IV Liga Podkarpacka
Stal Nowa Dęba
- Miejsce
- 17
- Mecze
- 34
- Wygrane
- 4
- Zremisowane
- 10
- Przegrane
- 20
1 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
6 sierpnia 2016 Wólczanka Wólka Pełkińska – Błękitni Ropczyce |
3 - 0 |
6 sierpnia 2016 Wisłok Wiśniowa – KS Wiązownica |
2 - 2 |
6 sierpnia 2016 Czarni Jasło – Piast Tuczempy |
0 - 3 |
6 sierpnia 2016 Sokół Sieniawa – Igloopol Dębica |
2 - 1 |
6 sierpnia 2016 LKS Pisarowce – Start Pruchnik |
1 - 0 |
6 sierpnia 2016 Polonia Przemyśl – Sokół Nisko |
0 - 1 |
7 sierpnia 2016 Stal Nowa Dęba – Głogovia Głogów Młp. |
3 - 0 |
7 sierpnia 2016 Stal Gorzyce – Izolator Boguchwała |
0 - 1 |
7 sierpnia 2016 Rzemieślnik Pilzno – Orzeł Przeworsk |
4 - 2 |
2 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
12 sierpnia 2016 Piast Tuczempy – Stal Nowa Dęba |
0 - 0 |
13 sierpnia 2016 Błękitni Ropczyce – Sokół Nisko |
1 - 2 |
13 sierpnia 2016 Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl |
0 - 1 |
13 sierpnia 2016 Igloopol Dębica – LKS Pisarowce |
0 - 1 |
13 sierpnia 2016 Izolator Boguchwała – Sokół Sieniawa |
2 - 0 |
13 sierpnia 2016 Głogovia Głogów Młp. – Stal Gorzyce |
1 - 0 |
13 sierpnia 2016 Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisłok Wiśniowa |
5 - 0 |
14 sierpnia 2016 KS Wiązownica – Czarni Jasło |
1 - 1 |
14 sierpnia 2016 Rzemieślnik Pilzno – Start Pruchnik |
2 - 0 |
3 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
20 sierpnia 2016 Wisłok Wiśniowa – Błękitni Ropczyce |
0 - 3 |
20 sierpnia 2016 Czarni Jasło – Wólczanka Wólka Pełkińska |
0 - 3 |
20 sierpnia 2016 Stal Nowa Dęba – KS Wiązownica |
0 - 1 |
20 sierpnia 2016 Stal Gorzyce – Piast Tuczempy |
2 - 2 |
20 sierpnia 2016 Sokół Sieniawa – Głogovia Głogów Młp. |
5 - 1 |
20 sierpnia 2016 LKS Pisarowce – Izolator Boguchwała |
0 - 2 |
20 sierpnia 2016 Rzemieślnik Pilzno – Igloopol Dębica |
4 - 1 |
20 sierpnia 2016 Polonia Przemyśl – Start Pruchnik |
3 - 1 |
20 sierpnia 2016 Sokół Nisko – Orzeł Przeworsk |
1 - 1 |
4 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
27 sierpnia 2016 Błękitni Ropczyce – Orzeł Przeworsk |
2 - 0 |
27 sierpnia 2016 Start Pruchnik – Sokół Nisko |
2 - 3 |
27 sierpnia 2016 Igloopol Dębica – Polonia Przemyśl |
4 - 2 |
27 sierpnia 2016 Głogovia Głogów Młp. – LKS Pisarowce |
0 - 1 |
27 sierpnia 2016 Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Nowa Dęba |
5 - 0 |
28 sierpnia 2016 Izolator Boguchwała – Rzemieślnik Pilzno |
3 - 1 |
28 sierpnia 2016 Piast Tuczempy – Sokół Sieniawa |
0 - 1 |
28 sierpnia 2016 KS Wiązownica – Stal Gorzyce |
0 - 0 |
28 sierpnia 2016 Wisłok Wiśniowa – Czarni Jasło |
1 - 2 |
