Piłkarze Resovii i Stali w gronie najlepszych w 11 serii gier Fortuna 1 Ligi 2023/24

Opublikowano: 11-10-2023

Specjalistyczny tygodnik futbolowy "Piłka Nożna" zaprezentował najlepszych zawodników 11 serii gier Fortuna 1 Ligi 2023/24. Znaleźli się w niej zawodnicy Resovii i Stali Rzeszów.

W 11 serii gier Fortuna 1 Ligi sezonu 2023/23, do “11” tygodnika “Piłka Nożna” trafił Rafał Mikulec, 26 letni napastnik piłkarskiej ekipy Resovii Rzeszów oraz szwajcarsk-brazylijski napastnik Stali Rzeszów, 25-letni Adler da Silva.

“Sovia” w piątej serii gier ekstraligowego zaplecza 2023/24 walczyła o ligowe punkty z GKS Tychy, zwyciężając śląską drużynę 2-0, po dwu trafieniach Rafała Mikulca, w 10 minucie (z rzutu karnego) i 78 minucie.

“Stalowa Ekipa”, ograła w gościach 0-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała, trafieniem za trzy punkty popisał Adler da Silva szwajacarsko-brazylijski gracz, tuż przed końcowym gwizdkiem meczu.

Skład “11” 11 kolejki Fortuna 1 ligi 2023/24:  Dawid Kudła (GKS Katowice) – Jurich Christopher Alexander Carolina Carolina (Miedź Legnia), Maciej Kowalski-Haberek (Polonia Warszawa), Mateusz Kamiński (Odra Opole), Olaf Kobacki (Arka Gdydnia ), Rafał Mikulec (Resovia Rzeszów ), Janusz Gol (Arka Gdynia), Kamil Drygas (Miedź Legnica), Joan “Goku” Román (Wisła Kraków), Adler da Silva (Stal Rzeszów), Ángel Rodado Jareño (Wisła Kraków).