Sparingowy remis Stali z ekstraklasowym przeciwnikiem

Opublikowano: 21-01-2017

Remisem 1-1 zakończył się sparing piłkarzy pierwszoligowej Stali Mielec z ekstraklasową Koroną Kielce. Bramkę dla Mielczan zdobył w 19 minucie gry, niedawno pozyskany, bułgarski napastnik, Aleksandyr Kolew. Dla gości trafił w 83 minucie Muhamed Essam

Stal grała w składzie: Libera (46. Arkadiusz Słysz) – Zalepa, Sulewski (46. Bawor), Milekić (46. Kiercz), Marciniec (46. Lech), Sobczak (21. Białasik), Cholewiak (46. Stec), Panayotov (46. Ałdaś), Kolev (46. Buczek), Getinger (46. Głowacki), Radulj (46. Misztal).

Nie zagrali z powodu urazów lub choroby: Marek Kozioł, Michał Bierzało, Adrian Liberacki, Krzysztof Drzazga, Arkadiusz Górka.

W zespole z Kielc w pierwszej połowie zagrał Jakub Żubrowski, niedawny zawodnik Stali.

Mielczanie rozważnie spisywali się w defensywie i umiejętnie starali się zagrażać przeciwnikom. Końcówka spotkania należała do Korony. Stal eksperymentowała składem. Brakowało jej sił. Doświadczeni goście wyrównali.

Mecz rozegrano na boisku Hotelu Rado Mielec w Woli Chorzelowskiej.