Izolator gorszy w meczu rundy. Punkty Wisłoka i Głogovii. Nerwowo w Ropczycach. IV liga podkarpacka – podsumowanie 14 kolejki

Opublikowano: 24-10-2016
Kategoria: PIŁKA NOŻNA, IV Liga

W szlagierze jesieni w wojewódzkiej lidze, w 14 serii gier Izolator Boguchwała przegrał w gościach z Wólczanką Wólka Pełkińska. W boju dwu naszych regionalnych teamów, Wisłok Wiśniowa ograł Igloopol Dębica. Głogovia Głogów Młp. czwarty raz z kolei w gościach jest niepokonana. Bez punktów w minionej serii gier prócz "Morsów" też Rzemieślnik Pilzno i Błękitni Ropczyce.

Wólczanka Wólka Pełkińska – Izolator Boguchwała 3-2 (2-0)

W meczu dwu ekip nadających ton czwartoligowym zmaganiom zasłużenie wygrali gospodarze. Wólczanka lepiej prezentowała na się mokrej, błotnistej murawie na jakiej przyszło rywalizować obu drużynom. Team trenera Grzegorz Sitka jest jedynym, który w “ekstraklasie Podkarpacia” nie doznał jeszcze porażki.

Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica 2-0 (1-0)

Wyrównane, zacięte spotkanie. Niewiadoma wyniku do ostatnich minut. Gola na 2-0, zespół prezesa Eugeniusza Niemca, zdobył w 90 minucie gry.
Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy 1-2 (0-1)

Trzecioligowy spadkowicz z Tuczemp  prezentował się dojrzalej od gospodarzy.W poczynaniach Błękitnych dużo było choasu. Zespoły miały pretensje do arbitra tego meczu, który rzeczywiście nie miał najlepszego dnia i podjął kilka kontrowersyjnych decyzji. Za krytykowanie rozstrzygnięć sędziego usunięty z ławki rezerwowych został trener gospodarzy, Maciej Biliński.

LKS Pisarowce – Rzemieślnik Pilzno 2-1 (1-1)

Po ciekawym meczu górą Pisarowce choć groźniejsze było “Rzemiosło”. Drużynie Tomasza Kijowskiego brakowało skuteczności.

KS Wiązownica – Głogovia Głogów Młp. 0-0

Dużo gry w środku polu. Rozsądna gra defensywy Głogovii sprawiła, że czwarty raz z rzędu zdobywa ona punkty w wyjazdowym pojedynku.

W 15 kolejce grają: Rzemieślnik Pilzno – Błękitni Ropczyce, Izolator Boguchwała – Wisłok Wiśniowa, Głogovia Głogów Młp. – Wólczanka Wólka Pełkińska, Igloopol Dębica – Czarni Jasło.

Tekst i foto: A.Moskal

Tutaj tabela i wyniki IV ligi podkarpackiej.