Piłka Nożna, Klasa Okręgowa Rzeszów 2019/20
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
- Miejsce
- 14
- Mecze
- 16
- Wygrane
- 5
- Zremisowane
- 3
- Przegrane
- 8
1 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
10 sierpnia 2019 Strumyk Malawa – KS Zaczernie |
2 - 1 |
10 sierpnia 2019 Strug Tyczyn – Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
2 - 0 |
10 sierpnia 2019 Crasnovia Krasne – Błażowianka Błażowa |
5 - 0 |
10 sierpnia 2019 Jedność Niechobrz – GKS Niebylec |
1 - 3 |
11 sierpnia 2019 Stal Łańcut – Stal II Rzeszów |
1 - 3 |
11 sierpnia 2019 Bratek Bratkowice – Wisłok Czarna |
0 - 1 |
11 sierpnia 2019 Sawa Sonina – Sokół Sokołów Młp. |
5 - 2 |
11 sierpnia 2019 KS Stobierna – Błękit Żołynia |
4 - 3 |
Pauza |
---|
Resovia II Rzeszów |
2 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
14 sierpnia 2019 Błażowianka Błażowa – Jedność Niechobrz |
1 - 2 |
14 sierpnia 2019 Orzeł Wólka Niedźwiedzka – Crasnovia Krasne |
1 - 7 |
15 sierpnia 2019 Sawa Sonina – KS Zaczernie |
4 - 2 |
21 sierpnia 2019 Stal II Rzeszów – Błękit Żołynia |
2 - 1 |
21 sierpnia 2019 GKS Niebylec – Resovia II Rzeszów |
1 - 0 |
21 sierpnia 2019 Sokół Sokołów Młp. – Strug Tyczyn |
3 - 0 |
21 sierpnia 2019 Wisłok Czarna – Strumyk Malawa |
1 - 1 |
4 września 2019 Stal Łańcut – Bratek Bratkowice |
8 - 2 |
Pauza |
---|
KS Stobierna |
3 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
18 sierpnia 2019 Crasnovia Krasne – Sokół Sokołów Młp. |
0 - 2 |
18 sierpnia 2019 Resovia II Rzeszów – Błażowianka Błażowa |
3 - 0 |
18 sierpnia 2019 KS Stobierna – GKS Niebylec |
2 - 0 |
18 sierpnia 2019 Bratek Bratkowice – Stal II Rzeszów |
2 - 4 |
18 sierpnia 2019 Strumyk Malawa – Stal Łańcut |
1 - 1 |
18 sierpnia 2019 Sawa Sonina – Wisłok Czarna |
2 - 1 |
18 sierpnia 2019 Strug Tyczyn – KS Zaczernie |
3 - 3 |
4 września 2019 Jedność Niechobrz – Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
1 - 1 |
Pauza |
---|
Błękit Żołynia |
4 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
24 sierpnia 2019 Stal Łańcut – Sawa Sonina |
1 - 1 |
25 sierpnia 2019 GKS Niebylec – Błękit Żołynia |
1 - 2 |
25 sierpnia 2019 Błażowianka Błażowa – KS Stobierna |
2 - 4 |
25 sierpnia 2019 Orzeł Wólka Niedźwiedzka – Resovia II Rzeszów |
1 - 5 |
25 sierpnia 2019 Sokół Sokołów Młp. – Jedność Niechobrz |
4 - 1 |
25 sierpnia 2019 KS Zaczernie – Crasnovia Krasne |
1 - 2 |
25 sierpnia 2019 Wisłok Czarna – Strug Tyczyn |
1 - 0 |
25 sierpnia 2019 Bratek Bratkowice – Strumyk Malawa |
1 - 3 |
Pauza |
---|
Stal II Rzeszów |
5 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
28 sierpnia 2019 Strumyk Malawa – Stal II Rzeszów |
1 - 3 |
28 sierpnia 2019 Sawa Sonina – Bratek Bratkowice |
5 - 0 |
28 sierpnia 2019 Strug Tyczyn – Stal Łańcut |
3 - 0 |
28 sierpnia 2019 Crasnovia Krasne – Wisłok Czarna |
4 - 0 |
28 sierpnia 2019 Jedność Niechobrz – KS Zaczernie |
2 - 1 |
28 sierpnia 2019 Resovia II Rzeszów – Sokół Sokołów Młp. |
2 - 1 |
28 sierpnia 2019 KS Stobierna – Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
3 - 1 |
28 sierpnia 2019 Błękit Żołynia – Błażowianka Błażowa |
3 - 2 |
Pauza |
---|
GKS Niebylec |
6 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
31 sierpnia 2019 KS Zaczernie – Resovia II Rzeszów |
4 - 3 |
31 sierpnia 2019 Stal Łańcut – Crasnovia Krasne |
2 - 2 |
31 sierpnia 2019 Bratek Bratkowice – Strug Tyczyn |
1 - 0 |
31 sierpnia 2019 Sawa Sonina – Strumyk Malawa |
5 - 3 |
1 września 2019 Stal II Rzeszów – GKS Niebylec |
6 - 1 |
1 września 2019 Orzeł Wólka Niedźwiedzka – Błękit Żołynia |
0 - 3 |
1 września 2019 Sokół Sokołów Młp. – KS Stobierna |
