Drugoligowe derby Rzeszowa – wrzesień 2019, kwiecień 2020. Terminarz II 2019/20
Polski Związek Piłki Nożnej przedstawił terminarz II ligi w sezonie 2019/20. Derby Rzeszowa zaplanowane są w 10 i 27 kolejce drugoligowego szczebla. Będzie to we wrześniu 2019 i kwietniu 2020.
Jesienią 2019 gospodarzem derbowego boju stolicy Podkarpacia będzie Stal, a wiosną 2020 Resovia. Poprzednie derby Rzeszowa na drugoligowym szczeblu odbyły się w sezonie 2012/13. Zestaw par II ligi 2019/20:
Kolejka 1/27-28 lipca 2019
Stal Rzeszów – Pogoń Siedlce
Legionovia Legionowo – Skra Częstochowa
Garbarnia Kraków – Górnik Łęczna
Olimpia Elbląg – Lech II Poznań
Górnik Polkowice – Błękitni Stargard
Elana Toruń – Bytovia Bytów
Gryf Wejherowo – Widzew Łódź
GKS Katowice – Znicz Pruszków
Stal Stalowa Wola – Resovia Rzeszów
Kolejka 2/3-4 sierpnia 2019
Pogoń Siedlce – Resovia Rzeszów
Znicz Pruszków – Stal Stalowa Wola
Gryf Wejherowo – GKS Katowice
Bytovia Bytów – Widzew Łódź
Błękitni Stargard – Elana Toruń
Olimpia Elbląg – Górnik Polkowice
Górnik Łęczna – Lech II Poznań
Skra Częstochowa – Garbarnia Kraków
Stal Rzeszów – Legionovia Legionowo
Kolejka 3/10-11 sierpnia 2019
Legionovia Legionowo- Pogoń Siedlce
Garbarnia Kraków – Stal Rzeszów
Lech II Poznań – Skra Częstochowa
Górnik Polkowice – Górnik Łęczna
Elana Toruń – Olimpia Elbląg
Widzew Łódź – Błękitni Stargard
GKS Katowice – Bytovia Bytów
Stal Stalowa Wola – Gryf Wejherowo
Resovia Rzeszów – Znicz Pruszków
Kolejka 4/17-18 sierpnia 2019
Pogoń Siedlce – Znicz Pruszków
Gryf Wejherowo – Resovia Rzeszów
Bytovia Bytów – Stal Stalowa Wola
Błękitni Stargard – GKS Katowice
Olimpia Elbląg – Widzew Łódź
Górnik Łęczna – Elana Toruń
Skra Częstochowa – Górnik Polkowice
Stal Rzeszów – Lech II Poznań
Legionovia Legionowo – Garbarnia Kraków
Kolejka 5/21 sierpnia 2019
Garbarnia Kraków – Pogoń Siedlce
Lech II Poznań – Legionovia Legionowo
Górnik Polkowice – Stal Rzeszów
Elana Toruń – Skra Częstochowa
Widzew Łódź – Górnik Łęczna
GKS Katowice – Olimpia Elbląg
Stal Stalowa Wola – Błękitni Stargard
Resovia Rzeszów – Bytovia Bytów
Znicz Pruszków – Gryf Wejherowo
Kolejka 6/24-25 sierpnia 2019
Pogoń Siedlce – Gryf Wejherowo
Bytovia Bytów – Znicz Pruszków
Błękitni Stargard – Resovia Rzeszów
Olimpia Elbląg – Stal Stalowa Wola
Górnik Łęczna – GKS Katowice
Skra Częstochowa – Widzew Łódź
Stal Rzeszów – Elana Toruń
Legionovia Legionowo – Górnik Polkowice
Garbarnia Kraków – Lech II Poznań
Kolejka 7/31 sierpnia-1 września 2019
Lech II Poznań – Pogoń Siedlce
Górnik Polkowice – Garbarnia Kraków
Elana Toruń – Legionovia Legionowo
Widzew Łódź – Stal Rzeszów
GKS Katowice – Skra Częstochowa
Stal Stalowa Wola – Górnik Łęczna
Resovia Rzeszów – Olimpia Elbląg
Znicz Pruszków – Błękitni Stargard
Gryf Wejherowo – Bytovia Bytów
Kolejka 8/7-8 września 2019
Pogoń Siedlce – Bytovia Bytów
Błękitni Stargard – Gryf Wejherowo
Olimpia Elbląg – Znicz Pruszków
Górnik Łęczna – Resovia Rzeszów
