SPAR zwycięża KF Stal i jest wiceliderem

Opublikowano: 22-11-2016
Kategoria: FUTSAL, Inne Zawody

2 kolejkę ligowych bojów rozegrały w weekend drużyny Heiro II Rzeszów, SPAR Łańcut i KF Stal Mielec rywalizujące w II podkarpackiej lidze futsalu. Łańcucki team jest wiceliderem tabeli.

Wyniki: SPAR Łańcut – KP Stal Mielec 7-6, Góral Tryńcza – Heiro II Rzeszów 12-5. W innym meczu Futsal Zarzecze – Fustal Team Przeworsk 2-5.

Ciekawy, emocjonujący trzymający do ostatnich minut w niewiadomej wyniku był pojedynek dwu naszych regionalnych teamów w Łańcucie, w którym tamtejszy SPAR ograł spadkowicza z I ligi KF Stal Mielec. Gospodarze zagrali ambitnie, skutecznie i cieszyli się z kompletu punktów. Do przerwy prowadził 3-4 był team trenera Tomasza Skowrona.

Heiro II w rezerwowym składzie wysoko uległo w Tryńczy Góralowi.

Tabela: 1. Góral Tryńcza 2 6 22-10, 2. SPAR Łańcut 2 6 12-10, 3. Futsal Team Przeworsk 2 3 9-7, 4. KF Stal Mielec 2 1 9-10, 5.Heiro II Rzeszów 2 1 8-15, 6. Futsal Zarzecze 2 0 7-15.

W najbliższy weekend drużyny grać będą eliminacje wojewódzkiego Pucharu Polski. Kolejne ligowe boje w grudniu.

Tekst i foto: S.Siwiec