Piłka nożna, III liga grupa 4
Podlesie Biała Podlaska
- Miejsce
- 13
- Mecze
- 34
- Wygrane
- 7
- Zremisowane
- 15
- Przegrane
- 12
1 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
11 sierpnia 2017 Wiślanie Jaśkowice – Stal Rzeszów |
1 - 2 |
12 sierpnia 2017 Wisła Sandomierz – Soła Oświęcim |
0 - 1 |
12 sierpnia 2017 Orlęta Radzyń Podlaski – JKS Jarosław |
5 - 0 |
12 sierpnia 2017 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Karpaty Krosno |
0 - 0 |
12 sierpnia 2017 Wólczanka Wólka Pełkińska – Spartakus Daleszyce |
2 - 0 |
12 sierpnia 2017 Podhale Nowy Targ – Motor Lublin |
1 - 0 |
12 sierpnia 2017 Avia Świdnik – Unia Tarnów |
1 - 1 |
12 sierpnia 2017 Chełmianka Chełm – MKS Trzebinia |
2 - 0 |
12 sierpnia 2017 Resovia Rzeszów – Podlesie Biała Podlaska |
4 - 0 |
2 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
15 sierpnia 2017 Stal Rzeszów – Resovia Rzeszów |
0 - 0 |
15 sierpnia 2017 Karpaty Krosno – Podhale Nowy Targ |
0 - 5 |
15 sierpnia 2017 Unia Tarnów – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
0 - 1 |
15 sierpnia 2017 JKS Jarosław – Avia Świdnik |
3 - 0 |
15 sierpnia 2017 Spartakus Daleszyce – Orlęta Radzyń Podlaski |
0 - 3 |
15 sierpnia 2017 MKS Trzebinia – Wólczanka Wólka Pełkińska |
1 - 3 |
15 sierpnia 2017 Wiślanie Jaśkowice – Wisła Sandomierz |
2 - 0 |
15 sierpnia 2017 Soła Oświęcim – Chełmianka Chełm |
0 - 4 |
16 sierpnia 2017 Motor Lublin – Podlesie Biała Podlaska |
2 - 1 |
3 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
19 sierpnia 2017 Wólczanka Wólka Pełkińska – Soła Oświęcim |
2 - 1 |
19 sierpnia 2017 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – JKS Jarosław |
3 - 1 |
19 sierpnia 2017 Podhale Nowy Targ – Unia Tarnów |
1 - 1 |
19 sierpnia 2017 Podlesie Biała Podlaska – Karpaty Krosno |
1 - 0 |
19 sierpnia 2017 Avia Świdnik – Spartakus Daleszyce |
1 - 1 |
19 sierpnia 2017 Orlęta Radzyń Podlaski – MKS Trzebinia |
2 - 1 |
20 sierpnia 2017 Resovia Rzeszów – Motor Lublin |
2 - 1 |
20 sierpnia 2017 Wisła Sandomierz – Stal Rzeszów |
2 - 0 |
20 sierpnia 2017 Chełmianka Chełm – Wiślanie Jaśkowice |
1 - 2 |
4 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
25 sierpnia 2017 JKS Jarosław – Podhale Nowy Targ |
1 - 1 |
26 sierpnia 2017 Stal Rzeszów – Motor Lublin |
1 - 1 |
26 sierpnia 2017 Karpaty Krosno – Resovia Rzeszów |
0 - 2 |
26 sierpnia 2017 Unia Tarnów – Podlesie Biała Podlaska |
3 - 2 |
26 sierpnia 2017 Soła Oświęcim – Orlęta Radzyń Podlaski |
1 - 1 |
26 sierpnia 2017 MKS Trzebinia – Avia Świdnik |
1 - 1 |
26 sierpnia 2017 Wiślanie Jaśkowice – Wólczanka Wólka Pełkińska |
1 - 1 |
26 sierpnia 2017 Wisła Sandomierz – Chełmianka Chełm |
0 - 1 |
27 sierpnia 2017 Spartakus Daleszyce – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
1 - 2 |
5 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
30 sierpnia 2017 Chełmianka Chełm – Stal Rzeszów |