5 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
31 sierpnia 2016 Czarni Jasło – Błękitni Ropczyce |
2 - 0 |
31 sierpnia 2016 Stal Nowa Dęba – Wisłok Wiśniowa |
1 - 1 |
31 sierpnia 2016 Stal Gorzyce – Wólczanka Wólka Pełkińska |
0 - 2 |
31 sierpnia 2016 Sokół Sieniawa – KS Wiązownica |
1 - 1 |
31 sierpnia 2016 LKS Pisarowce – Piast Tuczempy |
1 - 2 |
31 sierpnia 2016 Rzemieślnik Pilzno – Głogovia Głogów Młp. |
3 - 2 |
31 sierpnia 2016 Polonia Przemyśl – Izolator Boguchwała |
0 - 0 |
31 sierpnia 2016 Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik |
4 - 0 |
31 sierpnia 2016 Sokół Nisko – Igloopol Dębica |
2 - 1 |
6 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
3 września 2016 Błękitni Ropczyce – Start Pruchnik |
3 - 1 |
3 września 2016 Igloopol Dębica – Orzeł Przeworsk |
2 - 0 |
3 września 2016 Izolator Boguchwała – Sokół Nisko |
5 - 0 |
3 września 2016 Wólczanka Wólka Pełkińska – Sokół Sieniawa |
3 - 0 |
3 września 2016 Wisłok Wiśniowa – Stal Gorzyce |
3 - 0 |
3 września 2016 Czarni Jasło – Stal Nowa Dęba |
1 - 1 |
4 września 2016 Głogovia Głogów Młp. – Polonia Przemyśl |
2 - 1 |
4 września 2016 Piast Tuczempy – Rzemieślnik Pilzno |
2 - 2 |
4 września 2016 KS Wiązownica – LKS Pisarowce |
0 - 1 |
7 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
10 września 2016 Stal Nowa Dęba – Błękitni Ropczyce |
0 - 0 |
10 września 2016 Stal Gorzyce – Czarni Jasło |
2 - 1 |
10 września 2016 LKS Pisarowce – Wólczanka Wólka Pełkińska |
0 - 2 |
10 września 2016 Rzemieślnik Pilzno – KS Wiązownica |
3 - 1 |
10 września 2016 Polonia Przemyśl – Piast Tuczempy |
1 - 3 |
10 września 2016 Sokół Nisko – Głogovia Głogów Młp. |
3 - 1 |
10 września 2016 Orzeł Przeworsk – Izolator Boguchwała |
0 - 1 |
11 września 2016 Sokół Sieniawa – Wisłok Wiśniowa |
0 - 1 |
11 września 2016 Start Pruchnik – Igloopol Dębica |
0 - 2 |
8 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
14 września 2016 Błękitni Ropczyce – Igloopol Dębica |
1 - 2 |
14 września 2016 Izolator Boguchwała – Start Pruchnik |
1 - 0 |
14 września 2016 Głogovia Głogów Młp. – Orzeł Przeworsk |
1 - 0 |
14 września 2016 Piast Tuczempy – Sokół Nisko |
4 - 0 |
14 września 2016 KS Wiązownica – Polonia Przemyśl |
1 - 0 |
14 września 2016 Wólczanka Wólka Pełkińska – Rzemieślnik Pilzno |
3 - 1 |
14 września 2016 Wisłok Wiśniowa – LKS Pisarowce |
3 - 0 |
14 września 2016 Czarni Jasło – Sokół Sieniawa |
3 - 1 |
14 września 2016 Stal Nowa Dęba – Stal Gorzyce |
0 - 2 |
9 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
17 września 2016 Stal Gorzyce – Błękitni Ropczyce |
4 - 1 |
17 września 2016 LKS Pisarowce – Czarni Jasło |
1 - 0 |
