Handball Stal Mielec przegrywa w Gwardią Opole po meczu, o którym chce… zapomnieć

Opublikowano: 09-10-2021

Szczypiorniści SPR Stali Mielec w wyjazdowym meczu z Gwardią Opole, zaprezentowali się wielce słabą postawę i doznali piątej porażki sezonu 2021/22. W pierwszej połowie, Mielczanie rzucili z gry tylko jednego gola!

Ekipa znad Wisłoki po pięciu superligowych meczach meczach sezonu 2021/22 wciąż jest bez punktowych zdobyczy. W pojedynku z teamem ze stolicy Opolszczyzny, podkarpacka drużyna zagrała “katastrofalnie słabo”, zwłaszcza przed przerwą.

Po zmianie stron zespół prezesa Romana Kowalika, spisywał solidnej i nie został przez gospodarzy “rozbity”, unikając tym samym srogiego blamażu.

Najbliższy mecz: Handball Stal Mielec – Górnik Zabrze. Termin 16 października 2021.

5 kolejka PGNiG Superligi Mężczyzn 2021/22 (9.10.2021) Gwardia Opole – Handball Stal Mielec 25-17 (10-5)

Gwardia: Ałaj, Lelek – Kucharzyk 1, Mauer 6, Zarzycki, Zadura 1, Kowalski 1, Jankowski 2, Klimków 2, Kawka 5, Stefani 3, Milewski 2, Sosna 1, Fabianowicz 1, Morawski, Ścisłowski. Trener: Rafał Kuptel.

Handball Stal: Procho, Dekarz – Petrović, Mączka 3, Ivanović 1, Chodara 2, Smolikow, Wojdak, Pribanic 1, Adamczuk, Krupa 1, Ruhnke 2, Nowak, Wilk, Wołyncew 3, Sobut 4. Trener: Rafał Gliński.

Sędziowali:Kamil Dąbrowski i Paweł Stanik z Kielc.