Terminy i zestaw par rundy jesiennej w piłkarskiej IV lidze podkarpackiej 2020/21

Opublikowano: 30-06-2020
Kategoria: PIŁKA NOŻNA, IV Liga

Z ostatnim dniem czerwca 2020 rozlosowano terminarz rozgrywek IV ligi sezonu 2020/21 podkarpackiej, w której walczyć będzie 11 drużyn z regionu Rzeszowszczyzny. Wojewódzka liga liczyć ma 22 zespoły.

Ligowe rozgrywki IV ligi podkarpackiej sezonu 2020/21 rozpoczną się w weekend 25, 26 lipca 2020. W jej zmaganiach Rzeszowszczyznę reprezentować będą  Błękitni Ropczyce, Głogovia Głogów Młp., Igloopol Dębica, Izolator Boguchwała, KS Legion Pilzno, Lechia Sędziszów Młp., Sokół Kolbuszowa Dolna, Wisłok Wiśniowa, Korona Rzeszów, Stal II Mielec, Resovia II Rzeszów.
 
W pionierskiej serii gier ”wojewódzkiej ekstraklasy” 25, 26 lipca 2020 (sobota, niedziela) regionalne ekipy zagrają w parach:   Błękitni Ropczyce – Stal II Mielec, Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica, Watkem Korona Rzeszów – Orzeł Przeworsk, Wisłok Wiśniowa – Ekoball Stal Sanok, Piast Tuczempy – Lechia Sędziszów Młp., Resovia II Rzeszów – Start Pruchnik, Legion Pilzno – Głogovia Głogów Młp., Stal II Stalowa Wola – Sokół Kolbuszowa Dolna. 
 
Pozostałe pary inauguracyjnej kolejki 2020/21 w IV lidze podkarpackiej: Polonia Przemyśl – Karpaty Krosno, Czarni Jasło – JKS Jarosław, Sokół Nisko – Partyzant Targowiska.
 
Reklama
 
2 kolejka (29 lipca 2020/środa)
Orzeł Przeworsk – Igloopol Dębica,  JKS Jarosław – Izolator Boguchwała, Sokół Kolbuszowa Dolna – Czarni Jasło, Karpaty Krosno – Błękitni Ropczyce, Głogovia Głogów Młp. – Polonia Przemyśl, Start Pruchnik – Legion Pilzno, Lechia Sędziszów Młp., – Resovia II Rzeszów, Partyzant Targowiska – Piast Tuczempy, Ekoball Stal Sanok – Sokół Nisko, Korona Rzeszów – Wisłok Wiśniowa,
 
3 kolejka (1,2 sierpnia 2020/sobota, niedziela)
Wisłok Wiśniowa – Orzeł Przeworsk, Sokół Nisko – Korona Rzeszów, Piast Tuczempy – Ekoball Sanok, Resovia II Rzeszów – Partyzant Targowiska, Legion Pilzno – Lechia Sędziszów Młp., Polonia Przemyśl – Start Pruchnik, Błękitni Ropczyce – Głogovia Głogów Młp., Stal II Stalowa Wola – Karpaty Krosno, Czarni Jasło – Stal II Mielec, Izolator Boguchwała – Sokół Kolbuszowa Dolna, Igloopol Dębica – JKS Jarosław,
 
4 kolejka (8,9 sierpnia 2020/sobota, niedziela)
Orzeł Przeworsk – JKS Jarosław, Sokół Kolbuszowa Dolna – Igloopol Dębica, Stal II Mielec – Izolator Boguchwała, Karpaty Krosno – Czarni Jasło, Głogovia Głogów Młp. – Stal II Stalowa Wola, Start Pruchnik – Błękitni Ropczyce, Lechia Sędziszów Młp. – Polonia Przemyśl, Partyzant Targowiska – Legion Pilzno,  Ekoball Stal Sanok – Resovia II Rzeszów, Korona Rzeszów – Piast Tuczempy, Wisłok Wiśniowa – Sokół Nisko, 
 