1 - 2 |
30 sierpnia 2017 Resovia Rzeszów – Unia Tarnów |
2 - 1 |
30 sierpnia 2017 Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisła Sandomierz |
2 - 0 |
30 sierpnia 2017 Podlesie Biała Podlaska – JKS Jarosław |
3 - 1 |
30 sierpnia 2017 Podhale Nowy Targ – Spartakus Daleszyce |
3 - 3 |
30 sierpnia 2017 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – MKS Trzebinia |
2 - 1 |
30 sierpnia 2017 Avia Świdnik – Soła Oświęcim |
1 - 2 |
30 sierpnia 2017 Motor Lublin – Karpaty Krosno |
5 - 0 |
30 sierpnia 2017 Orlęta Radzyń Podlaski – Wiślanie Jaśkowice |
0 - 0 |
6 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
2 września 2017 Wiślanie Jaśkowice – Avia Świdnik |
1 - 1 |
2 września 2017 Stal Rzeszów – Karpaty Krosno |
5 - 1 |
2 września 2017 JKS Jarosław – Resovia Rzeszów |
1 - 4 |
2 września 2017 Unia Tarnów – Motor Lublin |
0 - 4 |
2 września 2017 Soła Oświęcim – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
3 - 1 |
3 września 2017 Wisła Sandomierz – Orlęta Radzyń Podlaski |
1 - 1 |
3 września 2017 Chełmianka Chełm – Wólczanka Wólka Pełkińska |
1 - 1 |
3 września 2017 Spartakus Daleszyce – Podlesie Biała Podlaska |
2 - 0 |
3 września 2017 MKS Trzebinia – Podhale Nowy Targ |
4 - 1 |
7 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
8 września 2017 Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Rzeszów |
0 - 1 |
9 września 2017 Orlęta Radzyń Podlaski – Chełmianka Chełm |
1 - 2 |
9 września 2017 Avia Świdnik – Wisła Sandomierz |
4 - 4 |
9 września 2017 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Wiślanie Jaśkowice |
0 - 3 |
9 września 2017 Podhale Nowy Targ – Soła Oświęcim |
0 - 3 |
9 września 2017 Podlesie Biała Podlaska – MKS Trzebinia |
0 - 0 |
9 września 2017 Resovia Rzeszów – Spartakus Daleszyce |
2 - 1 |
9 września 2017 Karpaty Krosno – Unia Tarnów |
4 - 1 |
13 września 2017 Motor Lublin – JKS Jarosław |
4 - 1 |
8 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
15 września 2017 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Wisła Sandomierz |
3 - 0 |
16 września 2017 MKS Trzebinia – Resovia Rzeszów |
1 - 1 |
16 września 2017 Soła Oświęcim – Podlesie Biała Podlaska |
2 - 2 |
16 września 2017 Wólczanka Wólka Pełkińska – Orlęta Radzyń Podlaski |
1 - 0 |
16 września 2017 Chełmianka Chełm – Avia Świdnik |
1 - 0 |
16 września 2017 Stal Rzeszów – Unia Tarnów |
1 - 0 |
16 września 2017 Wiślanie Jaśkowice – Podhale Nowy Targ |
3 - 0 |
17 września 2017 JKS Jarosław – Karpaty Krosno |
1 - 1 |
17 września 2017 Spartakus Daleszyce – Motor Lublin |
1 - 3 |
9 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
23 września 2017 Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Rzeszów |
2 - 2 |
23 września 2017 Avia Świdnik – Wólczanka Wólka Pełkińska |
3 - 0 |
23 września 2017 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Chełmianka Chełm |
