Solna ogrywa Szóstkę

Opublikowano: 10-10-2018

W 3 kolejce I ligi sezonu 2018/19 siatkarki Szóstki Mielec uległy w gościach Solnej Wieliczka. Beniaminek pierwszoligowego szczebla z faworyzowanym teamem z Małopolski najmocniej powalczył w trzecim secie.

7R Solna Wieliczka z Szóstką Mielec trzeci raz tryumfowała w trzeciej ligowej grze 2018/19. Gospodynie były stroną przeważającą przez większą część spotkania.

Zespół z Małopolski chcący bić się czołowe lokaty pierwszoligowym szczeblu, po pewnym tryumfie w dwóch pierwszych setach, w trzeciej odsłonie napotkał opór Mielczanek.

Ekipa Szóstki Mielec, której jak zwykle towarzyszyli jej wierni kibice, nie zdołała jednak przełamać dominacji gospodyń i doznała drugiej porażki w debiutanckich zmaganiach w I lidze.

Kolejny mecz Szóstki Mielec to pojedynek w roli gospodarza 13 października 2018. Przeciwnikiem Energetyk Poznań.

Tabela i wyniki I Ligi Kobiet 2018/19 tutaj.

3 kolejka I Ligi Kobiet 2018/19, (10.10.2018), 7R Solna Wieliczka – Szóstka Mielec 3-0 (25-15, 25-18, 25-23)

7R Solna: Buczek, Ząbek, Sowisz, Gawlak, Grabka, Wystel, Bąkowska (libero) oraz Szczygieł, Wisz.

Szóstka: Szymańska, Pfeifer, Lewandowska, Cur, Mich, N. Murdza, W. Murdza (libero) oraz Gorzkiewicz, Kusik, Mikołajewska, Krycka.