17 września 2016 Sokół Nisko – KS Wiązownica |
0 - 0 |
17 września 2016 Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy |
4 - 2 |
17 września 2016 Polonia Przemyśl – Wólczanka Wólka Pełkińska |
2 - 2 |
18 września 2016 Sokół Sieniawa – Stal Nowa Dęba |
5 - 1 |
18 września 2016 Rzemieślnik Pilzno – Wisłok Wiśniowa |
1 - 1 |
18 września 2016 Start Pruchnik – Głogovia Głogów Młp. |
1 - 1 |
18 września 2016 Igloopol Dębica – Izolator Boguchwała |
0 - 3 |
10 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
24 września 2016 Błękitni Ropczyce – Izolator Boguchwała |
2 - 1 |
24 września 2016 Piast Tuczempy – Start Pruchnik |
2 - 0 |
24 września 2016 Wólczanka Wólka Pełkińska – Sokół Nisko |
2 - 0 |
24 września 2016 Czarni Jasło – Rzemieślnik Pilzno |
0 - 3 |
24 września 2016 Stal Nowa Dęba – LKS Pisarowce |
1 - 2 |
24 września 2016 Stal Gorzyce – Sokół Sieniawa |
0 - 1 |
25 września 2016 Głogovia Głogów Młp. – Igloopol Dębica |
0 - 1 |
25 września 2016 KS Wiązownica – Orzeł Przeworsk |
0 - 2 |
25 września 2016 Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl |
1 - 0 |
11 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
1 października 2016 LKS Pisarowce – Stal Gorzyce |
3 - 0 |
1 października 2016 Polonia Przemyśl – Czarni Jasło |
1 - 2 |
1 października 2016 Sokół Nisko – Wisłok Wiśniowa |
3 - 0 |
1 października 2016 Igloopol Dębica – Piast Tuczempy |
1 - 1 |
1 października 2016 Izolator Boguchwała – Głogovia Głogów Młp. |
2 - 2 |
2 października 2016 Sokół Sieniawa – Błękitni Ropczyce |
3 - 0 |
2 października 2016 Rzemieślnik Pilzno – Stal Nowa Dęba |
0 - 0 |
2 października 2016 Orzeł Przeworsk – Wólczanka Wólka Pełkińska |
2 - 2 |
2 października 2016 Start Pruchnik – KS Wiązownica |
0 - 1 |
12 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
8 października 2016 Błękitni Ropczyce – Głogovia Głogów Młp. |
0 - 1 |
8 października 2016 Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała |
0 - 4 |
8 października 2016 Wólczanka Wólka Pełkińska – Start Pruchnik |
6 - 1 |
8 października 2016 Czarni Jasło – Sokół Nisko |
2 - 2 |
8 października 2016 Stal Nowa Dęba – Polonia Przemyśl |
0 - 1 |
8 października 2016 Stal Gorzyce – Rzemieślnik Pilzno |
1 - 1 |
9 października 2016 KS Wiązownica – Igloopol Dębica |
2 - 1 |
9 października 2016 Wisłok Wiśniowa – Orzeł Przeworsk |
2 - 1 |
9 października 2016 Sokół Sieniawa – LKS Pisarowce |
2 - 1 |
13 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
14 października 2016 LKS Pisarowce – Błękitni Ropczyce |
0 - 1 |
15 października 2016 Polonia Przemyśl – Stal Gorzyce |
1 - 0 |
15 października 2016 Sokół Nisko – Stal Nowa Dęba |
1 - 0 |
