Echa sportowego weekendu! SPR Stal Mielec na starcie sezonu 2020/21 przegrywa z sąsiadami. Szachowe awanse

Rozstrzygnięcia weekendu 11-13 września 2020. Szczypiorniści SPR Stali Mielec zainaugurowali rywalizację sezonu 2020/21 pojedynkiem Grupą Azoty SPR Tarnów. Zwyciężyli rywale z Małopolski.

Piłkarze PGE FKS Stali Mielec, po przerwie do ekstraklasowych gier na mecze reprezentacji Polski, w Krakowie zremisowali z Cracovią zwycięstwo tracąc z końcem pojedynku.

Bez punktów i z bagażem czterech goli wrócili z Dolnego Śląska, piłkarze pierwszoligowej Apklan Resovii Rzeszów. Drużyna “Pasów” przegrała 4-0 z Miedzią Legnica. Po dwu wygranych pojedynkach, porażki w 3 serii gier 2020/21 doznali piłkarze drugoligowej Stali Rzeszów.

W wojewódzkich trzecioligowych derbach Wisłoka Dębica, po bramkach straconych w końcowych minutach, przegrała ze Stalą Stalowa Wola.  Grały z emocjami niższe piłkarskie ligi.

Od przegranej z Grupą Azoty SPR Tarnów rozpoczęli sezon PGNiG Superligi Mężczyzn 2020/21 szczypiorniści SPR Stali Mielec.Tenisiści stołowi Fibrain KU AZS Politechniki Rzeszów na starcie sezonu przegrali z Lotto Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz.

Kolarski Orlen Wyścigu Narodów, jechał przez stolicę Podkarpacia. Koszykarze pierwszoligowego PTG Sokoła Łańcut wygrali Mistrzostwa Podkarpacia 2020.

Żużlowcy RzTŻ Rzeszów w stolicy Wielkopolski, przegrał kolejny drugoligowy mecz, ulegając SpecHouse PSŻ Poznań.

W drugi weekend dziewiątego miesiąca roku, z awansu do wyższych lig cieszyły się szachowe teamy,  LKSz GCKiP Czarna (ekstraliga) i Hetmana Pilzno, Gryfu Dębica i Skoczka Sędziszów Młp. (I liga).

Rezultaty rozstrzygnięć w LIGOWE WYNIKI!