Piłka nożna, eWinner 2 Liga
Olimpia Grudziądz
- Miejsce
- 17
- Mecze
- 18
- Wygrane
- 4
- Zremisowane
- 4
- Przegrane
- 10
1 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
28 sierpnia 2020 Bytovia Bytów – Olimpia Grudziądz |
2 - 0 |
28 sierpnia 2020 Sokół Ostróda – Lech II Poznań |
2 - 0 |
28 sierpnia 2020 Wigry Suwałki – Olimpia Elbląg |
2 - 1 |
28 sierpnia 2020 Chojniczanka Chojnice – Pogoń Siedlce |
4 - 2 |
29 sierpnia 2020 KKS 1925 Kalisz – Błękitni Stargard |
2 - 0 |
29 sierpnia 2020 Motor Lublin – Znicz Pruszków |
1 - 2 |
29 sierpnia 2020 Stal Rzeszów – Górnik Polkowice |
2 - 1 |
30 sierpnia 2020 Śląsk II Wrocław – Skra Częstochowa |
0 - 1 |
30 sierpnia 2020 Hutnik Kraków – GKS Katowice |
3 - 2 |
Pauza |
---|
Garbarnia Kraków |
2 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
4 września 2020 Znicz Pruszków – Bytovia Bytów |
1 - 1 |
5 września 2020 Lech II Poznań – Hutnik Kraków |
6 - 3 |
5 września 2020 Górnik Polkowice – Sokół Ostróda |
3 - 0 |
5 września 2020 Pogoń Siedlce – Stal Rzeszów |
0 - 2 |
5 września 2020 Olimpia Grudziądz – Chojniczanka Chojnice |
1 - 3 |
5 września 2020 Olimpia Elbląg – Motor Lublin |
1 - 3 |
5 września 2020 Błękitni Stargard – Wigry Suwałki |
1 - 0 |
5 września 2020 Skra Częstochowa – KKS 1925 Kalisz |
1 - 0 |
5 września 2020 Garbarnia Kraków – Śląsk II Wrocław |
1 - 3 |
Pauza |
---|
GKS Katowice |
3 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
11 września 2020 Wigry Suwałki – Skra Częstochowa |
2 - 1 |
12 września 2020 KKS 1925 Kalisz – Garbarnia Kraków |
1 - 2 |
12 września 2020 Motor Lublin – Błękitni Stargard |
2 - 2 |
12 września 2020 Bytovia Bytów – Olimpia Elbląg |
1 - 0 |
12 września 2020 Chojniczanka Chojnice – Znicz Pruszków |
2 - 0 |
12 września 2020 Stal Rzeszów – Olimpia Grudziądz |
0 - 1 |
12 września 2020 Sokół Ostróda – Pogoń Siedlce |
0 - 1 |
12 września 2020 Górnik Polkowice – Hutnik Kraków |
3 - 0 |
13 września 2020 GKS Katowice – Lech II Poznań |
3 - 1 |
Pauza |
---|
Śląsk II Wrocław |
4 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
19 września 2020 Górnik Polkowice – GKS Katowice |
0 - 2 |
19 września 2020 Pogoń Siedlce – Hutnik Kraków |
2 - 1 |
19 września 2020 Olimpia Grudziądz – Sokół Ostróda |
0 - 4 |
19 września 2020 Znicz Pruszków – Stal Rzeszów |
0 - 2 |
19 września 2020 Olimpia Elbląg – Chojniczanka Chojnice |
0 - 0 |
19 września 2020 Błękitni Stargard – Bytovia Bytów |
1 - 4 |
19 września 2020 Skra Częstochowa – Motor Lublin |
1 - 1 |
19 września 2020 Garbarnia Kraków – Wigry Suwałki |
1 - 3 |
20 września 2020 Śląsk II Wrocław – KKS 1925 Kalisz |
0 - 3 |
Pauza |
---|
Lech II Poznań |
5 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
25 września 2020 Wigry Suwałki – Śląsk II Wrocław |
2 - 0 |
25 września 2020 Motor Lublin – Garbarnia Kraków |
1 - 1 |
25 września 2020 Stal Rzeszów – Olimpia Elbląg |
0 - 0 |
25 września 2020 Hutnik Kraków – Olimpia Grudziądz |
2 - 2 |
26 września 2020 Bytovia Bytów – Skra Częstochowa |
0 - 1 |
26 września 2020 Chojniczanka Chojnice – Błękitni Stargard |
2 - 0 |
26 września 2020 Sokół Ostróda – Znicz Pruszków |
2 - 0 |
26 września 2020 GKS Katowice – Pogoń Siedlce |