15 października 2016 Igloopol Dębica – Wólczanka Wólka Pełkińska |
1 - 1 |
15 października 2016 Izolator Boguchwała – KS Wiązownica |
4 - 0 |
16 października 2016 Rzemieślnik Pilzno – Sokół Sieniawa |
3 - 1 |
16 października 2016 Orzeł Przeworsk – Czarni Jasło |
3 - 1 |
16 października 2016 Start Pruchnik – Wisłok Wiśniowa |
0 - 5 |
16 października 2016 Głogovia Głogów Młp. – Piast Tuczempy |
0 - 0 |
14 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
22 października 2016 Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy |
1 - 2 |
22 października 2016 Wólczanka Wólka Pełkińska – Izolator Boguchwała |
3 - 1 |
22 października 2016 Stal Nowa Dęba – Orzeł Przeworsk |
1 - 2 |
22 października 2016 Stal Gorzyce – Sokół Nisko |
1 - 2 |
22 października 2016 LKS Pisarowce – Rzemieślnik Pilzno |
2 - 1 |
23 października 2016 KS Wiązownica – Głogovia Głogów Młp. |
0 - 0 |
23 października 2016 Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica |
2 - 0 |
23 października 2016 Czarni Jasło – Start Pruchnik |
2 - 1 |
23 października 2016 Sokół Sieniawa – Polonia Przemyśl |
2 - 1 |
15 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
29 października 2016 Polonia Przemyśl – LKS Pisarowce |
2 - 1 |
29 października 2016 Sokół Nisko – Sokół Sieniawa |
0 - 1 |
29 października 2016 Orzeł Przeworsk – Stal Gorzyce |
1 - 3 |
29 października 2016 Igloopol Dębica – Czarni Jasło |
2 - 1 |
29 października 2016 Izolator Boguchwała – Wisłok Wiśniowa |
2 - 0 |
29 października 2016 Piast Tuczempy – KS Wiązownica |
1 - 0 |
30 października 2016 Rzemieślnik Pilzno – Błękitni Ropczyce |
3 - 3 |
30 października 2016 Start Pruchnik – Stal Nowa Dęba |
1 - 2 |
30 października 2016 Głogovia Głogów Młp. – Wólczanka Wólka Pełkińska |
1 - 2 |
16 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
5 listopada 2016 Błękitni Ropczyce – KS Wiązownica |
2 - 2 |
5 listopada 2016 Wólczanka Wólka Pełkińska – Piast Tuczempy |
4 - 0 |
5 listopada 2016 Czarni Jasło – Izolator Boguchwała |
3 - 0 |
5 listopada 2016 Stal Nowa Dęba – Igloopol Dębica |
1 - 3 |
5 listopada 2016 Stal Gorzyce – Start Pruchnik |
6 - 3 |
5 listopada 2016 LKS Pisarowce – Sokół Nisko |
2 - 1 |
6 listopada 2016 Wisłok Wiśniowa – Głogovia Głogów Młp. |
2 - 3 |
6 listopada 2016 Sokół Sieniawa – Orzeł Przeworsk |
2 - 0 |
6 listopada 2016 Rzemieślnik Pilzno – Polonia Przemyśl |
2 - 1 |
17 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
11 listopada 2016 Orzeł Przeworsk – LKS Pisarowce |
1 - 1 |
11 listopada 2016 Start Pruchnik – Sokół Sieniawa |
1 - 5 |
11 listopada 2016 KS Wiązownica – Wólczanka Wólka Pełkińska |
0 - 4 |
