Młodzicy Stali Rzeszów na podium bokserskich MP 2020

Opublikowano: 24-12-2020

W Sokółce, na Podlasiu medale bokserskich mistrzostw kraju młodzików 2020 zdobywali podkarpaccy reprezentanci, w tym z regionu Rzeszowszczyzny. Zawody rozegrano z początkiem grudnia.

Na podium krajowego czempionatu Mistrzostw Polski Młodzików i Juniorek w boksie, jaki odbył się 1-6 grudnia 2020, Podkarpacie wywalczyło cztery medale, jeden srebrny i trzy brązowe.

Najlepiej zaprezentował się Krystian Pietryka, ze Stali Rzeszów zdobywając wicemistrzostwo kraju w grupie młodzików, w kategorii 66 kilogramów.

Na trzecim stopniu podium stanął także inny z reprezentantów rzeszowskiego klubu, Maksymilian Wąsacz. Brąz wywalczył w wadze 57 kg.

Medalowe lokaty dla Podkarpacia, spoza naszego regionu Rzeszowszczyzny, zdobyli także reprezentanci Stal Stalowa Wola Boxing Team. Młodzik, Wiktor Majdański, w wadze 70 kg i juniorka Roksana Lechoszecht, w kategorii 69 kg.