Wysoka przegrana Heiro w Bochni

Opublikowano: 03-11-2019
Kategoria: FUTSAL, I Liga

Aż 10-2 przegrało futsalowa ekipa Heiro Rzeszów w wyjazdowym meczu 6 kolejki I ligi południowej futsalu 2019/20. Czwartej ligowej porażki w trwającym sezonie, popularne "Dziki" doznały z BSF Bochnia.

Zespół z Bochni już po 7 minutach meczu wygrywał 4-0. W drugiej połowie zdobył kolejne bramki i odniósł efektowną wygraną, nad zespołem z Rzeszowa.

Rzutu karnego dla “Dzików”, nie wykorzystał w 11 minucie spotkania, Sebastian Brocki, którego strzał obronił golkiper gospodarzy, Jakub Smoleń.

Kolejny pierwszoligowy pojedynek Herio Rzeszów zagra 3 listopada 2019. Przeciwnikiem KS AZS UMCS Lublin.

Ligowe wyniki i tabela I ligi południowej futsalu 2019/20 TUTAJ!

6 kolejka, I Liga Południowa 2019/20 (3.11.2019), BSF Bochnia – Heiro Rzeszów 10-2 (4-1)

Bramki dla Heiro zdobyli: Hady i samobójcza.

Skład Heiro: Niemczyk – Hady, Moszczyński, Depta, Sarzyński, Brocki, Krawczyk, Gąsior, Wdowik, Zając. Trener: Łukasz Krawczyk.