11 listopada 2016 Izolator Boguchwała – Stal Nowa Dęba |
5 - 0 |
12 listopada 2016 Polonia Przemyśl – Błękitni Ropczyce |
0 - 1 |
12 listopada 2016 Sokół Nisko – Rzemieślnik Pilzno |
2 - 2 |
12 listopada 2016 Igloopol Dębica – Stal Gorzyce |
2 - 0 |
12 listopada 2016 Głogovia Głogów Młp. – Czarni Jasło |
1 - 2 |
12 listopada 2016 Piast Tuczempy – Wisłok Wiśniowa |
2 - 1 |
18 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
11 marca 2017 Izolator Boguchwała – Stal Gorzyce |
4 - 2 |
11 marca 2017 Błękitni Ropczyce – Wólczanka Wólka Pełkińska |
2 - 4 |
11 marca 2017 Piast Tuczempy – Czarni Jasło |
2 - 1 |
11 marca 2017 Igloopol Dębica – Sokół Sieniawa |
0 - 1 |
12 marca 2017 Orzeł Przeworsk – Rzemieślnik Pilzno |
1 - 1 |
12 marca 2017 KS Wiązownica – Wisłok Wiśniowa |
2 - 0 |
12 marca 2017 Sokół Nisko – Polonia Przemyśl |
2 - 5 |
12 marca 2017 Start Pruchnik – LKS Pisarowce |
0 - 2 |
10 maja 2017 Głogovia Głogów Młp. – Stal Nowa Dęba |
4 - 0 |
19 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
18 marca 2017 LKS Pisarowce – Igloopol Dębica |
0 - 1 |
18 marca 2017 Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk |
2 - 2 |
18 marca 2017 Sokół Nisko – Błękitni Ropczyce |
2 - 1 |
18 marca 2017 Stal Gorzyce – Głogovia Głogów Młp. |
0 - 2 |
18 marca 2017 Stal Nowa Dęba – Piast Tuczempy |
3 - 3 |
19 marca 2017 Start Pruchnik – Rzemieślnik Pilzno |
1 - 2 |
19 marca 2017 Sokół Sieniawa – Izolator Boguchwała |
3 - 0 |
19 marca 2017 Czarni Jasło – KS Wiązownica |
1 - 5 |
19 marca 2017 Wisłok Wiśniowa – Wólczanka Wólka Pełkińska |
2 - 1 |
20 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
25 marca 2017 Błękitni Ropczyce – Wisłok Wiśniowa |
1 - 0 |
25 marca 2017 Wólczanka Wólka Pełkińska – Czarni Jasło |
5 - 1 |
25 marca 2017 Piast Tuczempy – Stal Gorzyce |
1 - 1 |
25 marca 2017 Izolator Boguchwała – LKS Pisarowce |
1 - 1 |
25 marca 2017 Igloopol Dębica – Rzemieślnik Pilzno |
0 - 0 |
26 marca 2017 KS Wiązownica – Stal Nowa Dęba |
0 - 0 |
26 marca 2017 Głogovia Głogów Młp. – Sokół Sieniawa |
1 - 3 |
26 marca 2017 Start Pruchnik – Polonia Przemyśl |
0 - 0 |
26 marca 2017 Orzeł Przeworsk – Sokół Nisko |
0 - 0 |
21 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
1 kwietnia 2017 Orzeł Przeworsk – Błękitni Ropczyce |
0 - 2 |
1 kwietnia 2017 Czarni Jasło – Wisłok Wiśniowa |
0 - 0 |
1 kwietnia 2017 Stal Gorzyce – KS Wiązownica |
1 - 0 |
1 kwietnia 2017 LKS Pisarowce – Głogovia Głogów Młp. |
2 - 0 |
1 kwietnia 2017 Polonia Przemyśl – Igloopol Dębica |
2 - 0 |
1 kwietnia 2017 Stal Nowa Dęba – Wólczanka Wólka Pełkińska |
3 - 7 |
2 kwietnia 2017 Rzemieślnik Pilzno – Izolator Boguchwała |
2 - 3 |