2 - 2 |
26 września 2020 Lech II Poznań – Górnik Polkowice |
1 - 3 |
Pauza |
---|
KKS 1925 Kalisz |
6 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
29 września 2020 Znicz Pruszków – Hutnik Kraków |
1 - 0 |
29 września 2020 Olimpia Elbląg – Sokół Ostróda |
3 - 3 |
30 września 2020 Pogoń Siedlce – Lech II Poznań |
4 - 2 |
30 września 2020 Olimpia Grudziądz – GKS Katowice |
1 - 3 |
30 września 2020 Błękitni Stargard – Stal Rzeszów |
0 - 5 |
30 września 2020 Skra Częstochowa – Chojniczanka Chojnice |
1 - 0 |
30 września 2020 Garbarnia Kraków – Bytovia Bytów |
2 - 2 |
30 września 2020 Śląsk II Wrocław – Motor Lublin |
1 - 1 |
30 września 2020 KKS 1925 Kalisz – Wigry Suwałki |
0 - 3 |
Pauza |
---|
Górnik Polkowice |
7 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
3 października 2020 Bytovia Bytów – Śląsk II Wrocław |
2 - 2 |
3 października 2020 Chojniczanka Chojnice – Garbarnia Kraków |
3 - 1 |
3 października 2020 Sokół Ostróda – Błękitni Stargard |
0 - 2 |
3 października 2020 GKS Katowice – Znicz Pruszków |
1 - 1 |
3 października 2020 Górnik Polkowice – Pogoń Siedlce |
4 - 2 |
3 października 2020 Olimpia Elbląg – Hutnik Kraków |
0 - 1 |
4 października 2020 Motor Lublin – KKS 1925 Kalisz |
0 - 3 |
4 października 2020 Stal Rzeszów – Skra Częstochowa |
3 - 2 |
4 października 2020 Lech II Poznań – Olimpia Grudziądz |
1 - 2 |
Pauza |
---|
Wigry Suwałki |
8 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
9 października 2020 Znicz Pruszków – Lech II Poznań |
2 - 1 |
10 października 2020 Olimpia Grudziądz – Górnik Polkowice |
0 - 1 |
10 października 2020 Olimpia Elbląg – GKS Katowice |
1 - 2 |
10 października 2020 Błękitni Stargard – Hutnik Kraków |
1 - 0 |
10 października 2020 Skra Częstochowa – Sokół Ostróda |
3 - 0 |
10 października 2020 Garbarnia Kraków – Stal Rzeszów |
0 - 0 |
10 października 2020 Śląsk II Wrocław – Chojniczanka Chojnice |
2 - 0 |
10 października 2020 KKS 1925 Kalisz – Bytovia Bytów |
2 - 1 |
10 października 2020 Wigry Suwałki – Motor Lublin |
1 - 0 |
Pauza |
---|
Pogoń Siedlce |
9 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
16 października 2020 Chojniczanka Chojnice – KKS 1925 Kalisz |
3 - 0 |
17 października 2020 Stal Rzeszów – Śląsk II Wrocław |
0 - 3 |
17 października 2020 Hutnik Kraków – Skra Częstochowa |
3 - 1 |
17 października 2020 Górnik Polkowice – Znicz Pruszków |
4 - 0 |
17 października 2020 Pogoń Siedlce – Olimpia Grudziądz |
0 - 1 |
18 października 2020 Bytovia Bytów – Wigry Suwałki |
1 - 2 |
29 października 2020 Lech II Poznań – Olimpia Elbląg |
2 - 3 |
30 października 2020 GKS Katowice – Błękitni Stargard |
5 - 0 |
18 listopada 2020 Sokół Ostróda – Garbarnia Kraków |
1 - 1 |
Pauza |
---|
Motor Lublin |
10 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
24 października 2020 Znicz Pruszków – Pogoń Siedlce |
1 - 2 |
24 października 2020 Olimpia Elbląg – Górnik Polkowice |
0 - 3 |
24 października 2020 Skra Częstochowa – GKS Katowice |
1 - 0 |
24 października 2020 Garbarnia Kraków – Hutnik Kraków |
2 - 1 |
24 października 2020 KKS 1925 Kalisz – Stal Rzeszów |
0 - 2 |
25 października 2020 Śląsk II Wrocław – Sokół Ostróda |
