W Szczecinie zrewanżowali się Pogoni

Opublikowano: 30-03-2019

Piłkarze ręczni SPR Stali Mielec w Szczecinie ograli w ostatnim wyjazdowym meczu rundy zasadniczej Sandrę Spa Szczecin. Mielczanie zrewanżowali się Szczecinianom za przegraną w pierwszej rundzie.

“Czeczeńcy” stoczyli w stolicy województwa zachodniopomorskiego wyrównany bój. Jego początek należał do miejscowych, którzy wygrywali 11-7.

Team gości nie zamierzał się poddawać i na przerwę schodził z dwubramkowym prowadzeniem. Po zmianie stron nieustępliwa walka trwała do końcowych minut meczu.

W ostatniej grze sezonu zasadniczego SPR Stal Mielec gości Piotrkowianina Piotrków Trybunalski. Termin 3 kwietnia 2019.

Wyniki i tabela PGNiG Superligi Mężczyzn tutaj.

25 kolejka kolejka 2018/19 PGNiG Superligi Mężczyzn (30.3.2019),Sandra Spa Pogoń – SPR Stal Mielec 28-31 (15-17)

Sandra SPA Pogoń: Bartosik, Biernacki – Biernacki, Bosy 8, Fedeńczak 1, Jedziniak 1, Jońca 1, Krupa 8, Krysiak 1, Matuszak, Miłek, Mróz, Rybski 2, Wąsowski, Zaremba 6. Trener: Rafał Biały.

SPR Stal: Andjelić, Wiśniewski – Kowalczyk 8, Krajewski, Krępa 5, Krupa 1, Mochocki 2, Rusin 1, Rutkowski 3, Sarajlić 5, Skuciński 1, Wilk 4, Wypych 1. Trener: Michał Przybylski.

Czerwona karta: Adam Wąsowski (55 minuta, gradacja kar)

Kary: 8 minut – Sandra SPA Pogoń/10 minut – SPR Stal