2 kwietnia 2017 Sokół Sieniawa – Piast Tuczempy |
0 - 2 |
2 kwietnia 2017 Sokół Nisko – Start Pruchnik |
2 - 1 |
22 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
8 kwietnia 2017 Błękitni Ropczyce – Czarni Jasło |
0 - 0 |
8 kwietnia 2017 Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Gorzyce |
4 - 0 |
8 kwietnia 2017 Piast Tuczempy – LKS Pisarowce |
2 - 0 |
8 kwietnia 2017 Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl |
2 - 1 |
8 kwietnia 2017 Igloopol Dębica – Sokół Nisko |
0 - 1 |
8 kwietnia 2017 Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk |
0 - 1 |
9 kwietnia 2017 Wisłok Wiśniowa – Stal Nowa Dęba |
6 - 1 |
9 kwietnia 2017 KS Wiązownica – Sokół Sieniawa |
2 - 1 |
9 kwietnia 2017 Głogovia Głogów Młp. – Rzemieślnik Pilzno |
2 - 1 |
23 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
15 kwietnia 2017 Start Pruchnik – Błękitni Ropczyce |
1 - 3 |
15 kwietnia 2017 Orzeł Przeworsk – Igloopol Dębica |
3 - 0 |
15 kwietnia 2017 Sokół Nisko – Izolator Boguchwała |
2 - 0 |
15 kwietnia 2017 Rzemieślnik Pilzno – Piast Tuczempy |
1 - 1 |
15 kwietnia 2017 Polonia Przemyśl – Głogovia Głogów Młp. |
4 - 1 |
15 kwietnia 2017 LKS Pisarowce – KS Wiązownica |
1 - 4 |
15 kwietnia 2017 Sokół Sieniawa – Wólczanka Wólka Pełkińska |
0 - 0 |
15 kwietnia 2017 Stal Gorzyce – Wisłok Wiśniowa |
0 - 3 |
15 kwietnia 2017 Stal Nowa Dęba – Czarni Jasło |
1 - 1 |
24 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
19 kwietnia 2017 Błękitni Ropczyce – Stal Nowa Dęba |
1 - 1 |
19 kwietnia 2017 Igloopol Dębica – Start Pruchnik |
3 - 0 |
19 kwietnia 2017 Izolator Boguchwała – Orzeł Przeworsk |
2 - 0 |
19 kwietnia 2017 Głogovia Głogów Młp. – Sokół Nisko |
3 - 1 |
19 kwietnia 2017 Piast Tuczempy – Polonia Przemyśl |
2 - 2 |
19 kwietnia 2017 Wólczanka Wólka Pełkińska – LKS Pisarowce |
3 - 0 |
19 kwietnia 2017 KS Wiązownica – Rzemieślnik Pilzno |
2 - 0 |
19 kwietnia 2017 Czarni Jasło – Stal Gorzyce |
0 - 3 |
19 kwietnia 2017 Wisłok Wiśniowa – Sokół Sieniawa |
3 - 0 |
25 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
22 kwietnia 2017 Igloopol Dębica – Błękitni Ropczyce |
1 - 0 |
22 kwietnia 2017 Start Pruchnik – Izolator Boguchwała |
1 - 5 |
22 kwietnia 2017 Rzemieślnik Pilzno – Wólczanka Wólka Pełkińska |
1 - 2 |
22 kwietnia 2017 Stal Gorzyce – Stal Nowa Dęba |
0 - 0 |
22 kwietnia 2017 Polonia Przemyśl – KS Wiązownica |
3 - 0 |
22 kwietnia 2017 LKS Pisarowce – Wisłok Wiśniowa |
0 - 0 |
22 kwietnia 2017 Sokół Nisko – Piast Tuczempy |
0 - 0 |
23 kwietnia 2017 Orzeł Przeworsk – Głogovia Głogów Młp. |
1 - 2 |
23 kwietnia 2017 Sokół Sieniawa – Czarni Jasło |
4 - 1 |
26 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
