Walkower w III lidze!

Opublikowano: 20-09-2017
Kategoria: PIŁKA NOŻNA, III Liga

Walkower na piłkarskim szczeblu III ligi to rozstrzygnięcie nieczęste. Tak zweryfikowano mecz w grupie IV trzecioligowego szczebla gdzie w sezonie 2017/18 rywalizują drużyny Resovii i Stali Rzeszów.

Mecz 7 kolejki III ligi grupy IV, z 9 września w Ostrowcu Świętokrzyskim, pomiędzy tamtejszym KSZO a Wiślanie Jaśkowice został po przerwany po 45 minutach przy wyniku 0-2 dla gości. Spotkanie zweryfikowano jako 0-3 na korzyść Wiślanie Jaśkowice.

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski  ukarano też karą pieniężną w wysokości 1000 złotych.

Trenera gospodarzy Tadeusza Krawca zobowiązano do przeproszenia trójki sędziowskiej zawodów KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Wiślanie Jaśkowice za wypowiedź znieważającą. Przeprosiny winny być zamieszczone na oficjalnej stronie internetowej klubu KSZO Ostrowiec Świętokrzyski oraz na kanale KSZO Ostrowiec Świętokrzyski w serwisie Youtube.