Skra Częstochowa – Stal Stalowa Wola
Stal Rzeszów – GKS Katowice
Legionovia Legionowo- Widzew Łódź
Garbarnia Kraków – Elana Toruń
Lech II Poznań – Górnik Polkowice
Kolejka 9/14-15 września 2019
Górnik Polkowice – Pogoń Siedlce
Elana Toruń – Lech II Poznań
Widzew Łódź – Garbarnia Kraków
GKS Katowice – Legionovia Legionowo
Stal Stalowa Wola – Stal Rzeszów
Resovia Rzeszów – Skra Częstochowa
Znicz Pruszków – Górnik Łęczna
Gryf Wejherowo – Olimpia Elbląg
Bytovia Bytów – Błękitni Stargard
Kolejka 10/21-22 września 2019
Pogoń Siedlce – Błękitni Stargard
Olimpia Elbląg – Bytovia Bytów
Górnik Łęczna – Gryf Wejherowo
Skra Częstochowa – Znicz Pruszków
Stal Rzeszów – Resovia Rzeszów
Legionovia Legionowo – Stal Stalowa Wola
Garbarnia Kraków – GKS Katowice
Lech II Poznań – Widzew Łódź
Górnik Polkowice – Elana Toruń
Kolejka 11/28-29 września 2019
Elana Toruń – Pogoń Siedlce
Widzew Łódź – Górnik Polkowice
GKS Katowice – Lech II Poznań
Stal Stalowa Wola – Garbarnia Kraków
Resovia Rzeszów – Legionovia Legionowo
Znicz Pruszków – Stal Rzeszów
Gryf Wejherowo – Skra Częstochowa
Bytovia Bytów – Górnik Łęczna
Błękitni Stargard – Olimpia Elbląg
Kolejka 12/5-6 października 2019
Pogoń Siedlce – Olimpia Elbląg
Górnik Łęczna – Błękitni Stargard
Skra Częstochowa – Bytovia Bytów
Stal Rzeszów – Gryf Wejherowo
Legionovia Legionowo – Znicz Pruszków
Garbarnia Kraków – Resovia Rzeszów
Lech II Poznań – Stal Stalowa Wola
Górnik Polkowice – GKS Katowice
Elana Toruń – Widzew Łódź
Kolejka 13/12-13 października 2019
Widzew Łódź – Pogoń Siedlce
GKS Katowice – Elana Toruń
Stal Stalowa Wola – Górnik Polkowice
Resovia Rzeszów – Lech II Poznań
Znicz Pruszków – Garbarnia Kraków
Gryf Wejherowo – Legionovia Legionowo
Bytovia Bytów – Stal Rzeszów
Błękitni Stargard – Skra Częstochowa
Olimpia Elbląg – Górnik Łęczna
Kolejka 14/19-20 października 2019
Pogoń Siedlce – Górnik Łęczna
Skra Częstochowa – Olimpia Elbląg
Stal Rzeszów – Błękitni Stargard
Legionovia Legionowo – Bytovia Bytów
Garbarnia Kraków – Gryf Wejherowo
Lech II Poznań – Znicz Pruszków
Górnik Polkowice – Resovia Rzeszów
Elana Toruń – Stal Stalowa Wola
Widzew Łódź – GKS Katowice
Kolejka 15/26-27 października 2019
GKS Katowice – Pogoń Siedlce
Stal Stalowa Wola – Widzew Łódź
Resovia Rzeszów – Elana Toruń
Znicz Pruszków – Górnik Polkowice
Gryf Wejherowo – Lech II Poznań
Bytovia Bytów – Garbarnia Kraków
Błękitni Stargard – Legionovia Legionowo
Olimpia Elbląg – Stal Rzeszów
Górnik Łęczna – Skra Częstochowa
Kolejka 16/2-3 listopada 2019
Pogoń Siedlce – Skra Częstochowa
Stal Rzeszów – Górnik Łęczna
Legionovia Legionowo – Olimpia Elbląg
Garbarnia Kraków – Błękitni Stargard
Lech II Poznań – Bytovia Bytów
Górnik Polkowice – Gryf Wejherowo
Elana Toruń – Znicz Pruszków
Widzew Łódź – Resovia Rzeszów
GKS Katowice – Stal Stalowa Wola
Kolejka 17/9-10 listopada 2019
Stal Stalowa Wola – Pogoń Siedlce
Resovia Rzeszów – GKS Katowice
