3 Dynowska ZaDyszka – zdjęcia

Opublikowano: 20-05-2017

W Dynowie, 20 maja rozegrano zawody biegowe " 3 Dynowska ZaDyszka 2017". W biegu głównym rywalizowano na dystansie 10 kilometrów.

Na pięknej, malowniczej i trudnej trasie w sercu Pogórza Dynowskiego zwyciężył Hubert Wierdak z Korczyny. W gronie pań wygrała Katarzyna Albrycht z Krościenka Wyżnego.

Nagrodzono najlepszych w kilku kategoriach wiekowych. Były biegi dla dzieci i młodzieży. W grupie Najlepszych Dynowian tryumfowali Katarzyna Marszałek-Kokot i Bartłomiej Domin.

Bieg organizowany przez Stowarzyszenie Aktywny Dynów ukończyło 220 biegaczy. W tej stawce byli Sylwia Dynowska z Warszawy, która przyjechała wziąć udział w zawodach w miejscowości z “jej nazwiska”, jak i Paweł Mej, popularny bosonogi biegacz z Bochni.