Piłka Nożna, Klasa Okręgowa Rzeszów 2018/19
Pozycja | Zespół | M | Punkty | Bramki | W | R | P | Ostatnie 5 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | • | Głogovia Głogów Młp. | 30 | 65 | 68 - 23 | 20 | 5 | 5 | |
2 | • | Sokół Sokołów Młp. | 30 | 65 | 80 - 42 | 20 | 5 | 5 | |
3 | • | Sawa Sonina | 30 | 56 | 73 - 36 | 17 | 5 | 8 | |
4 | • | Jedność Niechobrz | 30 | 52 | 54 - 28 | 14 | 10 | 6 | |
5 | • | Resovia II Rzeszów | 30 | 45 | 68 - 56 | 14 | 3 | 13 | |
6 | • | Strug Tyczyn | 30 | 44 | 49 - 44 | 12 | 8 | 10 | |
7 | • | KS Stobierna | 30 | 43 | 37 - 38 | 12 | 7 | 11 | |
8 | • | Błażowianka Błażowa | 30 | 40 | 45 - 46 | 10 | 10 | 10 | |
9 | • | KS Zaczernie | 30 | 40 | 50 - 57 | 11 | 7 | 12 | |
10 | • | Orzeł Wólka Niedźwiedzka | 30 | 39 | 45 - 58 | 10 | 9 | 11 | |
11 | • | Strumyk Malawa | 30 | 38 | 48 - 56 | 10 | 8 | 12 | |
12 | • | Błękit Żołynia | 30 | 33 | 33 - 41 | 7 | 12 | 11 | |
13 | • | Bratek Bratkowice | 30 | 33 | 35 - 55 | 9 | 6 | 15 | |
14 | • | Wisłok Strzyżów | 30 | 30 | 38 - 72 | 9 | 3 | 18 | |
15 | • | LKS Trzebownisko | 30 | 24 | 42 - 74 | 6 | 6 | 18 | |
16 | • | Włókniarz Rakszawa | 30 | 19 | 40 - 79 | 5 | 4 | 21 |
1 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
10 sierpnia 2018 Sawa Sonina – Jedność Niechobrz |
1 - 1 |
11 sierpnia 2018 KS Stobierna – Strug Tyczyn |
2 - 3 |
11 sierpnia 2018 Błękit Żołynia – Głogovia Głogów Młp. |
1 - 2 |
11 sierpnia 2018 KS Zaczernie – Resovia II Rzeszów |
1 - 0 |
11 sierpnia 2018 LKS Trzebownisko – Sokół Sokołów Młp. |
5 - 2 |
12 sierpnia 2018 Strumyk Malawa – Wisłok Strzyżów |
1 - 1 |
12 sierpnia 2018 Włókniarz Rakszawa – Błażowianka Błażowa |
4 - 0 |
12 sierpnia 2018 Bratek Bratkowice – Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
4 - 1 |
2 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
15 sierpnia 2018 Wisłok Strzyżów – Sokół Sokołów Młp. |
3 - 4 |
15 sierpnia 2018 Resovia II Rzeszów – LKS Trzebownisko |
1 - 1 |
15 sierpnia 2018 Orzeł Wólka Niedźwiedzka – KS Zaczernie |
6 - 2 |
15 sierpnia 2018 Błażowianka Błażowa – Bratek Bratkowice |
2 - 2 |
15 sierpnia 2018 Jedność Niechobrz – Włókniarz Rakszawa |
1 - 1 |
15 sierpnia 2018 Głogovia Głogów Młp. – Sawa Sonina |
2 - 1 |
15 sierpnia 2018 Strumyk Malawa – KS Stobierna |
6 - 0 |
15 sierpnia 2018 Błękit Żołynia – Strug Tyczyn |
0 - 3 |
3 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
18 sierpnia 2018 KS Stobierna – Wisłok Strzyżów |
1 - 0 |
18 sierpnia 2018 Błękit Żołynia – Strumyk Malawa |
0 - 1 |
18 sierpnia 2018 Bratek Bratkowice – Jedność Niechobrz |
0 - 3 |
18 sierpnia 2018 LKS Trzebownisko – Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
4 - 1 |
18 sierpnia 2018 Sokół Sokołów Młp. – Resovia II Rzeszów |
5 - 1 |
19 sierpnia 2018 Sawa Sonina – Strug Tyczyn |
4 - 1 |
19 sierpnia 2018 Włókniarz Rakszawa – Głogovia Głogów Młp. |
1 - 2 |
19 sierpnia 2018 KS Zaczernie – Błażowianka Błażowa |
1 - 1 |
4 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
25 sierpnia 2018 Wisłok Strzyżów – Resovia II Rzeszów |
1 - 4 |