1 - 1 |
1 września 2019 Wisłok Czarna – Jedność Niechobrz |
3 - 3 |
Pauza |
---|
Błażowianka Błażowa |
7 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
7 września 2019 Błękit Żołynia – Sokół Sokołów Młp. |
2 - 0 |
7 września 2019 Crasnovia Krasne – Bratek Bratkowice |
5 - 0 |
7 września 2019 Sawa Sonina – Stal II Rzeszów |
4 - 0 |
7 września 2019 KS Stobierna – KS Zaczernie |
1 - 2 |
8 września 2019 Jedność Niechobrz – Stal Łańcut |
1 - 1 |
8 września 2019 GKS Niebylec – Błażowianka Błażowa |
3 - 3 |
8 września 2019 Strug Tyczyn – Strumyk Malawa |
1 - 1 |
8 września 2019 Resovia II Rzeszów – Wisłok Czarna |
9 - 0 |
Pauza |
---|
Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
8 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
14 września 2019 Stal II Rzeszów – Błażowianka Błażowa |
4 - 3 |
14 września 2019 Strumyk Malawa – Crasnovia Krasne |
2 - 2 |
14 września 2019 Stal Łańcut – Resovia II Rzeszów |
0 - 1 |
15 września 2019 Bratek Bratkowice – Jedność Niechobrz |
1 - 3 |
15 września 2019 Orzeł Wólka Niedźwiedzka – GKS Niebylec |
5 - 2 |
15 września 2019 Sawa Sonina – Strug Tyczyn |
7 - 2 |
15 września 2019 Wisłok Czarna – KS Stobierna |
4 - 0 |
15 września 2019 KS Zaczernie – Błękit Żołynia |
3 - 2 |
Pauza |
---|
Sokół Sokołów Młp. |
9 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
21 września 2019 Strug Tyczyn – Stal II Rzeszów |
1 - 3 |
21 września 2019 Crasnovia Krasne – Sawa Sonina |
0 - 2 |
21 września 2019 Jedność Niechobrz – Strumyk Malawa |
1 - 1 |
21 września 2019 KS Stobierna – Stal Łańcut |
1 - 0 |
22 września 2019 Resovia II Rzeszów – Bratek Bratkowice |
5 - 0 |
22 września 2019 Błękit Żołynia – Wisłok Czarna |
1 - 1 |
22 września 2019 GKS Niebylec – Sokół Sokołów Młp. |
1 - 0 |
22 września 2019 Błażowianka Błażowa – Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
2 - 1 |
Pauza |
---|
KS Zaczernie |
10 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
28 września 2019 Stal II Rzeszów – Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
1 - 2 |
28 września 2019 Stal Łańcut – Błękit Żołynia |
1 - 0 |
28 września 2019 Sawa Sonina – Jedność Niechobrz |
2 - 0 |
29 września 2019 Sokół Sokołów Młp. – Błażowianka Błażowa |
5 - 2 |
29 września 2019 Bratek Bratkowice – KS Stobierna |
1 - 2 |
29 września 2019 Strumyk Malawa – Resovia II Rzeszów |
1 - 0 |
29 września 2019 Strug Tyczyn – Crasnovia Krasne |
2 - 2 |
15 października 2019 GKS Niebylec – KS Zaczernie |
0 - 2 |
Pauza |
---|
Wisłok Czarna |
11 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
5 października 2019 Crasnovia Krasne – Stal II Rzeszów |
3 - 0 |
5 października 2019 Jedność Niechobrz – Strug Tyczyn |
5 - 2 |
5 października 2019 Orzeł Wólka Niedźwiedzka – Sokół Sokołów Młp. |
0 - 1 |
6 października 2019 Resovia II Rzeszów – Sawa Sonina |
6 - 0 |
6 października 2019 KS Stobierna – Strumyk Malawa |
1 - 1 |
6 października 2019 Błękit Żołynia – Bratek Bratkowice |
0 - 0 |
6 października 2019 GKS Niebylec – Wisłok Czarna |
0 - 4 |
6 października 2019 Błażowianka Błażowa – KS Zaczernie |
0 - 1 |
Pauza |
---|
Stal Łańcut |
12 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
12 października 2019 Stal II Rzeszów – Sokół Sokołów Młp. |
0 - 3 |
12 października 2019 KS Zaczernie – Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
0 - 0 |
12 października 2019 Stal Łańcut – GKS Niebylec |
0 - 1 |
12 października 2019 Sawa Sonina – KS Stobierna |
1 - 1 |
12 października 2019 Strug Tyczyn – Resovia II Rzeszów |
1 - 1 |
12 października 2019 Crasnovia Krasne – Jedność Niechobrz |
1 - 0 |
