Radomka mocno zbita w ostatnim meczu LSK w Rzeszowie 2019 – zdjęcia

Opublikowano: 14-12-2019
Kategoria: SIATKÓWKA, Tauron Liga

W 13 kolejce Ligi Siatkówki Kobiet 2019/20, Developres SkyRes Rzeszów efektownie rozprawił się z plasującą w dole tabeli, Radomką Radom."Rysice"zwyciężyły rywalki z Mazowsza w 76 minut.

W ostatnim ligowym pojedynku 2019 roku, zespół Developres SkyRes Rzeszów pewnie zwyciężył  drużynę Radomki Radom, odnosząc 12 tryumf w sezonie 2019/20.

Ekipa trenera Adama Grabowskiego, niegdysiejszego szkoleniowca Stali Mielec w najwyższej krajowej lidze pań, tylko w pierwszym secie toczyła równorzędny bój z gospodyniami.

Druga i trzecia odsłona to jednostronny pojedynek, i pewna wygrana rzeszowskiego zespołu. MVP meczu została zawodniczka teamu gospodyń, Katarzyna Zaroślińska-Król.

W trakcie meczu, kibice wsparli datkami zakup wózka inwalidzkiego dla wiernego kibica ekipy ze stolicy Podkarpacia.

W kolejnym ligowym spotkaniu, rywalem”Rysic” będzie Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz. Termin meczu 18 stycznia 2020.

Wyniki i tabela Ligi Siatkówki Kobiet 2019/20 TUTAJ!

13 kolejka, Liga Siatkówki Kobiet 2019/20 (14 grudzień 2019), Developres SkyRes Rzeszów – E.Leclerc Radomka Radom  3-0 (25-22, 25-20, 25-14)

Developres SkyRes: Valentin-Anderson, Zaroślińska-Król, K. Witkowska, Hawryła, Blagojević, Mlejnkova, Krzos (libero) oraz Frantti, Gałucha, Polańska, Przybyła (libero). Trener: Stephane Antiga.

Radomka: Szpak, Azizova , Lazcano, Bałucka, Mucha, Szczepańska-Pogoda, A. Witkowska (libero) oraz Bałuk, Biała, Zaborowska, Bodasińska (libero), Laskowska. Trener: Adam Grabowski.

Sędziowali: Bogumił Sikora i Janusz Cyran z Bielska-Białej.