Siatkówka, IV liga mężczyzn 2018/19
KU AZS UR Rzeszów
- Miejsce
- 4
- Mecze
- 18
- Wygrane
- 11
- Zremisowane
- 0
- Przegrane
- 6
1 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
12 października 2018 AKS V LO II Rzeszów – Lubcza II Racławówka |
2 - 3 |
14 października 2018 Sportur Gmina Łańcut – Grom Rozbórz Długi |
3 - 2 |
14 października 2018 Żagiel Radymno – KU AZS UR Rzeszów |
3 - 1 |
14 października 2018 ProSport Marmax Czudec – Kępa MOSiR Dębica |
3 - 2 |
14 października 2018 Sokół Sieniawa – MKS Wierzbna |
3 - 2 |
2 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
19 października 2018 Lubcza II Racławówka – ProSport Marmax Czudec |
0 - 3 |
19 października 2018 KU AZS UR Rzeszów – AKS V LO II Rzeszów |
3 - 1 |
20 października 2018 Kępa MOSiR Dębica – Sokół Sieniawa |
3 - 0 |
21 października 2018 Sportur Gmina Łańcut – Żagiel Radymno |
3 - 0 |
23 listopada 2018 Grom Rozbórz Długi – MKS Wierzbna |
3 - 1 |
3 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
26 października 2018 AKS V LO II Rzeszów – Sportur Gmina Łańcut |
3 - 2 |
26 października 2018 ProSport Marmax Czudec – KU AZS UR Rzeszów |
3 - 0 |
28 października 2018 Żagiel Radymno – Grom Rozbórz Długi |
3 - 0 |
28 października 2018 Sokół Sieniawa – Lubcza II Racławówka |
0 - 3 |
28 października 2018 MKS Wierzbna – Kępa MOSiR Dębica |
0 - 3 |
4 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
3 listopada 2018 Lubcza II Racławówka – MKS Wierzbna |
3 - 0 |
9 listopada 2018 Grom Rozbórz Długi – Kępa MOSiR Dębica |
0 - 3 |
9 listopada 2018 KU AZS UR Rzeszów – Sokół Sieniawa |
3 - 0 |
9 listopada 2018 Żagiel Radymno – AKS V LO II Rzeszów |
3 - 1 |
11 listopada 2018 Sportur Gmina Łańcut – ProSport Marmax Czudec |
0 - 3 |
5 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
16 listopada 2018 AKS V LO II Rzeszów – Grom Rozbórz Długi |
3 - 0 |
16 listopada 2018 ProSport Marmax Czudec – Żagiel Radymno |
3 - 1 |
18 listopada 2018 Sokół Sieniawa – Sportur Gmina Łańcut |
3 - 0 |
18 listopada 2018 MKS Wierzbna – KU AZS UR Rzeszów |
0 - 3 |
18 listopada 2018 Kępa MOSiR Dębica – Lubcza II Racławówka |
3 - 1 |
6 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
23 listopada 2018 AKS V LO II Rzeszów – ProSport Marmax Czudec |
1 - 3 |
25 listopada 2018 Grom Rozbórz Długi – Lubcza II Racławówka |
1 - 3 |
25 listopada 2018 Sportur Gmina Łańcut – MKS Wierzbna |
3 - 0 |
25 listopada 2018 Żagiel Radymno – Sokół Sieniawa |
3 - 1 |
25 listopada 2018 KU AZS UR Rzeszów – Kępa MOSiR Dębica |
0 - 3 |
7 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
30 listopada 2018 ProSport Marmax Czudec – Grom Rozbórz Długi |
3 - 1 |
30 listopada 2018 Sokół Sieniawa – AKS V LO II Rzeszów |
3 - 2 |
2 grudnia 2018 MKS Wierzbna – Żagiel Radymno |
0 - 3 |
2 grudnia 2018 Kępa MOSiR Dębica – Sportur Gmina Łańcut |
3 - 0 |
2 grudnia 2018 Lubcza II Racławówka – KU AZS UR Rzeszów |
2 - 3 |
8 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
7 grudnia 2018 AKS V LO II Rzeszów – MKS Wierzbna |
3 - 0 |
7 grudnia 2018 ProSport Marmax Czudec – Sokół Sieniawa |
3 - 0 |
9 grudnia 2018 Grom Rozbórz Długi – KU AZS UR Rzeszów |
3 - 2 |
9 grudnia 2018 Sportur Gmina Łańcut – Lubcza II Racławówka |
2 - 3 |
9 grudnia 2018 Żagiel Radymno – Kępa MOSiR Dębica |
3 - 2 |
9 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
15 grudnia 2018 Lubcza II Racławówka – Żagiel Radymno |
3 - 1 |
16 grudnia 2018 Sokół Sieniawa – Grom Rozbórz Długi |
3 - 2 |
16 grudnia 2018 MKS Wierzbna – ProSport Marmax Czudec |
0 - 3 |
