Błękitni dogonili Rzemieślnik tuż przed końcem. Igloopol górą w meczu beniaminków. Wicelider z Boguchwały ograł Wisłok. IV liga podkarpacka – podsumowanie 15 kolejki

Opublikowano: 31-10-2016
Kategoria: PIŁKA NOŻNA, IV Liga

Coraz bliżej końca rundy jesiennej są ekipy wojewódzkiej ligi. W miniony weekend, 29 i 30 października grały już 15 kolejkę. Ciekawie było w Pilźnie gdzie wynik spotkania miejscowego Rzemieślnika z Błękitnymi Ropczyce był niewiadomą prawie do ostatnich minut. Izolator Boguchwała punktował kosztem innej naszej ekipy, Wisłoka Wiśniowa. Igloopol Dębica był lepszy w meczu drużyn, który powróciły na wojewódzki szczebel. Głogovia Głogów Młp. nie zatrzymała lidera.

Igloopol Dębica – Czarni Jasło 2-1 (1-0)

W meczu beniaminków trzy punkty wywalczyła ekipa trenera Bartosza Zołotara. Początek należał do podopiecznych teamu Jacka Klisiewicza, trenera z Żyrakowa, w powiecie dębickim. Z czasem na boisku zaczęli “dowodzić” miejscowi co udokumentowali dwoma golami. Czarni na kwadrans przed końcem meczu strzelili kontaktowego gola, ale na więcej “Morsy” już nie pozwoliły.

Izolator Boguchwała – Wisłok Wiśniowa 2-0 (1-0)

W pojedynku dwu teamów naszego regionu, wicelider z Boguchwały zdobył bramkę już na początku meczu czym ustawił przebieg gry. Goście usiłowali kontrować.

Rzemieślnik Pilzno – Błękitni Ropczyce 3-3 (3-0)

Kibice na stadionie “Rzemiosła” zobaczyli pół tuzina goli i emocjonowali się wynikiem do ostatnich minut.  Kiedy nieco po ponad dwóch kwadransach gospodarze wygrywali 3-0, wydawało się, że trzy punkty winny zostać w Pilźnie. Tak się jednak nie stało bo Błękitni walczyli do ostatnich minut i wyrównującego gola zdobyli w doliczonym czasie gry.

Głogovia Głogów Młp. – Wólczanka Wólka Pełkińska 1-2 (1-1)

Beniaminek z Głogowa Młp. walczył ambitnie, ale górą było doświadczenie lidera.

W 16 kolejce grają: Rzemieślnik Pilzno – Polonia Przemyśl, Błękitni Ropczyce – KS Wiązownica, Stal Nowa Dęba – Igloopol Dębica, Wisłok Wiśniowa – Głogovia Głogów Młp., Czarni Jasło – Izolator Boguchwała.

Tekst: A.Moskal,  foto: Ł.Żyła