25 sierpnia 2018 Głogovia Głogów Młp. – Bratek Bratkowice |
2 - 0 |
25 sierpnia 2018 KS Stobierna – Błękit Żołynia |
0 - 1 |
26 sierpnia 2018 Orzeł Wólka Niedźwiedzka – Sokół Sokołów Młp. |
2 - 2 |
26 sierpnia 2018 Błażowianka Błażowa – LKS Trzebownisko |
2 - 2 |
26 sierpnia 2018 Jedność Niechobrz – KS Zaczernie |
1 - 1 |
26 sierpnia 2018 Włókniarz Rakszawa – Strug Tyczyn |
1 - 4 |
26 sierpnia 2018 Strumyk Malawa – Sawa Sonina |
1 - 2 |
5 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
31 sierpnia 2018 LKS Trzebownisko – Jedność Niechobrz |
2 - 1 |
1 września 2018 KS Zaczernie – Głogovia Głogów Młp. |
1 - 3 |
1 września 2018 Sokół Sokołów Młp. – Błażowianka Błażowa |
0 - 3 |
2 września 2018 Błękit Żołynia – Wisłok Strzyżów |
5 - 1 |
2 września 2018 Sawa Sonina – KS Stobierna |
1 - 1 |
2 września 2018 Włókniarz Rakszawa – Strumyk Malawa |
3 - 1 |
2 września 2018 Bratek Bratkowice – Strug Tyczyn |
0 - 1 |
2 września 2018 Resovia II Rzeszów – Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
5 - 1 |
6 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
8 września 2018 Jedność Niechobrz – Sokół Sokołów Młp. |
0 - 1 |
9 września 2018 Wisłok Strzyżów – Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
2 - 2 |
9 września 2018 Błażowianka Błażowa – Resovia II Rzeszów |
2 - 0 |
9 września 2018 Głogovia Głogów Młp. – LKS Trzebownisko |
1 - 2 |
9 września 2018 Strug Tyczyn – KS Zaczernie |
2 - 2 |
9 września 2018 Strumyk Malawa – Bratek Bratkowice |
1 - 1 |
9 września 2018 KS Stobierna – Włókniarz Rakszawa |
3 - 0 |
9 września 2018 Błękit Żołynia – Sawa Sonina |
1 - 2 |
7 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
14 września 2018 LKS Trzebownisko – Strug Tyczyn |
2 - 4 |
16 września 2018 Sawa Sonina – Wisłok Strzyżów |
6 - 0 |
16 września 2018 Włókniarz Rakszawa – Błękit Żołynia |
0 - 0 |
16 września 2018 Bratek Bratkowice – KS Stobierna |
1 - 0 |
16 września 2018 KS Zaczernie – Strumyk Malawa |
2 - 1 |
16 września 2018 Sokół Sokołów Młp. – Głogovia Głogów Młp. |
2 - 4 |
16 września 2018 Resovia II Rzeszów – Jedność Niechobrz |
2 - 0 |
16 września 2018 Orzeł Wólka Niedźwiedzka – Błażowianka Błażowa |
4 - 0 |
8 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
22 września 2018 Jedność Niechobrz – Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
0 - 3 |
22 września 2018 Głogovia Głogów Młp. – Resovia II Rzeszów |
4 - 0 |
22 września 2018 KS Stobierna – KS Zaczernie |
5 - 0 |
23 września 2018 Wisłok Strzyżów – Błażowianka Błażowa |
2 - 0 |
23 września 2018 Strug Tyczyn – Sokół Sokołów Młp. |
1 - 3 |
23 września 2018 Strumyk Malawa – LKS Trzebownisko |
1 - 1 |
23 września 2018 Błękit Żołynia – Bratek Bratkowice |
3 - 1 |
23 września 2018 Sawa Sonina – Włókniarz Rakszawa |
4 - 2 |
9 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
29 września 2018 KS Zaczernie – Błękit Żołynia |
2 - 1 |
29 września 2018 Orzeł Wólka Niedźwiedzka – Głogovia Głogów Młp. |
0 - 3 |
30 września 2018 Błażowianka Błażowa – Jedność Niechobrz |
0 - 2 |
30 września 2018 Włókniarz Rakszawa – Wisłok Strzyżów |
