W Olsztynie wywalczyli medale mistrzostw kraju

Opublikowano: 30-10-2016

Medale Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w karate kyokushin wywalczyli zawodnicy Leżajskiego Klubu Kyokushin Karate. 22 października na podium krajowego czempionatu stanęła dwójka podopiecznych senseia Dariusza Burdy, Natalia Kondeusz i Zbigniew Skrzypek.

MP w Olsztynie Natalia Kondeusz w kumite była 2 w wadze 60 kilogramów, a Zbigniew Skrzypek uplasował się na 3 pozycji w kategorii 70 kg.

Prócz karateków z naszego regionu na podium zawodów w stolicy województwa warmińsko-mazurskiego w kumite medale dla Podkarpacia wywalczyli też inni sportsmeni.

Byli to: Dariusz Bochnia z Jasielskiego Klubu Karate Kyokushin, Patryk Dobrzański z Krośnieńskiego Klubu Kyokushin Karate, Kamil Hassan z Budo Krosno. W kata brązowy krążek przypadł Dominice Kieraś z Budo Krosno.