26 kwietnia 2017 Stal Nowa Dęba – Sokół Sieniawa |
1 - 3 |
28 kwietnia 2017 Wólczanka Wólka Pełkińska – Polonia Przemyśl |
1 - 1 |
28 kwietnia 2017 Piast Tuczempy – Orzeł Przeworsk |
0 - 1 |
28 kwietnia 2017 KS Wiązownica – Sokół Nisko |
1 - 0 |
29 kwietnia 2017 Błękitni Ropczyce – Stal Gorzyce |
4 - 2 |
29 kwietnia 2017 Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica |
4 - 0 |
29 kwietnia 2017 Głogovia Głogów Młp. – Start Pruchnik |
2 - 0 |
29 kwietnia 2017 Czarni Jasło – LKS Pisarowce |
1 - 0 |
30 kwietnia 2017 Wisłok Wiśniowa – Rzemieślnik Pilzno |
1 - 1 |
27 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
3 maja 2017 Igloopol Dębica – Głogovia Głogów Młp. |
2 - 0 |
3 maja 2017 Orzeł Przeworsk – KS Wiązownica |
2 - 0 |
3 maja 2017 Sokół Nisko – Wólczanka Wólka Pełkińska |
0 - 4 |
3 maja 2017 Polonia Przemyśl – Wisłok Wiśniowa |
2 - 0 |
3 maja 2017 LKS Pisarowce – Stal Nowa Dęba |
1 - 4 |
3 maja 2017 Rzemieślnik Pilzno – Czarni Jasło |
5 - 1 |
3 maja 2017 Start Pruchnik – Piast Tuczempy |
0 - 4 |
3 maja 2017 Sokół Sieniawa – Stal Gorzyce |
4 - 0 |
10 maja 2017 Izolator Boguchwała – Błękitni Ropczyce |
2 - 1 |
28 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
6 maja 2017 Błękitni Ropczyce – Sokół Sieniawa |
2 - 0 |
6 maja 2017 Stal Gorzyce – LKS Pisarowce |
1 - 2 |
6 maja 2017 Czarni Jasło – Polonia Przemyśl |
0 - 5 |
6 maja 2017 Wólczanka Wólka Pełkińska – Orzeł Przeworsk |
2 - 1 |
6 maja 2017 KS Wiązownica – Start Pruchnik |
3 - 0 |
6 maja 2017 Głogovia Głogów Młp. – Izolator Boguchwała |
5 - 4 |
7 maja 2017 Stal Nowa Dęba – Rzemieślnik Pilzno |
3 - 4 |
7 maja 2017 Wisłok Wiśniowa – Sokół Nisko |
0 - 3 |
7 maja 2017 Piast Tuczempy – Igloopol Dębica |
3 - 0 |
29 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
13 maja 2017 Orzeł Przeworsk – Wisłok Wiśniowa |
0 - 2 |
13 maja 2017 Izolator Boguchwała – Piast Tuczempy |
0 - 0 |
13 maja 2017 Start Pruchnik – Wólczanka Wólka Pełkińska |
0 - 5 |
13 maja 2017 Polonia Przemyśl – Stal Nowa Dęba |
4 - 2 |
13 maja 2017 Rzemieślnik Pilzno – Stal Gorzyce |
2 - 4 |
13 maja 2017 LKS Pisarowce – Sokół Sieniawa |
1 - 3 |
14 maja 2017 Głogovia Głogów Młp. – Błękitni Ropczyce |
1 - 0 |
14 maja 2017 Igloopol Dębica – KS Wiązownica |
2 - 2 |
14 maja 2017 Sokół Nisko – Czarni Jasło |
1 - 0 |
30 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
20 maja 2017 Błękitni Ropczyce – LKS Pisarowce |
0 - 3 |
20 maja 2017 Wólczanka Wólka Pełkińska – Igloopol Dębica |
2 - 1 |
20 maja 2017 Stal Gorzyce – Polonia Przemyśl |
0 - 3 |
20 maja 2017 Stal Nowa Dęba – Sokół Nisko |
0 - 1 |
20 maja 2017 Wisłok Wiśniowa – Start Pruchnik |
