Developres SkyRes Rzeszów wygrał bój czołowych ekip i grał pierwszy tie-break Tauron Ligi 2020/21

Opublikowano: 18-11-2020
Kategoria: SIATKÓWKA, Tauron Liga

W zaległym spotkaniu 5 serii gier Tauron Ligi 2020/21 siatkarki Developres SkyRes Rzeszów ograł po tie-breaku E.Leclerc Moya Radomkę Radom. "Rysice" pierwszy raz w trwającym sezonie zdobyły kompletu punktów.

Jak na czołowe teamy Tauron Ligi 2020/21 przystało, zespoły z Mazowsza i Podkarpacia stworzyły ciekawy i zacięty mecz. Pierwszą partię pojedynku, wygrały dobrze spisujące się gospodynie. W drugiej odsłonie górą były przyjezdne.

Trzeci set toczył się pod dyktando Radomianek, które w czwartym starciu i tie-breaku wyrównany pojedynek z Rzeszowiankami rozgrywały tylko do ich połowy. MVP spotkania została Aleksandra Rasińska, z ekipy prezesa Rafała Mardonia.

E.Leclerc Moya Radomka Radom przegrała drugi raz w Tauron Lidze 2020/21. Developres SkyRes Rzeszów wciąż niepokonany.

Najbliższy mecz: Developres SkyRes Rzeszów – Pałac Bydgoszcz

Wyniki i tabela Tauron Ligi 2020/21 TUTAJ!

Mecz zaległy 5 kolejki Tauron Ligi 2020/21 (18.11.2020)E.Leclerc Moya Radomka Radom – Developres SkyRes Rzeszów 2-3 (25-22, 20-25, 25-17, 22-25, 11-15)

Radomka: Skorupa, Honorio, Johnson, Twardowska, Łukasik, Picussa, Witkowska (libero) oraz Biała, Zaborowska, Szczygioł, Bałucka. Trener: Riccardo Marchesi.

Developres SkyRes: Kaczmar, Rasińska, Blagojević, Lazić, Polańska, Stencel 11, Krzos (libero), Przybyła (libero), Grabka, Van Ryk, Krajewska, Fidon-Lebleu. Trener: Stephane Antiga.

Sędziowali: Katarzyna Sokół i Radosław Kaczor.