Echa ligowego weekendu. Siatkarki Developres SkyRes Rzeszów w finale PP

O wynikach sportowców Rzeszowszczyzny w czas 8-12 lutego 2020. Siatkarki Developres SkyRes Rzeszów, po pokonaniu BKS Stal Bielsko-Biała awansowały do finału Pucharu Polski 2019/20.

Zespół siatkarek Developres SkyRes Rzeszów dwukrotnie w pierwszej połowie lutego zwyciężył drużynę BKS Stali Bielsko-Biała. “Rysice” ograły rywalki w pojedynku Ligi Siatkówki Kobiet i mecz półfinałowym Pucharu Polski. “Rysice” zagrają o pucharowe trofeum w drugi weekend marca.

Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów przegrali  rozgrywany awansem mecz 24 kolejki PlusLigi 2019/20, z Cerrad Czarnymi Radom. “Rzeszowianie” mają nowego trenera, którym z początkiem drugiej dekady lutego został Włoch,  Emanuele Zanini.

W I lidze siatkówki kobiet, w derbach Podkarpacia, SPS Stal Mielec nie dała rady w wyjazdowej spotkaniu San Pajdzie Jarosław. Grali siatkarze wojewódzkich lig.

W stolicy Podkarpacia, futsalowa ekipa pierwszoligowa Heiro Rzeszów, na ile jej starczyło sił i umiejętności walczyła w 1/16 Pucharu Polski z ekstraklasowym  Clearexem Chorzów. Zwyciężył po dominacji w drugiej połowie meczu, faworyt z Górnego Śląska. Po dogrywce w pucharowym boju przegrał drugoligowy Futsal Team Zaczernie z pierwszoligową Buskowianka Busko-Zdrój. Mistrzostwo województwa w futsalu kobiet zdobyła drużyna Sokoła Kolbuszowa Dolna.

Szczypiorniści SPR Stali Mielec w swej hali, przegrali w PGNiG Superlidze Mężczyzn z Chrobrym Głogów.

Koszykarze Rawlplug Sokoła Łańcut, 13 tryumf w I lidze 2019/20 odnieśli pokonując w gościach GKS Tychy.

Tenisiści stołowi Fibrain AZS Politechnika Rzeszów zwyciężyli w Lotto Superlidze Mężczyzn, Olimpię Unię Grudziądz. To ich 10 ligowa wygrana w 16 ligowym spotkaniu sezonu 2019/20.

W Sędziszowie Młp. rozegrano cykliczny turniej szachowy o Puchar Ziemi Podkarpackiej 2020.

Rozstrzygnięcia ligowych gier LIGOWE WYNIKI!