0 - 2 |
25 października 2020 Wigry Suwałki – Chojniczanka Chojnice |
0 - 0 |
18 listopada 2020 Błękitni Stargard – Lech II Poznań |
1 - 0 |
18 listopada 2020 Motor Lublin – Bytovia Bytów |
2 - 1 |
Pauza |
---|
Olimpia Grudziądz |
11 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
4 listopada 2020 Stal Rzeszów – Wigry Suwałki |
1 - 2 |
4 listopada 2020 GKS Katowice – Garbarnia Kraków |
2 - 1 |
4 listopada 2020 Lech II Poznań – Skra Częstochowa |
1 - 0 |
4 listopada 2020 Górnik Polkowice – Błękitni Stargard |
2 - 1 |
4 listopada 2020 Pogoń Siedlce – Olimpia Elbląg |
4 - 3 |
4 listopada 2020 Sokół Ostróda – KKS 1925 Kalisz |
1 - 4 |
4 listopada 2020 Chojniczanka Chojnice – Motor Lublin |
0 - 0 |
10 listopada 2020 Olimpia Grudziądz – Znicz Pruszków |
1 - 1 |
11 listopada 2020 Hutnik Kraków – Śląsk II Wrocław |
2 - 5 |
Pauza |
---|
Bytovia Bytów |
12 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
7 listopada 2020 Olimpia Elbląg – Olimpia Grudziądz |
3 - 1 |
7 listopada 2020 Skra Częstochowa – Górnik Polkowice |
1 - 3 |
7 listopada 2020 Garbarnia Kraków – Lech II Poznań |
2 - 4 |
7 listopada 2020 KKS 1925 Kalisz – Hutnik Kraków |
4 - 0 |
7 listopada 2020 Motor Lublin – Stal Rzeszów |
1 - 0 |
8 listopada 2020 Błękitni Stargard – Pogoń Siedlce |
1 - 2 |
8 listopada 2020 Wigry Suwałki – Sokół Ostróda |
1 - 2 |
8 listopada 2020 Bytovia Bytów – Chojniczanka Chojnice |
3 - 2 |
18 listopada 2020 Śląsk II Wrocław – GKS Katowice |
0 - 3 |
Pauza |
---|
Znicz Pruszków |
13 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
14 listopada 2020 Stal Rzeszów – Bytovia Bytów |
3 - 3 |
14 listopada 2020 Sokół Ostróda – Motor Lublin |
1 - 0 |
14 listopada 2020 GKS Katowice – KKS 1925 Kalisz |
4 - 1 |
14 listopada 2020 Lech II Poznań – Śląsk II Wrocław |
2 - 1 |
14 listopada 2020 Górnik Polkowice – Garbarnia Kraków |
2 - 1 |
14 listopada 2020 Pogoń Siedlce – Skra Częstochowa |
1 - 2 |
14 listopada 2020 Olimpia Grudziądz – Błękitni Stargard |
2 - 2 |
15 listopada 2020 Hutnik Kraków – Wigry Suwałki |
1 - 2 |
15 listopada 2020 Znicz Pruszków – Olimpia Elbląg |
1 - 1 |
Pauza |
---|
Chojniczanka Chojnice |
14 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
21 listopada 2020 KKS 1925 Kalisz – Lech II Poznań |
2 - 0 |
21 listopada 2020 Chojniczanka Chojnice – Stal Rzeszów |
2 - 1 |
22 listopada 2020 Błękitni Stargard – Znicz Pruszków |
2 - 3 |
22 listopada 2020 Skra Częstochowa – Olimpia Grudziądz |
4 - 0 |
22 listopada 2020 Garbarnia Kraków – Pogoń Siedlce |
0 - 0 |
22 listopada 2020 Śląsk II Wrocław – Górnik Polkowice |
0 - 0 |
22 listopada 2020 Wigry Suwałki – GKS Katowice |
1 - 2 |
22 listopada 2020 Motor Lublin – Hutnik Kraków |
3 - 0 |
22 listopada 2020 Bytovia Bytów – Sokół Ostróda |
1 - 0 |
Pauza |
---|
Olimpia Elbląg |
15 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
28 listopada 2020 Sokół Ostróda – Chojniczanka Chojnice |
3 - 0 |
28 listopada 2020 Hutnik Kraków – Bytovia Bytów |
3 - 1 |
28 listopada 2020 GKS Katowice – Motor Lublin |
2 - 1 |
28 listopada 2020 Lech II Poznań – Wigry Suwałki |
1 - 1 |
28 listopada 2020 Górnik Polkowice – KKS 1925 Kalisz |
2 - 1 |
