Piłkarskie sparingi – zima 2022

15 stycznia

Resovia Rzeszów – Sokół Kolbuszowa Dolna (kobiety) 17.00

Termalica Nieciecza – Stal Rzeszów 12:40

Avia Świdnik – Granit Bychawa 12:00

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Górnik Łęczna 11:00

Siarka Tarnobrzeg – Widzew Łódź 12:00

Wólczanka Wólka Pełkińska – Karpaty Krosno 11:00

22 stycznia

Resovia Rzeszów – Górnik Łęczna (kobiety) 13.00

Garbarnia Kraków – Skra Częstochowa 12:00

Hutnik Kraków – Resovia Rzeszów 11:00

Motor Lublin – ŁKS Łódź 12:00

Błękitni Ropczyce – Iglopol Dębica 11.00

Stal Rzeszów – Stal Stalowa Wola 11:00

Stal Rzeszów – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 13:00

Wisła Puławy – Korona Kielce 12:00

Avia Świdnik – Lublinianka Lublin 12:00

Korona Rzeszów – Stal II Mielec 12:00

Wisłoka Dębica – Termalica II Nieciecza 12:00

Wólczanka Wólka Pełkińska – Start Rymanów 12:00

Iglopol Dębica – Błękitni Ropczyce 11:00

JKS Jarosław – KS Wiązownica 12:00

Karpaty Krosno – Tesla Stropkov 12:00

23 stycznia

Bratek Bratkowice – Halo Hyżne 12:00

26 stycznia

Motor Lublin – Tomasovia Tomaszów Lubelski 12:00

Wisła Puławy – Pilica Białobrzegi 12:00

29 stycznia

Stal Rzeszów – Hutnik Kraków 12:00

Wisła Puławy – Resovia Rzeszów 12:00

Chełmianka Chełm – Tomasovia Tomaszów Lubelski 10:00

Chełmianka Chełm – Lublinianka Lublin 12:00

Czarni Połaniec – Głogovia Głogów Małopolski 12:00

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Resovia Rzeszów 12:00

Siarka Tarnobrzeg – Wisłoka Dębica 12:00

Stal Stalowa Wola – Skra Częstochowa 11:00

Korona Rzeszów – KS Wiązownica 11:00

Wólczanka Wólka Pełkińska – JKS Jarosław 11:00

Błękitni Ropczyce – Stal II Mielec 12:00

Głogovia Głogów Małopolski – Czarni Połaniec 11:00

Iglopol Dębica – Wisłok Wiśniowa 12:00

Izolator Boguchwała – Sokół Kolbuszowa Dolna 11:00

Stal Łańcut – MKS Kańczuga 11:00

Mrowlanka Mrowla – LKS Jasionka 12:00

30 stycznia

Resovia Rzeszów – UJ Kraków (kobiety) 12.00

Motor Lublin – Górnik Łęczna 12:00

Bratek Bratkowice – KS Przybyszówka 12:00

2 lutego

Garbarnia Kraków – Wisłoka Dębica 12:00

Motor Lublin – Chełmianka Chełm 11:00

Avia Świdnik – Tomasovia Tomaszów Lubelski 11:00

Siarka Tarnobrzeg – Broń Radom 12:00

Stal Stalowa Wola – Znicz Pruszków 12:00

KS Wiązownica – Stal Łańcut 11:00

5 lutego

Garbarnia Kraków – Podhale Nowy Targ 12:00

Wisła Puławy – GKS Bełchatów 12:00

Avia Świdnik – Chełmianka Chełm 11:00

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – GKS Nowiny 11:00

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Metal Tarnów 13:00

Stal Stalowa Wola – Polonia Bytom 11:00

Sokół Sieniawa – Izolator Boguchwała 13:00

Korona Rzeszów – Unia Tarnów 11:00

Wisłoka Dębica – Wisła Kraków CLJ 13:00

Wólczanka Wólka Pełkińska – Tomasovia Tomaszów Lubelski 11:00

Błękitni Ropczyce – Wisłok Wiśniowa 12:00

Głogovia Głogów Małopolski – Resovia U19 11:00