13 października 2019 Wisłok Czarna – Błażowianka Błażowa |
4 - 1 |
13 października 2019 Strumyk Malawa – Błękit Żołynia |
3 - 0 |
Pauza |
---|
Bratek Bratkowice |
13 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
19 października 2019 Jedność Niechobrz – Stal II Rzeszów |
3 - 1 |
20 października 2019 Resovia II Rzeszów – Crasnovia Krasne |
8 - 0 |
20 października 2019 KS Stobierna – Strug Tyczyn |
4 - 0 |
20 października 2019 Błękit Żołynia – Sawa Sonina |
2 - 1 |
20 października 2019 GKS Niebylec – Bratek Bratkowice |
4 - 3 |
20 października 2019 Błażowianka Błażowa – Stal Łańcut |
2 - 3 |
20 października 2019 Orzeł Wólka Niedźwiedzka – Wisłok Czarna |
3 - 1 |
20 października 2019 Sokół Sokołów Młp. – KS Zaczernie |
5 - 1 |
Pauza |
---|
Strumyk Malawa |
14 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
27 października 2019 Stal II Rzeszów – KS Zaczernie |
2 - 4 |
27 października 2019 Wisłok Czarna – Sokół Sokołów Młp. |
0 - 6 |
27 października 2019 Stal Łańcut – Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
1 - 0 |
27 października 2019 Bratek Bratkowice – Błażowianka Błażowa |
1 - 3 |
27 października 2019 Strumyk Malawa – GKS Niebylec |
2 - 4 |
27 października 2019 Strug Tyczyn – Błękit Żołynia |
2 - 2 |
27 października 2019 Crasnovia Krasne – KS Stobierna |
0 - 1 |
27 października 2019 Jedność Niechobrz – Resovia II Rzeszów |
1 - 5 |
Pauza |
---|
Sawa Sonina |
15 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
2 listopada 2019 KS Stobierna – Jedność Niechobrz |
0 - 3 |
3 listopada 2019 Resovia II Rzeszów – Stal II Rzeszów |
1 - 2 |
3 listopada 2019 Błękit Żołynia – Crasnovia Krasne |
1 - 2 |
3 listopada 2019 GKS Niebylec – Sawa Sonina |
3 - 1 |
3 listopada 2019 Błażowianka Błażowa – Strumyk Malawa |
2 - 2 |
3 listopada 2019 Orzeł Wólka Niedźwiedzka – Bratek Bratkowice |
2 - 1 |
3 listopada 2019 Sokół Sokołów Młp. – Stal Łańcut |
4 - 0 |
3 listopada 2019 KS Zaczernie – Wisłok Czarna |
0 - 1 |
Pauza |
---|
Strug Tyczyn |
16 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
9 listopada 2019 Stal II Rzeszów – Wisłok Czarna |
0 - 1 |
9 listopada 2019 Bratek Bratkowice – Sokół Sokołów Młp. |
0 - 6 |
9 listopada 2019 Jedność Niechobrz – Błękit Żołynia |
3 - 3 |
10 listopada 2019 Stal Łańcut – KS Zaczernie |
2 - 1 |
10 listopada 2019 Strumyk Malawa – Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
1 - 1 |
10 listopada 2019 Sawa Sonina – Błażowianka Błażowa |
4 - 1 |
10 listopada 2019 Strug Tyczyn – GKS Niebylec |
2 - 0 |
10 listopada 2019 Resovia II Rzeszów – KS Stobierna |
5 - 1 |
Pauza |
---|
Crasnovia Krasne |
17 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
16 listopada 2019 KS Stobierna – Stal II Rzeszów |
2 - 3 |
16 listopada 2019 GKS Niebylec – Crasnovia Krasne |
1 - 1 |
16 listopada 2019 Orzeł Wólka Niedźwiedzka – Sawa Sonina |
3 - 2 |
16 listopada 2019 KS Zaczernie – Bratek Bratkowice |
2 - 0 |
16 listopada 2019 Wisłok Czarna – Stal Łańcut |
0 - 2 |
17 listopada 2019 Błękit Żołynia – Resovia II Rzeszów |
1 - 6 |
17 listopada 2019 Błażowianka Błażowa – Strug Tyczyn |
2 - 0 |
17 listopada 2019 Sokół Sokołów Młp. – Strumyk Malawa |
1 - 1 |
Pauza |
---|
Jedność Niechobrz |
18 kolejka
Mecz | Wynik |
---|
19 kolejka
Mecz | Wynik |
---|
20 kolejka
Mecz | Wynik |
---|
21 kolejka
Mecz | Wynik |
---|
22 kolejka
Mecz | Wynik |
---|
23 kolejka
Mecz | Wynik |
---|
24 kolejka
Mecz | Wynik |
---|
25 kolejka
Mecz | Wynik |
---|
26 kolejka
Mecz | Wynik |
---|
27 kolejka
Mecz | Wynik |
---|
28 kolejka
Mecz | Wynik |
---|
29 kolejka
Mecz | Wynik |
---|
30 kolejka
Mecz | Wynik |
---|