5 kolejka (12 sierpnia 2020/środa)

Sokół Nisko – Orzeł Przeworsk, Piast Tuczempy – Wisłok Wiśniowa, Resovia II Rzeszów- Watkem Korona Rzeszów, Legion Pilzno – Ekoball Stal Sanok, Polonia Przemyśl – Partyzant Targowiska, Błękitni Ropczyce – Lechia Sędziszów Młp,, Stal II Stalowa Wola – Start Pruchnik, Czarni Jasło – Głogovia Głogów Młp., Izolator Boguchwała – Karpaty Krosno, Igloopol Dębica – Stal II Mielec, JKS Jarosław – Sokół Kolbuszowa Dolna, 

6 kolejka (15, 16 sierpnia 2020/sobota, niedziela)

Orzeł Przeworsk – Sokół Kolbuszowa Dolna, Stal II Mielec – JKS Jarosław, Karpaty Krosno – Igloopol Dębica, Głogovia Głogów Młp. – Izolator Boguchwała, Start Pruchnik – Czarni Jasło Lechia Sędziszów Młp.,  – Stal II Stalowa Wola, Partyzant Targowiska – Błękitni Ropczyce, Ekoball Stal Sanok- Polonia Przemyśl, Korona Rzeszów – Legion Pilzno, Wisłok Wiśniowa – Resovia II Rzeszów, Sokół Nisko – Piast Tuczempy, 

7 kolejka (22,23 sierpnia 2020/sobota, niedziela)

Piast Tuczempy – Orzeł Przeworsk, Resovia II Rzeszów – Sokół Nisko, Legion Pilzno – Wisłok Wiśniowa, Polonia Przemyśl – Korona Rzeszów, Błękitni Ropczyce – Ekoball Stal Sanok, Stal II Stalowa Wola- Partyzant Targowiska, Czarni Jasło – Lechia Sędziszów Młp., Izolator Boguchwała – Start Pruchnik, Igloopol Dębica – Głogovia Głogów Młp., JKS Jarosław – Karpaty Krosno, Sokół Kolbuszowa Dolna – Stal II Mielec, 

8 kolejka (26 sierpnia 2020/środa)
Orzeł Przeworsk – Stal II Mielec, Karpaty Krosno- Sokół Kolbuszowa Dolna, Głogovia Głogów Młp.  – JKS JarosławStart Pruchnik – Igloopol Dębica, Lechia Sędziszów Młp. – Izolator Boguchwała, Partyzant Targowiska – Czarni Jasło, Ekoball Stal Sanok- Stal II Stalowa Wola, Korona Rzeszów – Błękitni Ropczyce, Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl, Sokół Nisko – Legion Pilzno, Piast Tuczempy – Resovia II Rzeszów, 

 

9 kolejka (29,30 sierpnia 2020/sobota, niedziela)
Resovia II Rzeszów – Orzeł Przeworsk, Legion Pilzno – Piast Tuczempy, Polonia Przemyśl – Sokół Nisko, Błękitni Ropczyce – Wisłok Wiśniowa, Stal II Stalowa Wola – Korona Rzeszów, Czarni Jasło – Ekoball Stal Sanok, Izolator Boguchwała – Partyzant Targowiska, Igloopol Dębica – Lechia Sędziszów Młp., JKS Jarosław – Start Pruchnik, Sokół Kolbuszowa Dolna – Głogovia Głogów Małopolski, Stal II Mielec – Karpaty Krosno,

 

10 kolejka (5,6 września 2020/sobota, niedziela)
Orzeł Przeworsk – Karpaty Krosno, Głogovia Głogów Młp. – Stal II Mielec, Start Pruchnik- Sokół Kolbuszowa Dolna, Lechia Sędziszów Młp. – JKS Jarosław, Partyzant Targowiska – Igloopol Dębica, Ekoball Stal Sanok – Izolator Boguchwała, Korona Rzeszów – Czarni Jasło, Wisłok Wiśniowa – Stal II Stalowa Wola, Sokół Nisko – Błękitni Ropczyce, Piast Tuczempy – Polonia Przemyśl, Resovia II Rzeszów – Legion Pilzno, 

