Heiro remisuje na Śląsku

Opublikowano: 15-10-2018
Kategoria: FUTSAL, I Liga

Heiro Rzeszów zremisowało w spotkaniu 5 kolejki futsalowej I ligi południowej 2018/19, w której rywalizowało na Śląsku. Przeciwnikiem ekipy znad Wisłoka był zespół z Pyskowic.

Na trzecią wyjazdową grę w siódmym sezonie na pierwszoligowym szczeblu Herio Rzeszów udało się do podgliwickich Pyskowic.

Drużyna ze stolicy województwa, objęła prowadzenie po pięciu minutach drugiej części spotkania. Gola, pierwszego w barwach Rzeszowian w pierwszoligowym spotkaniu, zdobył Łukasza Skowron, który w ich szeregi trafił z KF Stali Mielec.

Gospodarze wyrównali cztery minuty przed ostatnim gwizdkiem i mecz zakończył się wynikiem nierozstrzygniętym. Dla obu drużyn był to pionierski remis w sezonie 2018/19.

Kolejny rywal “Dzików” to beniaminek pierwszoligowego szczebla, Buskowianka Busko Zdrój. Termin meczu 20 października 2018.

Tabela i wyniki I Ligi Futsalu grupy południowej tutaj.

Heiro w Pyskowicach występowało w składzie: Kozak, Piszczek –  Depta, Przybyło, Hady, Krawczyk, Fedan, Moszczyński, Skowron, Lutsiv, Codello, Starzewski.

4 kolejka I Ligi Futsalu, grupa południowa (14.10.2018), FC Remedium Pyskowice – Heiro Rzeszów 1-1 (0-0)