0 - 0 |
23 września 2017 Podhale Nowy Targ – Wisła Sandomierz |
1 - 2 |
23 września 2017 Podlesie Biała Podlaska – Wiślanie Jaśkowice |
2 - 2 |
23 września 2017 Resovia Rzeszów – Soła Oświęcim |
1 - 2 |
23 września 2017 Motor Lublin – MKS Trzebinia |
5 - 0 |
23 września 2017 Karpaty Krosno – Spartakus Daleszyce |
3 - 0 |
23 września 2017 Unia Tarnów – JKS Jarosław |
3 - 2 |
10 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
29 września 2017 Wiślanie Jaśkowice – Resovia Rzeszów |
0 - 0 |
29 września 2017 MKS Trzebinia – Karpaty Krosno |
0 - 0 |
30 września 2017 Stal Rzeszów – JKS Jarosław |
2 - 1 |
30 września 2017 Soła Oświęcim – Motor Lublin |
6 - 0 |
30 września 2017 Wisła Sandomierz – Podlesie Biała Podlaska |
0 - 2 |
30 września 2017 Chełmianka Chełm – Podhale Nowy Targ |
0 - 2 |
30 września 2017 Wólczanka Wólka Pełkińska – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
0 - 3 |
30 września 2017 Orlęta Radzyń Podlaski – Avia Świdnik |
2 - 1 |
1 października 2017 Spartakus Daleszyce – Unia Tarnów |
3 - 1 |
11 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
6 października 2017 JKS Jarosław – Spartakus Daleszyce |
6 - 4 |
7 października 2017 Avia Świdnik – Stal Rzeszów |
1 - 1 |
7 października 2017 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Orlęta Radzyń Podlaski |
1 - 2 |
7 października 2017 Podhale Nowy Targ – Wólczanka Wólka Pełkińska |
1 - 3 |
7 października 2017 Resovia Rzeszów – Wisła Sandomierz |
0 - 0 |
7 października 2017 Motor Lublin – Wiślanie Jaśkowice |
3 - 0 |
7 października 2017 Karpaty Krosno – Soła Oświęcim |
1 - 2 |
7 października 2017 Unia Tarnów – MKS Trzebinia |
2 - 2 |
7 października 2017 Podlesie Biała Podlaska – Chełmianka Chełm |
1 - 1 |
12 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
14 października 2017 Stal Rzeszów – Spartakus Daleszyce |
2 - 0 |
14 października 2017 MKS Trzebinia – JKS Jarosław |
3 - 0 |
14 października 2017 Soła Oświęcim – Unia Tarnów |
3 - 0 |
14 października 2017 Wiślanie Jaśkowice – Karpaty Krosno |
5 - 1 |
14 października 2017 Wólczanka Wólka Pełkińska – Podlesie Biała Podlaska |
2 - 2 |
14 października 2017 Orlęta Radzyń Podlaski – Podhale Nowy Targ |
2 - 1 |
14 października 2017 Avia Świdnik – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
2 - 3 |
15 października 2017 Wisła Sandomierz – Motor Lublin |
0 - 1 |
15 października 2017 Chełmianka Chełm – Resovia Rzeszów |
2 - 1 |
13 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
21 października 2017 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Stal Rzeszów |
2 - 1 |
21 października 2017 Podhale Nowy Targ – Avia Świdnik |
1 - 1 |
21 października 2017 Podlesie Biała Podlaska – Orlęta Radzyń Podlaski |
1 - 1 |
21 października 2017 Resovia Rzeszów – Wólczanka Wólka Pełkińska |
0 - 0 |
21 października 2017 Motor Lublin – Chełmianka Chełm |