 
11 kolejka (9 września 2020/środa)
Legion Pilzno – Orzeł Przeworsk, Polonia Przemyśl – Resovia II Rzeszów, Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy, Stal II Stalowa Wola – Sokół Nisko, Czarni Jasło – Wisłok Wiśniowa, Izolator Boguchwała – Korona Rzeszów, Igloopol Dębica – Ekoball Stal Sanok, JKS Jarosław – Partyzant Targowiska, Sokół Kolbuszowa Dolna – Lechia Sędziszów Młp,, Stal II Mielec – Start Pruchnik, Karpaty Krosno – Głogovia Głogów Młp.,  
 
Reklama
 
12 kolejka (12, 13 września 2020/sobota, niedziela)
 Ekoball Stal Sanok – JKS Jarosław, Orzeł Przeworsk- Głogovia Głogów Młp., Start Pruchnik – Karpaty Krosno, Lechia Sędziszów Młp., – Stal II Mielec, Partyzant Targowiska – Sokół Kolbuszowa Dolna, Ekoball Stal Sanok – JKS Jarosław, Korona Rzeszów – Igloopol Dębica
Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała, Sokół Nisko – Czarni Jasło, Piast Tuczempy – Stal II Stalowa Wola, Resovia II Rzeszów – Błękitni Ropczyce, Legion Pilzno- Polonia Przemyśl,  
 
13 kolejka (19, 20 września 2020/sobota, niedziela)
Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk, Błękitni Ropczyce – Legion Pilzno, Stal II Stalowa Wola – Resovia II Rzeszów, Czarni Jasło – Piast Tuczempy, Izolator Boguchwała – Sokół Nisko, Igloopol Dębica – Wisłok Wiśniowa, JKS Jarosław – Watkem Korona Rzeszów, Sokół Kolbuszowa Dolna – Ekoball Stal Sanok, Stal II Mielec – Partyzant Targowiska, Karpaty Krosno – Lechia Sędziszów Młp., Głogovia Głogów Młp. – Start Pruchnik, 
 
14 kolejka (26, 27 września 2020/sobota, niedziela)
Orzeł Przeworsk – Start Pruchnik, Lechia Sędziszów Młp., – Głogovia Głogów Młp., , Partyzant Targowiska – Karpaty Krosno, Ekoball Stal Sanok – Stal II Mielec, Korona Rzeszów – Sokół Kolbuszowa Dolna, Wisłok Wiśniowa – JKS Jarosław, Sokół Nisko – Igloopol Dębica, Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała, Resovia II Rzeszów – Czarni Jasło, Legion Pilzno – Stal II Stalowa Wola, Polonia Przemyśl – Błękitni Ropczyce, 
 
15 kolejka (3, 4 października 2020/sobota, niedziela)

Błękitni Ropczyce  Orzeł Przeworsk, Stal II Stalowa Wola – Polonia Przemyśl, Czarni Jasło – Legion Pilzno, Izolator Boguchwała – Resovia II Rzeszów, Igloopol Dębica – Piast Tuczempy, JKS Jarosław – Sokół Nisko, Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa, Stal II Mielec – Korona Rzeszów, Karpaty Krosno – Ekoball Stal Sanok, Głogovia Głogów Młp. – Partyzant Targowiska, Start Pruchnik – Lechia Sędziszów Młp., 

16 kolejka (10, 11  października 2020/sobota, niedziela)
Orzeł Przeworsk – Lechia Sędziszów Młp., Partyzant Targowiska – Start Pruchnik, Ekoball Stal Sanok – Głogovia Głogów Młp., Korona Rzeszów – Karpaty Krosno, Wisłok Wiśniowa – Stal II Mielec, Sokół Nisko – Sokół Kolbuszowa Dolna, Piast Tuczempy – JKS Jarosław, Resovia II Rzeszów- Igloopol Dębica, Legion Pilzno – Izolator Boguchwała, Polonia Przemyśl – Czarni Jasło, Błękitni Ropczyce – Stal II Stalowa Wola, 

