Sokół nowy sezon zaczął od ogrania Znicza

Opublikowano: 25-09-2016

Sezon 2016/17 rozpoczęli dziś koszykarze pierwszoligowego Sokoła Max Elektro Łańcut. Podopieczni trenera Dariusza Kaszowskiego w inauguracyjnym boju pokonali na wyjeździe Znicz Basket Pruszków.

Nasz zespół będący jednym z faworytów pierwszoligowych, zmagań przegrał w Pruszkowie tylko ostatnią kwartę, kiedy w jego szeregi wkradło się rozluźnienie.

Trzeba jedna przyznać, że gospodarze łatwo kompletu punktów nie oddali. Początek meczu był nerwowy. Wygrywali gospodarze. Z czasem jednak team trenera Dariusza Kaszowskiego, w którego kadrze latem dokonał się sporo zmian, uspokoił grę i wyszedł na prowadzenie. Ciekawa była druga kwarta. Znicz mocno się stawiał.

Kolejny mecz łańcuckich koszykarzy to też wyjazdowy pojedynek. Rywalem naszej ekipy, w sobotę 1 października, będzie GTK Gliwice.

Znicz Basket Pruszków – Max Elektro Sokół Łańcut 71-80 (15-20, 23-24, 14-20, 19-16)

Znicz: Tokarski 21, Ornoch 10, Cechniak 9, Kordalski 9, Madziar 8, Stopierzyński 6, Szwed 6, Kierlewicz 2, Cetnar 0, Nieporęcki 0.

Trener: Marek Zapałowski.

Max Elektro Sokół: Czujkowski 21, Klima 13, Kulikowski 11, Sroka 11, Zywert 11, Koszuta 5, Balawender 3, Szymański 3, Czerwonka 2.

Trener: Dariusz Kaszowski.