Znicz Pruszków – Widzew Łódź
Gryf Wejherowo – Elana Toruń
Bytovia Bytów – Górnik Polkowice
Błękitni Stargard – Lech II Poznań
Olimpia Elbląg – Garbarnia Kraków
Górnik Łęczna – Legionovia Legionowo
Skra Częstochowa – Stal Rzeszów
Kolejka 18/16-17 listopada 2019
Pogoń Siedlce – Stal Rzeszów
Skra Częstochowa – Legionovia Legionowo
Górnik Łęczna – Garbarnia Kraków
Lech II Poznań – Olimpia Elbląg
Błękitni Stargard – Górnik Polkowice
Bytovia Bytów – Elana Toruń
Widzew Łódź – Gryf Wejherowo
Znicz Pruszków – GKS Katowice
Resovia Rzeszów – Stal Stalowa Wola
Kolejka 19/23-24 listopada 2019
Resovia Rzeszów – Pogoń Siedlce
Stal Stalowa Wola – Znicz Pruszków
GKS Katowice – Gryf Wejherowo
Widzew Łódź – Bytovia Bytów
Elana Toruń – Błękitni Stargard
Górnik Polkowice – Olimpia Elbląg
Lech II Poznań – Górnik Łęczna
Garbarnia Kraków – Skra Częstochowa
Legionovia Legionowo – Stal Rzeszów
Kolejka 20/30 listopada-1 grudnia 2019
Pogoń Siedlce – Legionovia Legionowo
Stal Rzeszów – Garbarnia Kraków
Skra Częstochowa – Lech II Poznań
Górnik Łęczna – Górnik Polkowice
Olimpia Elbląg – Elana Toruń
Błękitni Stargard – Widzew Łódź
Bytovia Bytów – GKS Katowice
Gryf Wejherowo – Stal Stalowa Wola
Znicz Pruszków – Resovia Rzeszów
Kolejka 21/ 29 lutego-1 marca 2020
Znicz Pruszków – Pogoń Siedlce
Resovia Rzeszów – Gryf Wejherowo
Stal Stalowa Wola – Bytovia Bytów
GKS Katowice – Błękitni Stargard
Widzew Łódź – Olimpia Elbląg
Elana Toruń – Górnik Łęczna
Górnik Polkowice – Skra Częstochowa
Lech II Poznań – Stal Rzeszów
Garbarnia Kraków – Legionovia Legionowo
Kolejka 22/7-8 marca 2020
Pogoń Siedlce – Garbarnia Kraków
Legionovia Legionowo – Lech II Poznań
Stal Rzeszów – Górnik Polkowice
Skra Częstochowa – Elana Toruń
Górnik Łęczna – Widzew Łódź
Olimpia Elbląg – GKS Katowice
Błękitni Stargard – Stal Stalowa Wola
Bytovia Bytów – Resovia Rzeszów
Gryf Wejherowo – Znicz Pruszków
Kolejka 23 – 14-15 marca 2020
Gryf Wejherowo – Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków – Bytovia Bytów
Resovia Rzeszów – Błękitni Stargard
Stal Stalowa Wola – Olimpia Elbląg
GKS Katowice – Górnik Łęczna
Widzew Łódź – Skra Częstochowa
Elana Toruń – Stal Rzeszów
Górnik Polkowice – Legionovia Legionowo
Lech II Poznań – Garbarnia Kraków
Kolejka 24/21-22 marca 2020
Pogoń Siedlce – Lech II Poznań
Garbarnia Kraków – Górnik Polkowice
Legionovia Legionowo – Elana Toruń
Stal Rzeszów – Widzew Łódź
Skra Częstochowa – GKS Katowice
Górnik Łęczna – Stal Stalowa Wola
Olimpia Elbląg – Resovia Rzeszów
Błękitni Stargard – Znicz Pruszków
Bytovia Bytów – Gryf Wejherowo
Kolejka 25/28-29 marca 2020
Bytovia Bytów – Pogoń Siedlce
Gryf Wejherowo – Błękitni Stargard
Znicz Pruszków – Olimpia Elbląg
Resovia Rzeszów – Górnik Łęczna
Stal Stalowa Wola – Skra Częstochowa
GKS Katowice – Stal Rzeszów
Widzew Łódź – Legionovia Legionowo
Elana Toruń – Garbarnia Kraków
Górnik Polkowice – Lech II Poznań
Kolejka 26/4-5 kwietnia 2020