17 kolejka (17, 18 października 2020/sobota, niedziela)

Stal II Stalowa Wola – Orzeł Przeworsk, Czarni Jasło – Błękitni Ropczyce, Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl, Igloopol Dębica – Legion Pilzno, JKS Jarosław – Resovia II Rzeszów, Sokół Kolbuszowa Dolna – Piast Tuczempy, Stal II Mielec- Sokół Nisko, Karpaty Krosno – Wisłok Wiśniowa, Głogovia Głogów Młp. – Watkem Korona Rzeszów, Start Pruchnik – Ekoball Stal Sanok, Lechia Sędziszów Młp.  – Partyzant Targowiska, 

18 kolejka (24, 25 października 2020/sobota, niedziela)
Orzeł Przeworsk – Partyzant Targowiska, Ekoball Stal Sanok – Lechia Sędziszów Młp., Korona Rzeszów – Start Pruchnik, Wisłok Wiśniowa – Głogovia Głogów Młp., Sokół Nisko – Karpaty Krosno, Piast Tuczempy – Stal II Mielec,  Resovia II Rzeszów – Sokół Kolbuszowa Dolna, Legion Pilzno – JKS Jarosław, Polonia Przemyśl – Igloopol Dębica, Błękitni Ropczyce – Izolator Boguchwała, Stal II Stalowa Wola – Czarni Jasło, 

19 kolejka (31 października 2020/sobota)
Czarni Jasło – Orzeł Przeworsk, Izolator Boguchwała – Stal II Stalowa Wola, Igloopol Dębica – Błękitni Ropczyce, JKS Jarosław – Polonia Przemyśl, Sokół Kolbuszowa Dolna – Legion Pilzno, Stal II Mielec – Resovia II Rzeszów, Karpaty Krosno – Piast Tuczempy, Głogovia Głogów Młp. – Sokół Nisko, Start Pruchnik – Wisłok Wiśniowa, Lechia Sędziszów Młp. – Korona Rzeszów,  Partyzant Targowiska – Ekoball Stal Sanok,
 
20 kolejka (7, 8 listopada 2020/sobota, niedziela)
Orzeł Przeworsk – Ekoball Stal Sanok, Korona Rzeszów – Partyzant Targowiska, Wisłok Wiśniowa – Lechia Sędziszów Młp., Sokół Nisko – Start Pruchnik, Piast Tuczempy – Głogovia Głogów Młp., Resovia II Rzeszów – Karpaty Krosno, Legion Pilzno – Stal II Mielec, Polonia Przemyśl – Sokół Kolbuszowa Dolna, Błękitni Ropczyce – JKS Jarosław, Stal II Stalowa Wola – Igloopol Dębica,  Czarni Jasło – Izolator Boguchwała, 
 
21 kolejka (14, 15  listopada 2020/sobota, niedziela)
Izolator Boguchwała – Orzeł Przeworsk, Igloopol Dębica – Czarni Jasło, JKS Jarosław – Stal II Stalowa Wola, Sokół Kolbuszowa Dolna – Błękitni Ropczyce, Stal II Mielec – Polonia Przemyśl, Karpaty Krosno – Legion Pilzno, Głogovia Głogów Młp. – Resovia II Rzeszów, Start Pruchnik – Piast Tuczempy, Lechia Sędziszów Młp.  – Sokół Nisko, Partyzant Targowiska – Wisłok Wiśniowa, Ekoball Stal Sanok – Korona Rzeszów,
 
Reklama
 
W rundzie jesiennej 2020, rywalizujące drużyny zagrają systemem każdy z każdym, po czym wiosną 2021 nastąpi podział na grupę mistrzowską (miejsca 1-8) i spadkową (miejsca 9-22).

Komentarze

Komentarze