6 - 2 |
20 maja 2017 Piast Tuczempy – Głogovia Głogów Młp. |
2 - 0 |
20 maja 2017 Czarni Jasło – Orzeł Przeworsk |
2 - 3 |
21 maja 2017 Sokół Sieniawa – Rzemieślnik Pilzno |
1 - 1 |
21 maja 2017 KS Wiązownica – Izolator Boguchwała |
2 - 2 |
31 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
24 maja 2017 Piast Tuczempy – Błękitni Ropczyce |
0 - 1 |
24 maja 2017 Igloopol Dębica – Wisłok Wiśniowa |
3 - 0 |
24 maja 2017 Głogovia Głogów Młp. – KS Wiązownica |
2 - 2 |
24 maja 2017 Rzemieślnik Pilzno – LKS Pisarowce |
0 - 0 |
24 maja 2017 Sokół Nisko – Stal Gorzyce |
3 - 0 |
24 maja 2017 Orzeł Przeworsk – Stal Nowa Dęba |
6 - 1 |
24 maja 2017 Start Pruchnik – Czarni Jasło |
3 - 1 |
31 maja 2017 Izolator Boguchwała – Wólczanka Wólka Pełkińska |
1 - 3 |
31 maja 2017 Polonia Przemyśl – Sokół Sieniawa |
0 - 1 |
32 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
27 maja 2017 Błękitni Ropczyce – Rzemieślnik Pilzno |
1 - 1 |
27 maja 2017 LKS Pisarowce – Polonia Przemyśl |
0 - 1 |
27 maja 2017 Sokół Sieniawa – Sokół Nisko |
2 - 0 |
27 maja 2017 Stal Gorzyce – Orzeł Przeworsk |
1 - 0 |
27 maja 2017 Stal Nowa Dęba – Start Pruchnik |
6 - 2 |
27 maja 2017 Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała |
2 - 3 |
27 maja 2017 Wólczanka Wólka Pełkińska – Głogovia Głogów Młp. |
6 - 1 |
28 maja 2017 Czarni Jasło – Igloopol Dębica |
2 - 3 |
28 maja 2017 KS Wiązownica – Piast Tuczempy |
2 - 1 |
33 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
3 czerwca 2017 Igloopol Dębica – Stal Nowa Dęba |
4 - 1 |
3 czerwca 2017 Start Pruchnik – Stal Gorzyce |
0 - 4 |
3 czerwca 2017 Izolator Boguchwała – Czarni Jasło |
5 - 2 |
3 czerwca 2017 Piast Tuczempy – Wólczanka Wólka Pełkińska |
0 - 3 |
3 czerwca 2017 Sokół Nisko – LKS Pisarowce |
0 - 1 |
3 czerwca 2017 Głogovia Głogów Młp. – Wisłok Wiśniowa |
1 - 1 |
3 czerwca 2017 Polonia Przemyśl – Rzemieślnik Pilzno |
3 - 1 |
4 czerwca 2017 KS Wiązownica – Błękitni Ropczyce |
1 - 0 |
4 czerwca 2017 Orzeł Przeworsk – Sokół Sieniawa |
2 - 2 |
34 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
9 czerwca 2017 Sokół Sieniawa – Start Pruchnik |
3 - 1 |
10 czerwca 2017 Błękitni Ropczyce – Polonia Przemyśl |
1 - 1 |
10 czerwca 2017 LKS Pisarowce – Orzeł Przeworsk |
2 - 1 |
10 czerwca 2017 Rzemieślnik Pilzno – Sokół Nisko |
5 - 0 |
10 czerwca 2017 Stal Gorzyce – Igloopol Dębica |
3 - 1 |
10 czerwca 2017 Stal Nowa Dęba – Izolator Boguchwała |
1 - 5 |
10 czerwca 2017 Czarni Jasło – Głogovia Głogów Młp. |
0 - 1 |
10 czerwca 2017 Wisłok Wiśniowa – Piast Tuczempy |
0 - 3 |
10 czerwca 2017 Wólczanka Wólka Pełkińska – KS Wiązownica |
2 - 2 |