28 listopada 2020 Pogoń Siedlce – Śląsk II Wrocław |
1 - 2 |
28 listopada 2020 Olimpia Grudziądz – Garbarnia Kraków |
1 - 2 |
28 listopada 2020 Znicz Pruszków – Skra Częstochowa |
0 - 5 |
28 listopada 2020 Olimpia Elbląg – Błękitni Stargard |
4 - 2 |
Pauza |
---|
Stal Rzeszów |
16 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
N/A Wigry Suwałki – Górnik Polkowice |
-:- |
2 grudnia 2020 Skra Częstochowa – Olimpia Elbląg |
0 - 1 |
2 grudnia 2020 Śląsk II Wrocław – Olimpia Grudziądz |
2 - 1 |
2 grudnia 2020 KKS 1925 Kalisz – Pogoń Siedlce |
0 - 1 |
2 grudnia 2020 Motor Lublin – Lech II Poznań |
1 - 0 |
2 grudnia 2020 Bytovia Bytów – GKS Katowice |
1 - 2 |
2 grudnia 2020 Chojniczanka Chojnice – Hutnik Kraków |
4 - 1 |
9 grudnia 2020 Garbarnia Kraków – Znicz Pruszków |
2 - 1 |
16 grudnia 2020 Sokół Ostróda – Stal Rzeszów |
2 - 3 |
Pauza |
---|
Błękitni Stargard |
17 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
N/A Hutnik Kraków – Stal Rzeszów |
-:- |
5 grudnia 2020 Górnik Polkowice – Motor Lublin |
1 - 1 |
5 grudnia 2020 Pogoń Siedlce – Wigry Suwałki |
1 - 2 |
5 grudnia 2020 Znicz Pruszków – Śląsk II Wrocław |
1 - 3 |
5 grudnia 2020 Olimpia Elbląg – Garbarnia Kraków |
1 - 2 |
5 grudnia 2020 Błękitni Stargard – Skra Częstochowa |
1 - 0 |
6 grudnia 2020 GKS Katowice – Chojniczanka Chojnice |
1 - 2 |
6 grudnia 2020 Lech II Poznań – Bytovia Bytów |
1 - 1 |
6 grudnia 2020 Olimpia Grudziądz – KKS 1925 Kalisz |
0 - 1 |
Pauza |
---|
Sokół Ostróda |
18 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
12 grudnia 2020 Śląsk II Wrocław – Olimpia Elbląg |
3 - 1 |
12 grudnia 2020 Wigry Suwałki – Olimpia Grudziądz |
1 - 1 |
12 grudnia 2020 Bytovia Bytów – Górnik Polkowice |
0 - 2 |
12 grudnia 2020 Chojniczanka Chojnice – Lech II Poznań |
3 - 0 |
12 grudnia 2020 Sokół Ostróda – Hutnik Kraków |
3 - 0 |
13 grudnia 2020 Garbarnia Kraków – Błękitni Stargard |
3 - 0 |
13 grudnia 2020 KKS 1925 Kalisz – Znicz Pruszków |
1 - 0 |
13 grudnia 2020 Motor Lublin – Pogoń Siedlce |
3 - 3 |
13 grudnia 2020 Stal Rzeszów – GKS Katowice |
0 - 1 |
Pauza |
---|
Skra Częstochowa |
19 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
27 lutego 2021 GKS Katowice – Sokół Ostróda |
2 - 1 |
27 lutego 2021 Lech II Poznań – Stal Rzeszów |
5 - 1 |
27 lutego 2021 Pogoń Siedlce – Bytovia Bytów |
2 - 2 |
27 lutego 2021 Olimpia Grudziądz – Motor Lublin |
2 - 0 |
27 lutego 2021 Znicz Pruszków – Wigry Suwałki |
1 - 2 |
27 lutego 2021 Olimpia Elbląg – KKS 1925 Kalisz |
1 - 0 |
27 lutego 2021 Skra Częstochowa – Garbarnia Kraków |
1 - 0 |
28 lutego 2021 Górnik Polkowice – Chojniczanka Chojnice |
2 - 2 |
28 lutego 2021 Błękitni Stargard – Śląsk II Wrocław |
1 - 1 |
Pauza |
---|
Hutnik Kraków |
20 kolejka
Mecz | Wynik |
---|
21 kolejka
Mecz | Wynik |
---|
22 kolejka
Mecz | Wynik |
---|
23 kolejka
Mecz | Wynik |
---|
24 kolejka
Mecz | Wynik |
---|
25 kolejka
Mecz | Wynik |
---|
26 kolejka
Mecz | Wynik |
---|
27 kolejka
Mecz | Wynik |
---|
28 kolejka
Mecz | Wynik |
---|
29 kolejka
Mecz | Wynik |
---|
30 kolejka
Mecz | Wynik |
---|
31 kolejka
Mecz | Wynik |
---|
32 kolejka
Mecz | Wynik |
---|
33 kolejka
Mecz | Wynik |
---|
34 kolejka
Mecz | Wynik |
---|