1 - 2 |
30 września 2018 LKS Trzebownisko – KS Stobierna |
0 - 1 |
30 września 2018 Sokół Sokołów Młp. – Strumyk Malawa |
4 - 0 |
30 września 2018 Resovia II Rzeszów – Strug Tyczyn |
4 - 1 |
30 września 2018 Bratek Bratkowice – Sawa Sonina |
1 - 1 |
10 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
6 października 2018 Głogovia Głogów Młp. – Błażowianka Błażowa |
3 - 0 |
6 października 2018 Strug Tyczyn – Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
3 - 3 |
6 października 2018 KS Stobierna – Sokół Sokołów Młp. |
2 - 1 |
6 października 2018 Włókniarz Rakszawa – Bratek Bratkowice |
0 - 2 |
7 października 2018 Wisłok Strzyżów – Jedność Niechobrz |
0 - 5 |
7 października 2018 Strumyk Malawa – Resovia II Rzeszów |
1 - 5 |
7 października 2018 Błękit Żołynia – LKS Trzebownisko |
1 - 0 |
7 października 2018 Sawa Sonina – KS Zaczernie |
4 - 2 |
11 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
13 października 2018 Sokół Sokołów Młp. – Błękit Żołynia |
5 - 3 |
13 października 2018 Jedność Niechobrz – Głogovia Głogów Młp. |
2 - 2 |
14 października 2018 Bratek Bratkowice – Wisłok Strzyżów |
1 - 3 |
14 października 2018 KS Zaczernie – Włókniarz Rakszawa |
5 - 0 |
14 października 2018 LKS Trzebownisko – Sawa Sonina |
0 - 2 |
14 października 2018 Resovia II Rzeszów – KS Stobierna |
5 - 0 |
14 października 2018 Orzeł Wólka Niedźwiedzka – Strumyk Malawa |
0 - 0 |
14 października 2018 Błażowianka Błażowa – Strug Tyczyn |
1 - 1 |
12 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
20 października 2018 Strug Tyczyn – Jedność Niechobrz |
1 - 2 |
20 października 2018 Strumyk Malawa – Błażowianka Błażowa |
1 - 1 |
20 października 2018 KS Stobierna – Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
2 - 0 |
20 października 2018 Błękit Żołynia – Resovia II Rzeszów |
0 - 4 |
21 października 2018 Wisłok Strzyżów – Głogovia Głogów Młp. |
1 - 0 |
21 października 2018 Sawa Sonina – Sokół Sokołów Młp. |
2 - 2 |
21 października 2018 Włókniarz Rakszawa – LKS Trzebownisko |
5 - 2 |
21 października 2018 Bratek Bratkowice – KS Zaczernie |
4 - 1 |
13 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
27 października 2018 KS Zaczernie – Wisłok Strzyżów |
5 - 1 |
27 października 2018 LKS Trzebownisko – Bratek Bratkowice |
0 - 0 |
27 października 2018 Resovia II Rzeszów – Sawa Sonina |
2 - 1 |
27 października 2018 Orzeł Wólka Niedźwiedzka – Błękit Żołynia |
1 - 1 |
27 października 2018 Jedność Niechobrz – Strumyk Malawa |
3 - 0 |
27 października 2018 Głogovia Głogów Młp. – Strug Tyczyn |
0 - 0 |
28 października 2018 Sokół Sokołów Młp. – Włókniarz Rakszawa |
5 - 3 |
28 października 2018 Błażowianka Błażowa – KS Stobierna |
0 - 0 |
14 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
3 listopada 2018 KS Stobierna – Jedność Niechobrz |
1 - 2 |
3 listopada 2018 KS Zaczernie – LKS Trzebownisko |
2 - 2 |
4 listopada 2018 Wisłok Strzyżów – Strug Tyczyn |
0 - 2 |
4 listopada 2018 Strumyk Malawa – Głogovia Głogów Młp. |
3 - 3 |
4 listopada 2018 Błękit Żołynia – Błażowianka Błażowa |
1 - 0 |