1 - 0 |
21 października 2017 Karpaty Krosno – Wisła Sandomierz |
3 - 2 |
21 października 2017 Unia Tarnów – Wiślanie Jaśkowice |
2 - 0 |
21 października 2017 JKS Jarosław – Soła Oświęcim |
0 - 1 |
22 października 2017 Spartakus Daleszyce – MKS Trzebinia |
1 - 0 |
14 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
28 października 2017 Stal Rzeszów – MKS Trzebinia |
1 - 1 |
28 października 2017 Soła Oświęcim – Spartakus Daleszyce |
1 - 3 |
28 października 2017 Wiślanie Jaśkowice – JKS Jarosław |
4 - 2 |
28 października 2017 Chełmianka Chełm – Karpaty Krosno |
1 - 0 |
28 października 2017 Wólczanka Wólka Pełkińska – Motor Lublin |
1 - 0 |
28 października 2017 Orlęta Radzyń Podlaski – Resovia Rzeszów |
1 - 2 |
28 października 2017 Avia Świdnik – Podlesie Biała Podlaska |
2 - 1 |
28 października 2017 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Podhale Nowy Targ |
1 - 1 |
29 października 2017 Wisła Sandomierz – Unia Tarnów |
1 - 0 |
15 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
4 listopada 2017 Podhale Nowy Targ – Stal Rzeszów |
2 - 1 |
4 listopada 2017 Podlesie Biała Podlaska – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
1 - 2 |
4 listopada 2017 Resovia Rzeszów – Avia Świdnik |
1 - 0 |
4 listopada 2017 Motor Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski |
4 - 0 |
4 listopada 2017 Karpaty Krosno – Wólczanka Wólka Pełkińska |
0 - 3 |
4 listopada 2017 Unia Tarnów – Chełmianka Chełm |
1 - 3 |
4 listopada 2017 JKS Jarosław – Wisła Sandomierz |
0 - 2 |
4 listopada 2017 MKS Trzebinia – Soła Oświęcim |
2 - 0 |
5 listopada 2017 Spartakus Daleszyce – Wiślanie Jaśkowice |
1 - 4 |
16 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
11 listopada 2017 Wiślanie Jaśkowice – MKS Trzebinia |
2 - 1 |
11 listopada 2017 Wisła Sandomierz – Spartakus Daleszyce |
2 - 0 |
11 listopada 2017 Wólczanka Wólka Pełkińska – Unia Tarnów |
1 - 1 |
11 listopada 2017 Orlęta Radzyń Podlaski – Karpaty Krosno |
2 - 1 |
11 listopada 2017 Avia Świdnik – Motor Lublin |
0 - 4 |
11 listopada 2017 Podhale Nowy Targ – Podlesie Biała Podlaska |
3 - 0 |
12 listopada 2017 Stal Rzeszów – Soła Oświęcim |
3 - 0 |
12 listopada 2017 Chełmianka Chełm – JKS Jarosław |
3 - 0 |
12 listopada 2017 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Resovia Rzeszów |
1 - 2 |
17 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
18 listopada 2017 Podlesie Biała Podlaska – Stal Rzeszów |
0 - 0 |
18 listopada 2017 Resovia Rzeszów – Podhale Nowy Targ |
0 - 1 |
18 listopada 2017 Motor Lublin – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
0 - 0 |
18 listopada 2017 Karpaty Krosno – Avia Świdnik |
1 - 1 |
18 listopada 2017 Unia Tarnów – Orlęta Radzyń Podlaski |
3 - 0 |
18 listopada 2017 JKS Jarosław – Wólczanka Wólka Pełkińska |
1 - 4 |
18 listopada 2017 Spartakus Daleszyce – Chełmianka Chełm |
