Piłka Nożna, Klasa Okręgowa Rzeszów 2018/19

Pozycja   Zespół M Punkty Bramki W R P Ostatnie 5
1 Resovia II Rzeszów 16 34 46 - 21 11 1 4       
2 Głogovia Głogów Młp. 16 34 36 - 15 10 4 2       
3 Sawa Sonina 16 28 34 - 20 8 4 4       
4 Strug Tyczyn 16 28 32 - 25 8 4 4       
5 Sokół Sokołów Młp. 16 27 42 - 34 8 3 5       
6 Jedność Niechobrz 16 23 24 - 17 6 5 5       
7 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 16 21 28 - 30 5 6 5       
8 KS Stobierna 16 21 19 - 24 6 3 7       
9 LKS Trzebownisko 16 20 25 - 27 5 5 6       
10 KS Zaczernie 16 20 28 - 34 5 5 6       
11 Błękit Żołynia 16 18 18 - 26 5 3 8       
12 Błażowianka Błażowa 16 18 16 - 24 4 6 6       
13 Bratek Bratkowice 16 17 22 - 31 4 5 7       
14 Wisłok Strzyżów 16 17 19 - 39 5 2 9       
15 Strumyk Malawa 16 15 21 - 28 3 6 7       
16 Włókniarz Rakszawa 16 11 23 - 38 3 2 11       

10 kolejka

11 kolejka

Mecz Wynik
13 października 2018
Sokół Sokołów Młp. Błękit Żołynia

5 - 3

13 października 2018
Jedność Niechobrz Głogovia Głogów Młp.

2 - 2

14 października 2018
Bratek Bratkowice Wisłok Strzyżów

1 - 3

14 października 2018
KS Zaczernie Włókniarz Rakszawa

5 - 0

14 października 2018
LKS Trzebownisko Sawa Sonina

0 - 2

14 października 2018
Resovia II Rzeszów KS Stobierna

5 - 0

14 października 2018
Orzeł Wólka Niedźwiedzka Strumyk Malawa

0 - 0

14 października 2018
Błażowianka Błażowa Strug Tyczyn

1 - 1

12 kolejka

Mecz Wynik
20 października 2018
Strug Tyczyn Jedność Niechobrz

1 - 2

20 października 2018
Strumyk Malawa Błażowianka Błażowa

1 - 1

20 października 2018
KS Stobierna Orzeł Wólka Niedźwiedzka

2 - 0

20 października 2018
Błękit Żołynia Resovia II Rzeszów

0 - 4

21 października 2018
Wisłok Strzyżów Głogovia Głogów Młp.

1 - 0

21 października 2018
Sawa Sonina Sokół Sokołów Młp.

2 - 2

21 października 2018
Włókniarz Rakszawa LKS Trzebownisko

5 - 2

21 października 2018
Bratek Bratkowice KS Zaczernie

4 - 1

13 kolejka

Mecz Wynik
27 października 2018
KS Zaczernie Wisłok Strzyżów

5 - 1

27 października 2018
LKS Trzebownisko Bratek Bratkowice

0 - 0

27 października 2018
Resovia II Rzeszów Sawa Sonina

2 - 1

27 października 2018
Orzeł Wólka Niedźwiedzka Błękit Żołynia

1 - 1

27 października 2018
Jedność Niechobrz Strumyk Malawa

3 - 0

27 października 2018
Głogovia Głogów Młp. Strug Tyczyn

0 - 0

28 października 2018
Sokół Sokołów Młp. Włókniarz Rakszawa

5 - 3

28 października 2018
Błażowianka Błażowa KS Stobierna

0 - 0

18 kolejka

Mecz Wynik

19 kolejka

Mecz Wynik

20 kolejka

Mecz Wynik

21 kolejka

Mecz Wynik

22 kolejka

Mecz Wynik

23 kolejka

Mecz Wynik

24 kolejka

Mecz Wynik

25 kolejka

Mecz Wynik

26 kolejka

Mecz Wynik

27 kolejka

Mecz Wynik

28 kolejka

Mecz Wynik

29 kolejka

Mecz Wynik

30 kolejka

Mecz Wynik

31 kolejka

Mecz Wynik

32 kolejka

Mecz Wynik

33 kolejka

Mecz Wynik

34 kolejka

Mecz Wynik