Super strzelec Adamski

Opublikowano: 12-03-2017
Kategoria: FUTSAL, I Liga

Fustalowy team Heiro Rzeszów wreszcie opuścił ostatnią lokatę w tabeli I ligi południowej. Drużyna ze stolicy województwa pokonała 6-3 w dzisiejszym meczu FC Remedium Hybryd Pyskowice i plasuje się na 10 pozycji, nadal będąc w grze o utrzymanie na zapleczu ekstraklasy.

Była to 4 w tym sezonie wygrana rzeszowskiego zespołu.

Bohaterem spotkania był Radosław Adamski, który zdobył 3 gole. Także dzisiaj strzelił 2 bramki w pojedynku IV ligi podkarpackiej dla Polonii Przemyśl, która ograła w gościach 2-5 Sokół Nisko.

Po wyrównanej pierwszej połowie, w drugiej części “Dziki” przyjmowały “Mamuty” na własnej połowie  i skutecznie kontrowały co okazało się dobrym sposobem na wywalczenie kompletu punktów.

Końcowka tabeli: … 8. Ekom Futsal Nowiny – 15 punktów, 9.Malwee Łódź – 14 punktów, 10.Heiro Rzeszów – 14 punktów, 11. Futsal Team Brzeg – 13 punktów.

Najbliższy mecz Heiro to spotkanie z Ekomem Futsalem Nowiny. Termin 18 marca.

Heiro Rzeszów – Remedium Hybryd Pyskowice 6-4 (1-2)F

Bramki: Adamski 3, Wdowik 2, Przybyło – Dubiel, Gaweł, Mitkowski.

Herio: Piszczek -Lutsiv, Depta, Wdowik, P. Krawczyk, Adamski, Przybyło, Świst, Bała, Pasek.

Trener: Łukasz Krawczyk.

Remedium Hybryd: Lubczyński. Miensok – Misiak, Pigut, Zdunek, Owczarek, Dubiel, Gaweł, Mitkowski, Brysz, Górny, Stańczyk.

Trener: Rafał Barszcz.

Sędziowali: Marcin Ciechanowicz i Łukasz Chowaniec z Krakowa.