solna Wieliczka – Joker Świecie |
0 - 3 |
2 lutego 2020 SPS Stal Mielec – SMS PZPS I Szczyrk |
3 - 1 |
2 lutego 2020 Karpaty Krosno – San Pajda Jarosław |
0 - 3 |
2 lutego 2020 Uni Opole – Grupa Azoty PWSZ Tarnów |
3 - 1 |
Pauza |
---|
Energetyk Poznań |
22 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
26 stycznia 2020 SMS PZPS I Szczyrk – Uni Opole |
2 - 3 |
23 kolejka
Mecz | Wynik |
---|
24 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
31 stycznia 2020 SMS PZPS I Szczyrk – Energetyk Poznań |
2 - 3 |
25 kolejka
Mecz | Wynik |
---|
26 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
6 stycznia 2020 Joker Świecie – San Pajda Jarosław |
0 - 3 |