Raz czwarty bez wygranej w LM

Opublikowano: 22-02-2018
Kategoria: SIATKÓWKA, Inne zawody

W 5 kolejce siatkarskiej fazy grupowej Ligi Mistrzyń 2017/18 Developres SkyRes Rzeszów uległ w gościach CSM Volei Albą Blaj. To czwarta porażka teamu ze stolicy Podkarpacia w LM.

Mecz bez wielkiej historii. Rumunki rozbiły team ze stolicy Podkarpacia, który wygrał trzecią partię kiedy miejscowe trochę “poluzowały”.

Rzeszowianki popełniały dużo błędów własnych, miały problemy z przyjęciem, zagrywką.

W innym spotkaniu 5 kolejki LM grupy A: ASPTT Miluza –  Volero Zurych 1-3.

Tabela grupy A po 5 kolejce LM: 1. CS Volei Alba Blaj 14 punktów, 15-5 sety, 2.  Volero Zurych 10  punktów 12-8 sety, 3. ASPTT Miluza 3 punkty, 8-14 sety, 4. Developres SkyRes Rzeszów 3 punkty, 5-13 sety

27 lutego Developres SkyRes Rzeszów zakończy przygodę w debiutanckim sezonie w LM wyjazdowym meczem z francuskim ASPTT Miluza.

CS Volei Alba Blaj – Developres SkyRes Rzeszów 3-1 (25-15, 25-16, 20-25, 25-12)

CS Volei: Salaoru, Thomaz De Aquino, Barakova, Crnčević, Cleger Abel,Onyejekwe, Vujović (libero) oraz raz Ilyasoglu, Mollers. Trener: Darko Zakoć.

Developres SkyRes: Ptak, Roueesaux, Kaczmar, Helić, Ganszczyk, Kaczorowska, Sawicka (libero), Nowakowska (libero) oraz Żak, Rabka, Aandruszko, Blagojević, Żabińska. Trener: Lorenzo Micelli.

Sędziowali: Igor Schimpl z Słowacji i Nikolai Knizhnikov Rosji.

Widzów: 1700.