Pogoń Siedlce – Górnik Polkowice
Lech II Poznań – Elana Toruń
Garbarnia Kraków – Widzew Łódź
Legionovia Legionowo – GKS Katowice
Stal Rzeszów – Stal Stalowa Wola
Skra Częstochowa – Resovia Rzeszów
Górnik Łęczna – Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg – Gryf Wejherowo
Błękitni Stargard – Bytovia Bytów
Kolejka 27/11 kwietnia 2020
Błękitni Stargard – Pogoń Siedlce
Bytovia Bytów – Olimpia Elbląg
Gryf Wejherowo – Górnik Łęczna
Znicz Pruszków – Skra Częstochowa
Resovia Rzeszów – Stal Rzeszów
Stal Stalowa Wola – Legionovia Legionowo
GKS Katowice – Garbarnia Kraków
Widzew Łódź – Lech II Poznań
Elana Toruń – Górnik Polkowice
Kolejka 28/18-19 kwietnia 2020
Pogoń Siedlce – Elana Toruń
Górnik Polkowice – Widzew Łódź
Lech II Poznań – GKS Katowice
Garbarnia Kraków – Stal Stalowa Wola
Legionovia Legionowo – Resovia Rzeszów
Stal Rzeszów – Znicz Pruszków
Skra Częstochowa – Gryf Wejherowo
Górnik Łęczna – Bytovia Bytów
Olimpia Elbląg – Błękitni Stargard
Kolejka 29/25-26 kwietnia 2020
Olimpia Elbląg – Pogoń Siedlce
Błękitni Stargard – Górnik Łęczna
Bytovia Bytów – Skra Częstochowa
Gryf Wejherowo – Stal Rzeszów
Znicz Pruszków – Legionovia Legionowo
Resovia Rzeszów – Garbarnia Kraków
Stal Stalowa Wola – Lech II Poznań
GKS Katowice – Górnik Polkowice
Widzew Łódź – Elana Toruń
Kolejka 30/2-3 maja 2020
Pogoń Siedlce – Widzew Łódź
Elana Toruń – GKS Katowice
Górnik Polkowice – Stal Stalowa Wola
Lech II Poznań – Resovia Rzeszów
Garbarnia Kraków – Znicz Pruszków
Legionovia Legionowo – Gryf Wejherowo
Stal Rzeszów – Bytovia Bytów
Skra Częstochowa – Błękitni Stargard
Górnik Łęczna – Olimpia Elbląg
Kolejka 31/9-10 maja 2020
Górnik Łęczna – Pogoń Siedlce
Olimpia Elbląg – Skra Częstochowa
Błękitni Stargard – Stal Rzeszów
Bytovia Bytów – Legionovia Legionowo
Gryf Wejherowo – Garbarnia Kraków
Znicz Pruszków – Lech II Poznań
Resovia Rzeszów – Górnik Polkowice
Stal Stalowa Wola – Elana Toruń
GKS Katowice – Widzew Łódź
Kolejka 32/16-17 maja 2020
Pogoń Siedlce – GKS Katowice
Widzew Łódź – Stal Stalowa Wola
Elana Toruń – Resovia Rzeszów
Górnik Polkowice – Znicz Pruszków
Lech II Poznań – Gryf Wejherowo
Garbarnia Kraków – Bytovia Bytów
Legionovia Legionowo – Błękitni Stargard
Stal Rzeszów – Olimpia Elbląg
Skra Częstochowa – Górnik Łęczna
Kolejka 33/23-24 maja 2020
Skra Częstochowa – Pogoń Siedlce
Górnik Łęczna – Stal Rzeszów
Olimpia Elbląg – Legionovia Legionowo
Błękitni Stargard – Garbarnia Kraków
Bytovia Bytów – Lech II Poznań
Gryf Wejherowo – Górnik Polkowice
Znicz Pruszków – Elana Toruń
Resovia Rzeszów – Widzew Łódź
Stal Stalowa Wola – GKS Katowice
Kolejka 34/30-31 maja 2020
Pogoń Siedlce – Stal Stalowa Wola
GKS Katowice – Resovia Rzeszów
Widzew Łódź – Znicz Pruszków
Elana Toruń – Gryf Wejherowo
Górnik Polkowice – Bytovia Bytów
Lech II Poznań – Błękitni Stargard
Garbarnia Kraków – Olimpia Elbląg
Legionovia Legionowo – Górnik Łęczna
Stal Rzeszów – Skra Częstochowa