Zła końcówka i porażka SPR Stal w Głogowie

Opublikowano: 13-10-2019

SPR Stal Mielec przegrała wyjazdowy mecz 7 kolejki PGNiG Superligi Mężczyzn 2019/20 z Chrobrym Głogów. O porażce Mielczan, zadecydowała ich fatalna postawa w ostatnich minutach spotkania.

Mielczanie po pokonaniu z początkiem października 2019 Zagłębia Lubin myśleli o ograniu drugiej ekipy z Dolnego Śląska, Chrobrego Głogów.

Pierwsza połowa, jak i początek drugiej odsłony to bardzo zacięta i wyrównana gra. SPR Stal Mielec, w której bramce doskonale spisywał się Goran Andelić, po 40 minucie wygrywała trzema golami.

Końcowe 13 minut pojedynku należało jednak do Głogowian, którzy wygrali je 7-1 i tryumfowali w meczu.

Kolejne spotkanie SPR Stal Mielec zagra 16 października 2019 z Azotami Puławy jako gospodarz.

Tabela i wyniki PGNiG Superligi Mężczyzn 2019/20 TUTAJ!

7 kolejka PGNiG Superligi Mężczyzn (13.10.2019), SPR Chrobry Głogów – SPR Stal Mielec 26-23 (12-12)

SPR Chrobry: Stachera, Kapela 1 – Wawrzyniak 1, Zdobylak 2, Podobas 4, Klinger, babicz 3, Przysiek 4, Tylutki 1, Marszałek 8, Makowiejew 1, Orpik, Jamioł 1, Krzysztofik, Bekisz. Trener: Witalij Nat.

SPR Stal: Andelic, Wiśniewski – Wilk 5, Krępa 2, Wypych 1, Mochocki 2, Miedziński, Kornecki 4, Grzegorek, Valyntsau 3, Adamczak 1, Chodara 2, Krupa 3, Olszewski, Wojdak. Trener: Dawid Nillson.