W meczu 6 kolejki Ligi Siatkówki Kobiet, 19 listopada, siatkarki Developresu SkyRes Rzeszów pewnie pokonały Impel Wrocław. MVP meczu została Monika Ptak, środkowa zespołu ze stolicy województwa.
reaaa

Marszałek nagradza siatkarzy

Dodane: 16-11-2017
Młodzi siatkarze z Rzeszowa, którzy zdobywali największe siatkarskie tytuły, w listopadzie zostali uhonorowani przez Samorząd Województwa Podkarpackiego. Nagrodzono czterech zawodników ze stolicy Podkarpacia i jednego siatkarza z Jasła.
Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa uhonorował sportowców, którzy w 2016 roku zajmowali czołowe lokaty w krajowych i międzynarodowych zawodach. Okolicznościowa gala 15 listopada odbyła się Zespole Szkół Sportowych nr 2 w Rzeszowie.
Żużlowy team drugoligowej Stali Rzeszów ogłosił skład na sezon 2018. Drużyna, którą wsparł biznesmen Ireneusz Nawrocki z Bielska-Białej będzie z zaprezentowaną kadrą zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w 2 Lidze Żużlowej. W ekipie "Żurawi" wystąpi czterokrotny mistrz globu, Greg Hancock (podpisał 3-letni kontrakt), który w minionym sezonie startował w PGE Ekstralidze.
DSC_1076

Ze Stali do Motoru i Orła

Dodane: 13-11-2017
Dawid Lampart i Wiktor Lampart, wychowankowie żużlowego teamu Stali Rzeszów w sezonie 2018 reprezentować będą Speed Car Motor Lublin. To beniaminek Nice 1 Ligi Żużlowej.