16 grudnia 2018 Kępa MOSiR Dębica – AKS V LO II Rzeszów |
3 - 0 |
16 grudnia 2018 KU AZS UR Rzeszów – Sportur Gmina Łańcut |
3 - 1 |
10 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
11 stycznia 2019 Lubcza II Racławówka – AKS V LO II Rzeszów |
3 - 0 |
13 stycznia 2019 Grom Rozbórz Długi – Sportur Gmina Łańcut |
3 - 2 |
13 stycznia 2019 KU AZS UR Rzeszów – Żagiel Radymno |
3 - 0 |
13 stycznia 2019 Kępa MOSiR Dębica – ProSport Marmax Czudec |
1 - 3 |
13 stycznia 2019 MKS Wierzbna – Sokół Sieniawa |
1 - 3 |
11 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
18 stycznia 2019 AKS V LO II Rzeszów – KU AZS UR Rzeszów |
3 - 0 |
18 stycznia 2019 ProSport Marmax Czudec – Lubcza II Racławówka |
3 - 0 |
20 stycznia 2019 MKS Wierzbna – Grom Rozbórz Długi |
0 - 3 |
20 stycznia 2019 Sokół Sieniawa – Kępa MOSiR Dębica |
0 - 3 |
20 stycznia 2019 Żagiel Radymno – Sportur Gmina Łańcut |
3 - 0 |
12 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
27 stycznia 2019 Grom Rozbórz Długi – Żagiel Radymno |
3 - 2 |
27 stycznia 2019 Sportur Gmina Łańcut – AKS V LO II Rzeszów |
3 - 2 |
27 stycznia 2019 KU AZS UR Rzeszów – ProSport Marmax Czudec |
3 - 2 |
27 stycznia 2019 Lubcza II Racławówka – Sokół Sieniawa |
2 - 3 |
27 stycznia 2019 Kępa MOSiR Dębica – MKS Wierzbna |
3 - 0 |
13 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
1 lutego 2019 AKS V LO II Rzeszów – Żagiel Radymno |
3 - 1 |
3 lutego 2019 Kępa MOSiR Dębica – Grom Rozbórz Długi |
3 - 0 |
3 lutego 2019 MKS Wierzbna – Lubcza II Racławówka |
1 - 3 |
3 lutego 2019 Sokół Sieniawa – KU AZS UR Rzeszów |
1 - 3 |
8 lutego 2019 ProSport Marmax Czudec – Sportur Gmina Łańcut |
3 - 0 |
14 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
8 lutego 2019 Grom Rozbórz Długi – AKS V LO II Rzeszów |
3 - 1 |
8 lutego 2019 KU AZS UR Rzeszów – MKS Wierzbna |
3 - 0 |
10 lutego 2019 Żagiel Radymno – ProSport Marmax Czudec |
0 - 3 |
10 lutego 2019 Sportur Gmina Łańcut – Sokół Sieniawa |
3 - 1 |
10 lutego 2019 Lubcza II Racławówka – Kępa MOSiR Dębica |
3 - 0 |
15 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
24 lutego 2019 Lubcza II Racławówka – Grom Rozbórz Długi |
3 - 0 |
24 lutego 2019 Kępa MOSiR Dębica – KU AZS UR Rzeszów |
2 - 3 |
24 lutego 2019 MKS Wierzbna – Sportur Gmina Łańcut |
0 - 3 |
24 lutego 2019 Sokół Sieniawa – Żagiel Radymno |
1 - 3 |
28 lutego 2019 ProSport Marmax Czudec – AKS V LO II Rzeszów |
3 - 1 |
16 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
1 marca 2019 AKS V LO II Rzeszów – Sokół Sieniawa |
3 - 0 |
3 marca 2019 Grom Rozbórz Długi – ProSport Marmax Czudec |
0 - 3 |
3 marca 2019 Żagiel Radymno – MKS Wierzbna |
3 - 0 |
3 marca 2019 Sportur Gmina Łańcut – Kępa MOSiR Dębica |
1 - 3 |
8 marca 2019 KU AZS UR Rzeszów – Lubcza II Racławówka |
2 - 3 |
17 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
7 marca 2019 Sokół Sieniawa – ProSport Marmax Czudec |
1 - 3 |
10 marca 2019 KU AZS UR Rzeszów – Grom Rozbórz Długi |
3 - 1 |
10 marca 2019 Lubcza II Racławówka – Sportur Gmina Łańcut |
3 - 0 |
10 marca 2019 Kępa MOSiR Dębica – Żagiel Radymno |
3 - 1 |
13 marca 2019 MKS Wierzbna – AKS V LO II Rzeszów |
0 - 3 |
18 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
15 marca 2019 ProSport Marmax Czudec – MKS Wierzbna |
3 - 0 |
17 marca 2019 Grom Rozbórz Długi – Sokół Sieniawa |
3 - 0 |
17 marca 2019 AKS V LO II Rzeszów – Kępa MOSiR Dębica |
1 - 3 |
17 marca 2019 Żagiel Radymno – Lubcza II Racławówka |
3 - 0 |
17 marca 2019 Sportur Gmina Łańcut – KU AZS UR Rzeszów |
1 - 3 |