0 - 2 |
18 listopada 2017 MKS Trzebinia – Wisła Sandomierz |
2 - 0 |
18 listopada 2017 Soła Oświęcim – Wiślanie Jaśkowice |
1 - 2 |
18 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
10 marca 2018 Motor Lublin – Podhale Nowy Targ |
2 - 0 |
18 kwietnia 2018 Podlesie Biała Podlaska – Resovia Rzeszów |
1 - 1 |
18 kwietnia 2018 Stal Rzeszów – Wiślanie Jaśkowice |
4 - 0 |
18 kwietnia 2018 Soła Oświęcim – Wisła Sandomierz |
1 - 1 |
18 kwietnia 2018 MKS Trzebinia – Chełmianka Chełm |
1 - 2 |
18 kwietnia 2018 Spartakus Daleszyce – Wólczanka Wólka Pełkińska |
0 - 0 |
18 kwietnia 2018 JKS Jarosław – Orlęta Radzyń Podlaski |
1 - 1 |
18 kwietnia 2018 Unia Tarnów – Avia Świdnik |
0 - 0 |
18 kwietnia 2018 Karpaty Krosno – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
0 - 2 |
19 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
17 marca 2018 Podhale Nowy Targ – Karpaty Krosno |
0 - 0 |
17 marca 2018 Wólczanka Wólka Pełkińska – MKS Trzebinia |
5 - 2 |
9 maja 2018 Chełmianka Chełm – Soła Oświęcim |
3 - 0 |
16 maja 2018 Avia Świdnik – JKS Jarosław |
3 - 0 |
16 maja 2018 Resovia Rzeszów – Stal Rzeszów |
2 - 1 |
16 maja 2018 Podlesie Biała Podlaska – Motor Lublin |
0 - 2 |
16 maja 2018 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Unia Tarnów |
4 - 1 |
16 maja 2018 Orlęta Radzyń Podlaski – Spartakus Daleszyce |
1 - 2 |
16 maja 2018 Wisła Sandomierz – Wiślanie Jaśkowice |
0 - 2 |
20 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
24 marca 2018 Stal Rzeszów – Wisła Sandomierz |
2 - 1 |
24 marca 2018 Wiślanie Jaśkowice – Chełmianka Chełm |
1 - 5 |
24 marca 2018 Soła Oświęcim – Wólczanka Wólka Pełkińska |
0 - 4 |
24 marca 2018 MKS Trzebinia – Orlęta Radzyń Podlaski |
0 - 4 |
24 marca 2018 Unia Tarnów – Podhale Nowy Targ |
1 - 3 |
24 marca 2018 Motor Lublin – Resovia Rzeszów |
1 - 2 |
6 czerwca 2018 Spartakus Daleszyce – Avia Świdnik |
0 - 0 |
6 czerwca 2018 JKS Jarosław – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
0 - 1 |
6 czerwca 2018 Karpaty Krosno – Podlesie Biała Podlaska |
0 - 3 |
21 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
31 marca 2018 Motor Lublin – Stal Rzeszów |
1 - 0 |
31 marca 2018 Resovia Rzeszów – Karpaty Krosno |
1 - 1 |
31 marca 2018 Podlesie Biała Podlaska – Unia Tarnów |
1 - 3 |
31 marca 2018 Podhale Nowy Targ – JKS Jarosław |
2 - 0 |
31 marca 2018 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Spartakus Daleszyce |
0 - 0 |
31 marca 2018 Orlęta Radzyń Podlaski – Soła Oświęcim |
1 - 1 |
31 marca 2018 Wólczanka Wólka Pełkińska – Wiślanie Jaśkowice |
4 - 3 |
31 marca 2018 Chełmianka Chełm – Wisła Sandomierz |
1 - 1 |
31 marca 2018 Avia Świdnik – MKS Trzebinia |
5 - 1 |
22 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
7 kwietnia 2018 Stal Rzeszów – Chełmianka Chełm |
1 - 2 |
7 kwietnia 2018 Wiślanie Jaśkowice – Orlęta Radzyń Podlaski |