4 listopada 2018 Sawa Sonina – Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
0 - 1 |
4 listopada 2018 Włókniarz Rakszawa – Resovia II Rzeszów |
2 - 4 |
4 listopada 2018 Bratek Bratkowice – Sokół Sokołów Młp. |
2 - 4 |
15 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
10 listopada 2018 LKS Trzebownisko – Wisłok Strzyżów |
0 - 2 |
10 listopada 2018 Jedność Niechobrz – Błękit Żołynia |
0 - 0 |
10 listopada 2018 Głogovia Głogów Młp. – KS Stobierna |
1 - 1 |
10 listopada 2018 Strug Tyczyn – Strumyk Malawa |
2 - 1 |
11 listopada 2018 Sokół Sokołów Młp. – KS Zaczernie |
1 - 1 |
11 listopada 2018 Resovia II Rzeszów – Bratek Bratkowice |
7 - 1 |
11 listopada 2018 Orzeł Wólka Niedźwiedzka – Włókniarz Rakszawa |
1 - 0 |
11 listopada 2018 Błażowianka Błażowa – Sawa Sonina |
2 - 1 |
16 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
16 marca 2019 Sokół Sokołów Młp. – LKS Trzebownisko |
2 - 0 |
16 marca 2019 Głogovia Głogów Młp. – Błękit Żołynia |
4 - 0 |
16 marca 2019 Jedność Niechobrz – Sawa Sonina |
1 - 2 |
17 marca 2019 Wisłok Strzyżów – Strumyk Malawa |
0 - 2 |
17 marca 2019 Strug Tyczyn – KS Stobierna |
3 - 0 |
17 marca 2019 Błażowianka Błażowa – Włókniarz Rakszawa |
2 - 0 |
17 marca 2019 Orzeł Wólka Niedźwiedzka – Bratek Bratkowice |
2 - 2 |
17 marca 2019 Resovia II Rzeszów – KS Zaczernie |
2 - 0 |
17 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
23 marca 2019 LKS Trzebownisko – Resovia II Rzeszów |
0 - 5 |
23 marca 2019 Sawa Sonina – Głogovia Głogów Młp. |
1 - 2 |
24 marca 2019 Strug Tyczyn – Błękit Żołynia |
1 - 1 |
24 marca 2019 Sokół Sokołów Młp. – Wisłok Strzyżów |
3 - 0 |
24 marca 2019 KS Zaczernie – Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
0 - 1 |
24 marca 2019 Bratek Bratkowice – Błażowianka Błażowa |
0 - 3 |
24 marca 2019 Włókniarz Rakszawa – Jedność Niechobrz |
0 - 1 |
24 marca 2019 KS Stobierna – Strumyk Malawa |
1 - 1 |
18 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
30 marca 2019 Głogovia Głogów Młp. – Włókniarz Rakszawa |
5 - 1 |
30 marca 2019 Jedność Niechobrz – Bratek Bratkowice |
3 - 1 |
31 marca 2019 Wisłok Strzyżów – KS Stobierna |
1 - 2 |
31 marca 2019 Strumyk Malawa – Błękit Żołynia |
3 - 2 |
31 marca 2019 Strug Tyczyn – Sawa Sonina |
1 - 1 |
31 marca 2019 Błażowianka Błażowa – KS Zaczernie |
3 - 3 |
31 marca 2019 Orzeł Wólka Niedźwiedzka – LKS Trzebownisko |
1 - 3 |
31 marca 2019 Resovia II Rzeszów – Sokół Sokołów Młp. |
0 - 5 |
19 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
6 kwietnia 2019 LKS Trzebownisko – Błażowianka Błażowa |
1 - 3 |
6 kwietnia 2019 Sawa Sonina – Strumyk Malawa |
6 - 0 |
7 kwietnia 2019 Sokół Sokołów Młp. – Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
3 - 1 |
7 kwietnia 2019 KS Zaczernie – Jedność Niechobrz |
0 - 3 |
7 kwietnia 2019 Bratek Bratkowice – Głogovia Głogów Młp. |
0 - 2 |
7 kwietnia 2019 Błękit Żołynia – KS Stobierna |
0 - 0 |
7 kwietnia 2019 Strug Tyczyn – Włókniarz Rakszawa |
1 - 1 |
7 kwietnia 2019 Resovia II Rzeszów – Wisłok Strzyżów |
4 - 1 |