Iglopol Dębica – Wolania Wola Rzędzińska 12:00

Izolator Boguchwała – Sokół Sieniawa 11:00

Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna 11:00

KS Wiązownica – Unia Nowa Sarzyna 13:00

MKS Kańczuga – Granica Stubno 11:00

Orzeł Przeworsk – Stal Łańcut 13:00

Polonia Przemyśl – JKS Jarosław 13:00

6 lutego

Resovia Rzeszów – Podgórze Kraków (kobiety) 14.30

Resovia Rzeszów – Tarnowia Tarnów (kobiety) 17.00

Hutnik Kraków – GKS Katowice 13:00

Motor Lublin – Siarka Tarnobrzeg 13:00

Mrowlanka Mrowla – Iskra Zgłobień 12:00

Bratek Bratkowice – Progres Kawęczyn 12:00

9 lutego

Garbarnia Kraków – Wieczysta Kraków 11:00

Wisła Puławy – Energia Kozienice 12:00

Stal Sanok – Partyzant Targowiska 12:00

Iglopol Dębica – Sokół Kolbuszowa Dolna 11:00

MKS Kańczuga – Resovia CLJ 13:00

Orzeł Przeworsk – Resovia U17 12:00

Stal Łańcut – Stal II Rzeszów 11:00

10 lutego

Motor Lublin – Legionovia Legionowo 12:00

Sokół Sieniawa – Korona II Kielce 13:00
Polonia Przemyśl – Sokół Sieniawa 11:00

11 lutego

Motor Lublin – Legia II Warszawa 12:00

12 lutego

Garbarnia Kraków – GKS Katowice 11:00

Hutnik Kraków – Podhale Nowy Targ 12:00

Stal Rzeszów – Sandecja Nowy Sącz 12:00

Stal Rzeszów – Siarka Tarnobrzeg 11:00

Wisła Puławy – Chełmianka Chełm 12:00

Avia Świdnik – Podlasie Biała Podlaska 11:00

Czarni Połaniec – Sokół Kolbuszowa Dolna 12:00

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Broń Radom 13:00
Stal Stalowa Wola – KS Wiązownica 12:00

Korona Rzeszów – Termalica II Nieciecza 12:00

Wisłoka Dębica – Stal II Mielec 11:00

Błękitni Ropczyce – Wolania Wola Rzędzińska 12:00

Czarni Trześń – Strumyk Malawa 13:00

Głogovia Głogów Małopolski – Wisłok Wiśniowa 13:00

Iglopol Dębica – Tarnovia Tarnów 12:00

Izolator Boguchwała – Unia Nowa Sarzyna 11:00

Karpaty Krosno – Poprad Muszyna 12:00

Stal Łańcut – Glinik Gorlice 13:00

13 lutego

Resovia Rzeszów – Rekord Bielsko Biała (kobiety) 12.00

Bratek Bratkowice – Plon Klęczany 12:00

16 lutego

Czarni Połaniec – GKS Nowiny 13:00

Wisłoka Dębica – Lubań Maniowy 12:00

Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisła Kraków CLJ 13:00

Czarni Trześń – Sokół Kolbuszowa Dolna 12:00

Karpaty Krosno – Partyzant Targowiska 13:00

KS Wiązownica – Orzeł Przeworsk 12:00

18 lutego

Hutnik Kraków – GKS Tychy 12:00

Stal Stalowa Wola – Sandecja Nowy Sącz 12:00

Izolator Boguchwała – Sokół Kamień 12:00

19 lutego

Resovia Rzeszów – Respekt Myślenice (kobiety) 14.30

Garbarnia Kraków – Unia Tarnów 14:00

Motor Lublin – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 12:00

Stal Rzeszów – Puszcza Niepołomice 14:00

Stal Rzeszów – Wólczanka Wólka Pełkińska 17:00

Wisła Puławy – Broń Radom 11:00

Avia Świdnik – Legionovia Legionowo 12:00

Chełmianka Chełm – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 14:00
Siarka Tarnobrzeg – GKS Rudki 12:00

