Koszykarze Łańcuta ogrywają beniaminka w kontrolnej grze. Czas na mistrzostwa województwa

Opublikowano: 06-09-2016
Kategoria: KOSZYKÓWKA, Inne Zawody

Z końcem sierpnia koszykarze pierwszoligowego Max Eletkro Sokoła Łańcut stoczyli pierwszy sparing przed własnymi kibicami w okresie przygotowawczym do sezonu 2016/17. Podopieczni trenera Dariusza Kaszowskiego ograli pierwszoligowego beniaminka AGH Kraków.

Wynik: Sokół Łańcut – AGH Kraków 81-67 (18-22) (16-18) (24-9) (23-18). Mistrzowie drugoligowej grupy C z poprzedniego sezonu połowę meczu mocno stawiali się gospodarzom.

Od trzeciej kwarty Sokół kontrolował przebieg gry. W zespole gospodarzy nie wystąpił kontuzjowany, etatowy rozgrywający Sebastian Szymański. Zagrali wszyscy zawodnicy jakich miał do dyspozycji trener Łańcuta.

Skład Sokoła: Czujkowski 18, Zywert 17, Kulima 16, Koszuta 11, Krajniewski 8, Kulikowski 4, Nycz 3, Balawender 3, Czerwonka 1, Buszta 0, Inglot 0.

Już w weekend łańcucki pierwszoligowiec rywalizuje w Stalowej Woli w XVI Mistrzostwach Podkarpacia w koszykówce mężczyzn.

Tekst i foto: S.Siwiec