20 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
13 kwietnia 2019 Głogovia Głogów Młp. – KS Zaczernie |
3 - 1 |
13 kwietnia 2019 Jedność Niechobrz – LKS Trzebownisko |
3 - 0 |
13 kwietnia 2019 Orzeł Wólka Niedźwiedzka – Resovia II Rzeszów |
1 - 2 |
14 kwietnia 2019 Wisłok Strzyżów – Błękit Żołynia |
1 - 0 |
14 kwietnia 2019 Strumyk Malawa – Włókniarz Rakszawa |
0 - 2 |
14 kwietnia 2019 Strug Tyczyn – Bratek Bratkowice |
0 - 1 |
14 kwietnia 2019 Błażowianka Błażowa – Sokół Sokołów Młp. |
1 - 1 |
22 maja 2019 KS Stobierna – Sawa Sonina |
1 - 2 |
21 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
20 kwietnia 2019 Orzeł Wólka Niedźwiedzka – Wisłok Strzyżów |
1 - 0 |
20 kwietnia 2019 Resovia II Rzeszów – Błażowianka Błażowa |
0 - 2 |
20 kwietnia 2019 Sokół Sokołów Młp. – Jedność Niechobrz |
2 - 2 |
20 kwietnia 2019 LKS Trzebownisko – Głogovia Głogów Młp. |
0 - 2 |
20 kwietnia 2019 KS Zaczernie – Strug Tyczyn |
3 - 1 |
20 kwietnia 2019 Bratek Bratkowice – Strumyk Malawa |
1 - 0 |
20 kwietnia 2019 Włókniarz Rakszawa – KS Stobierna |
1 - 3 |
20 kwietnia 2019 Sawa Sonina – Błękit Żołynia |
1 - 2 |
22 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
27 kwietnia 2019 Wisłok Strzyżów – Sawa Sonina |
2 - 3 |
27 kwietnia 2019 Błękit Żołynia – Włókniarz Rakszawa |
2 - 0 |
27 kwietnia 2019 KS Stobierna – Bratek Bratkowice |
2 - 0 |
27 kwietnia 2019 Strumyk Malawa – KS Zaczernie |
3 - 0 |
27 kwietnia 2019 Głogovia Głogów Młp. – Sokół Sokołów Młp. |
1 - 3 |
27 kwietnia 2019 Jedność Niechobrz – Resovia II Rzeszów |
1 - 1 |
28 kwietnia 2019 Strug Tyczyn – LKS Trzebownisko |
3 - 1 |
28 kwietnia 2019 Błażowianka Błażowa – Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
3 - 1 |
23 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
30 kwietnia 2019 KS Zaczernie – KS Stobierna |
0 - 4 |
1 maja 2019 Błażowianka Błażowa – Wisłok Strzyżów |
7 - 0 |
1 maja 2019 Orzeł Wólka Niedźwiedzka – Jedność Niechobrz |
1 - 4 |
1 maja 2019 Resovia II Rzeszów – Głogovia Głogów Młp. |
0 - 3 |
1 maja 2019 Sokół Sokołów Młp. – Strug Tyczyn |
3 - 1 |
1 maja 2019 LKS Trzebownisko – Strumyk Malawa |
3 - 4 |
1 maja 2019 Bratek Bratkowice – Błękit Żołynia |
1 - 1 |
1 maja 2019 Włókniarz Rakszawa – Sawa Sonina |
0 - 5 |
24 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
4 maja 2019 KS Stobierna – LKS Trzebownisko |
3 - 1 |
4 maja 2019 Strug Tyczyn – Resovia II Rzeszów |
1 - 0 |
4 maja 2019 Głogovia Głogów Młp. – Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
7 - 0 |
4 maja 2019 Jedność Niechobrz – Błażowianka Błażowa |
4 - 0 |
5 maja 2019 Wisłok Strzyżów – Włókniarz Rakszawa |
6 - 1 |
5 maja 2019 Błękit Żołynia – KS Zaczernie |
0 - 0 |
5 maja 2019 Strumyk Malawa – Sokół Sokołów Młp. |
0 - 1 |
8 maja 2019 Sawa Sonina – Bratek Bratkowice |
1 - 0 |
25 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
11 maja 2019 Jedność Niechobrz – Wisłok Strzyżów |
2 - 2 |
11 maja 2019 KS Zaczernie – Sawa Sonina |
3 - 1 |
12 maja 2019 Błażowianka Błażowa – Głogovia Głogów Młp. |
0 - 3 |
12 maja 2019 Orzeł Wólka Niedźwiedzka – Strug Tyczyn |