Sokół Sieniawa – Polonia Przemyśl 13:00

Korona Rzeszów – Czarni Połaniec 14:00

Wisłoka Dębica – KS Wiązownica 13:00

Wólczanka Wólka Pełkińska – Izolator Boguchwała 12:00

Błękitni Ropczyce – JKS Jarosław 14:00

Czarni Trześń – Glinik Gorlice 13:00

Głogovia Głogów Małopolski – KS Stobierna 12:00

Igloopol Dębica – Legion Pilzno 13:00

Karpaty Krosno – Arłamów Ustrzyki Dolne 12:00

MKS Kańczuga – MKS Radymno 11:00

Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy 13:00

Stal Łańcut – Sokół Kamień 11:00

Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa 11:00

Mrowlanka Mrowla – Galicja Chmielnik 12:00

20 lutego

Bratek Bratkowice – Novi Nosówka 12:00

22 lutego

Stal Stalowa Wola – Termalica II Nieciecza 11:00

23 lutego

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Wisła Sandomierz 11:00

Błękitni Ropczyce – Wisłoka II Dębica 12:00

Głogovia Głogów Małopolski – Resovia U17 11:00

Stal II Mielec – Sokół Kolbuszowa Dolna 12:00

Stal Łańcut – Wisłok Wiśniowa 12:00

26 lutego

Avia Świdnik – Polonia Warszawa 13:00

Chełmianka Chełm – Pilica Białobrzegi 14:00

Wisłoka Dębica – Cracovia II Kraków 13:00

Czarni Połaniec – Izolator Boguchwała 14:00

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Siarka Tarnobrzeg – Pogoń Staszów 13:00
Stal Stalowa Wola – Karpaty Krosno 13:00

Korona Rzeszów – Stal Sanok 14:00

Wólczanka Wólka Pełkińska – Polonia Przemyśl 13:00

Błękitni Ropczyce – Legion Pilzno 13:00

Czarni Trześń – Smoczanka Mielec 11:00

Głogovia Głogów Małopolski – Orzeł Przeworsk 12:00

Igloopol Dębica – Metal Tarnów 13:00

JKS Jarosław – Start Rymanów 13:00

KS Wiązownica – Tomasovia Tomaszów Lubelski 14:00

MKS Kańczuga – Pogoń Leżajsk 14:00

Stal Łańcut – Sokół Kolbuszowa Dolna 12:00

Sokół Kamień – Sokół Nisko 14:00

Bratek Bratkowice – LZS Mała 12:00

27 lutego

Resovia Rzeszów – Unia Lublin (kobiety) 15.00

Sokół Sieniawa – Stal II Mielec

Mrowlanka Mrowla – Rudnianka Rudna Wielka 12:00

2 marca

Korona Rzeszów – Stal Łańcut 18:00

3 marca

Stal Stalowa Wola – JKS Jarosław 18:00

5 marca

Avia Świdnik – Świdniczanka Świdnik 11:00

Chełmianka Chełm – Motor II Lublin 12:00

Czarni Połaniec – Stal II Mielec 11:00

Siarka Tarnobrzeg -Hetman Zamość 11:00

Sokół Sieniawa – KS Wiązownica 12:00

Wólczanka Wólka Pełkińska – Arłamów Ustrzyki Dolne

Błękitni Ropczyce – Czarni Jasło 11:00

Głogovia Głogów Małopolski – Stal II Mielec 12:00

Iglopol Dębica – Atut Podborze 13:00

Karpaty Krosno – Tarnovia Tarnów 12:00

MKS Kańczuga – Piast Tuczempy 12:00

Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy 12:00

Sokół Kolbuszowa Dolna – Unia Nowa Sarzyna 12:00

6 marca

Mrowlanka Mrowla – Noverra Głogów Małopolski 12:00

Bratek Bratkowice – LKS Łąka 12:00

8 marca

Mrowlanka Mrowla – Trzcianka Trzciana 18:00

12 marca

Orzeł Przeworsk -Pogoń-Sokół Lubaczów 13:00

13 marca


Mrowlanka Mrowla – KS Bystrzyca 12:00