Piłka nożna, IV Liga Podkarpacka 2020/21

Legion Pilzno

Miejsce
11
Mecze
21
Wygrane
9
Zremisowane
4
Przegrane
8

16 kolejka

Mecz Wynik
10 października 2020
Orzeł Przeworsk Lechia Sędziszów Młp.

2 - 1

10 października 2020
Partyzant Targowiska Start Pruchnik

2 - 0

10 października 2020
Ekoball Stal Sanok Głogovia Głogów Młp.

1 - 1

10 października 2020
Korona Watkem Rzeszów Karpaty Krosno

3 - 0

10 października 2020
Sokół Nisko Sokół Kolbuszowa Dolna

0 - 3

10 października 2020
Piast Tuczempy JKS 1909 Jarosław

2 - 3

10 października 2020
Legion Pilzno Izolator Boguchwała

0 - 2

10 października 2020
Polonia Przemyśl Czarni Jasło

2 - 0

10 października 2020
Błękitni Ropczyce Stal II Stalowa Wola

3 - 0

11 października 2020
Resovia II Rzeszów Igloopol Dębica

1 - 2

28 października 2020
Wisłok Wiśniowa Stal II Mielec

1 - 4

17 kolejka

Mecz Wynik
17 października 2020
Czarni Jasło Błękitni Ropczyce

2 - 0

17 października 2020
Izolator Boguchwała Polonia Przemyśl

0 - 2

17 października 2020
Igloopol Dębica Legion Pilzno

3 - 0

17 października 2020
JKS 1909 Jarosław Resovia II Rzeszów

1 - 0

17 października 2020
Sokół Kolbuszowa Dolna Piast Tuczempy

1 - 3

17 października 2020
Karpaty Krosno Wisłok Wiśniowa

2 - 2

17 października 2020
Głogovia Głogów Młp. Korona Watkem Rzeszów

1 - 1

17 października 2020
Lechia Sędziszów Młp. Partyzant Targowiska

1 - 1

18 października 2020
Stal II Stalowa Wola Orzeł Przeworsk

2 - 1

18 października 2020
Stal II Mielec Sokół Nisko

3 - 2

18 października 2020
Start Pruchnik Ekoball Stal Sanok

1 - 3

18 kolejka

Mecz Wynik
23 października 2020
Ekoball Stal Sanok Lechia Sędziszów Młp.

3 - 1

24 października 2020
Orzeł Przeworsk Partyzant Targowiska

2 - 0

24 października 2020
Korona Watkem Rzeszów Start Pruchnik

4 - 2

24 października 2020
Wisłok Wiśniowa Głogovia Głogów Młp.

1 - 2

24 października 2020
Sokół Nisko Karpaty Krosno

0 - 3

24 października 2020
Polonia Przemyśl Igloopol Dębica

1 - 0

24 października 2020
Błękitni Ropczyce Izolator Boguchwała

0 - 2

24 października 2020
Legion Pilzno JKS 1909 Jarosław

0 - 3

25 października 2020
Piast Tuczempy Stal II Mielec

0 - 0

25 października 2020
Resovia II Rzeszów Sokół Kolbuszowa Dolna

3 - 0

25 października 2020
Stal II Stalowa Wola Czarni Jasło

1 - 0

19 kolejka

Mecz Wynik
31 października 2020
Czarni Jasło Orzeł Przeworsk

1 - 2

31 października 2020
Izolator Boguchwała Stal II Stalowa Wola

4 - 2

31 października 2020
Igloopol Dębica Błękitni Ropczyce

1 - 1

31 października 2020
JKS 1909 Jarosław Polonia Przemyśl

1 - 2

31 października 2020
Sokół Kolbuszowa Dolna Legion Pilzno

0 - 1

31 października 2020
Stal II Mielec Resovia II Rzeszów

13 - 0

31 października 2020
Karpaty Krosno Piast Tuczempy

0 - 2

31 października 2020
Głogovia Głogów Młp. Sokół Nisko

1 - 2

31 października 2020
Start Pruchnik Wisłok Wiśniowa

0 - 2

31 października 2020
Lechia Sędziszów Młp. Korona Watkem Rzeszów

1 - 5

31 października 2020
Partyzant Targowiska Ekoball Stal Sanok

2 - 4

22 kolejka

Mecz Wynik

23 kolejka

Mecz Wynik

24 kolejka

Mecz Wynik

25 kolejka

Mecz Wynik

26 kolejka

Mecz Wynik

27 kolejka

Mecz Wynik

28 kolejka

Mecz Wynik

29 kolejka

Mecz Wynik

30 kolejka

Mecz Wynik

31 kolejka

Mecz Wynik

32 kolejka

Mecz Wynik

33 kolejka

Mecz Wynik

34 kolejka

Mecz Wynik

35 kolejka

Mecz Wynik

36 kolejka

Mecz Wynik

37 kolejka

Mecz Wynik

38 kolejka

Mecz Wynik

39 kolejka

Mecz Wynik

40 kolejka

Mecz Wynik

41 kolejka

Mecz Wynik

42 kolejka

Mecz Wynik