2 - 1 |
12 maja 2019 Sokół Sokołów Młp. – KS Stobierna |
1 - 0 |
12 maja 2019 LKS Trzebownisko – Błękit Żołynia |
4 - 4 |
12 maja 2019 Bratek Bratkowice – Włókniarz Rakszawa |
4 - 2 |
22 maja 2019 Resovia II Rzeszów – Strumyk Malawa |
4 - 5 |
26 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
18 maja 2019 Włókniarz Rakszawa – KS Zaczernie |
1 - 3 |
18 maja 2019 Sawa Sonina – LKS Trzebownisko |
6 - 1 |
18 maja 2019 KS Stobierna – Resovia II Rzeszów |
2 - 1 |
18 maja 2019 Strumyk Malawa – Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
2 - 2 |
18 maja 2019 Głogovia Głogów Młp. – Jedność Niechobrz |
0 - 1 |
19 maja 2019 Wisłok Strzyżów – Bratek Bratkowice |
2 - 0 |
19 maja 2019 Błękit Żołynia – Sokół Sokołów Młp. |
1 - 2 |
29 maja 2019 Strug Tyczyn – Błażowianka Błażowa |
2 - 3 |
27 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
25 maja 2019 Jedność Niechobrz – Strug Tyczyn |
0 - 0 |
25 maja 2019 Sokół Sokołów Młp. – Sawa Sonina |
1 - 2 |
25 maja 2019 LKS Trzebownisko – Włókniarz Rakszawa |
2 - 1 |
25 maja 2019 KS Zaczernie – Bratek Bratkowice |
1 - 0 |
26 maja 2019 Głogovia Głogów Młp. – Wisłok Strzyżów |
3 - 0 |
26 maja 2019 Orzeł Wólka Niedźwiedzka – KS Stobierna |
2 - 0 |
26 maja 2019 Resovia II Rzeszów – Błękit Żołynia |
0 - 0 |
12 czerwca 2019 Błażowianka Błażowa – Strumyk Malawa |
2 - 3 |
28 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
1 czerwca 2019 Włókniarz Rakszawa – Sokół Sokołów Młp. |
1 - 4 |
1 czerwca 2019 Sawa Sonina – Resovia II Rzeszów |
7 - 1 |
1 czerwca 2019 KS Stobierna – Błażowianka Błażowa |
0 - 0 |
2 czerwca 2019 Wisłok Strzyżów – KS Zaczernie |
0 - 2 |
2 czerwca 2019 Bratek Bratkowice – LKS Trzebownisko |
1 - 0 |
2 czerwca 2019 Błękit Żołynia – Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
0 - 0 |
2 czerwca 2019 Strumyk Malawa – Jedność Niechobrz |
3 - 1 |
2 czerwca 2019 Strug Tyczyn – Głogovia Głogów Młp. |
1 - 0 |
29 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
8 czerwca 2019 Głogovia Głogów Młp. – Strumyk Malawa |
1 - 0 |
8 czerwca 2019 Jedność Niechobrz – KS Stobierna |
4 - 0 |
8 czerwca 2019 Błażowianka Błażowa – Błękit Żołynia |
1 - 1 |
8 czerwca 2019 Resovia II Rzeszów – Włókniarz Rakszawa |
2 - 3 |
9 czerwca 2019 Strug Tyczyn – Wisłok Strzyżów |
2 - 0 |
9 czerwca 2019 Orzeł Wólka Niedźwiedzka – Sawa Sonina |
1 - 0 |
9 czerwca 2019 Sokół Sokołów Młp. – Bratek Bratkowice |
5 - 0 |
9 czerwca 2019 LKS Trzebownisko – KS Zaczernie |
0 - 6 |
30 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
15 czerwca 2019 Wisłok Strzyżów – LKS Trzebownisko |
4 - 3 |
15 czerwca 2019 KS Zaczernie – Sokół Sokołów Młp. |
0 - 3 |
15 czerwca 2019 Bratek Bratkowice – Resovia II Rzeszów |
4 - 2 |
15 czerwca 2019 Włókniarz Rakszawa – Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
3 - 3 |
15 czerwca 2019 Sawa Sonina – Błażowianka Błażowa |
3 - 1 |
15 czerwca 2019 Błękit Żołynia – Jedność Niechobrz |
1 - 1 |
15 czerwca 2019 KS Stobierna – Głogovia Głogów Młp. |
0 - 0 |
15 czerwca 2019 Strumyk Malawa – Strug Tyczyn |
3 - 2 |