0 - 0 |
7 kwietnia 2018 Soła Oświęcim – Avia Świdnik |
0 - 3 |
7 kwietnia 2018 MKS Trzebinia – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
1 - 1 |
7 kwietnia 2018 JKS Jarosław – Podlesie Biała Podlaska |
0 - 0 |
7 kwietnia 2018 Unia Tarnów – Resovia Rzeszów |
2 - 5 |
7 kwietnia 2018 Karpaty Krosno – Motor Lublin |
1 - 1 |
8 kwietnia 2018 Wisła Sandomierz – Wólczanka Wólka Pełkińska |
0 - 1 |
8 kwietnia 2018 Spartakus Daleszyce – Podhale Nowy Targ |
0 - 0 |
23 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
14 kwietnia 2018 Karpaty Krosno – Stal Rzeszów |
0 - 2 |
14 kwietnia 2018 Motor Lublin – Unia Tarnów |
4 - 4 |
14 kwietnia 2018 Resovia Rzeszów – JKS Jarosław |
2 - 1 |
14 kwietnia 2018 Podlesie Biała Podlaska – Spartakus Daleszyce |
0 - 1 |
14 kwietnia 2018 Podhale Nowy Targ – MKS Trzebinia |
3 - 0 |
14 kwietnia 2018 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Soła Oświęcim |
3 - 0 |
14 kwietnia 2018 Avia Świdnik – Wiślanie Jaśkowice |
4 - 0 |
14 kwietnia 2018 Orlęta Radzyń Podlaski – Wisła Sandomierz |
0 - 1 |
14 kwietnia 2018 Wólczanka Wólka Pełkińska – Chełmianka Chełm |
0 - 2 |
24 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
21 kwietnia 2018 Stal Rzeszów – Wólczanka Wólka Pełkińska |
1 - 0 |
21 kwietnia 2018 Chełmianka Chełm – Orlęta Radzyń Podlaski |
1 - 2 |
21 kwietnia 2018 Wisła Sandomierz – Avia Świdnik |
0 - 2 |
21 kwietnia 2018 Wiślanie Jaśkowice – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
2 - 2 |
21 kwietnia 2018 Soła Oświęcim – Podhale Nowy Targ |
0 - 2 |
21 kwietnia 2018 MKS Trzebinia – Podlesie Biała Podlaska |
1 - 1 |
21 kwietnia 2018 Spartakus Daleszyce – Resovia Rzeszów |
0 - 1 |
21 kwietnia 2018 JKS Jarosław – Motor Lublin |
0 - 1 |
21 kwietnia 2018 Unia Tarnów – Karpaty Krosno |
3 - 0 |
25 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
25 kwietnia 2018 Wisła Sandomierz – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
0 - 2 |
25 kwietnia 2018 Unia Tarnów – Stal Rzeszów |
0 - 5 |
25 kwietnia 2018 Karpaty Krosno – JKS Jarosław |
0 - 1 |
25 kwietnia 2018 Motor Lublin – Spartakus Daleszyce |
5 - 0 |
25 kwietnia 2018 Resovia Rzeszów – MKS Trzebinia |
4 - 1 |
25 kwietnia 2018 Podlesie Biała Podlaska – Soła Oświęcim |
1 - 1 |
25 kwietnia 2018 Podhale Nowy Targ – Wiślanie Jaśkowice |
4 - 0 |
25 kwietnia 2018 Avia Świdnik – Chełmianka Chełm |
2 - 1 |
25 kwietnia 2018 Orlęta Radzyń Podlaski – Wólczanka Wólka Pełkińska |
1 - 1 |
26 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
28 kwietnia 2018 Stal Rzeszów – Orlęta Radzyń Podlaski |
2 - 3 |
28 kwietnia 2018 Wólczanka Wólka Pełkińska – Avia Świdnik |
4 - 2 |
28 kwietnia 2018 Wiślanie Jaśkowice – Podlesie Biała Podlaska |
1 - 1 |
28 kwietnia 2018 Soła Oświęcim – Resovia Rzeszów |
0 - 1 |
28 kwietnia 2018 MKS Trzebinia – Motor Lublin |
1 - 2 |
28 kwietnia 2018 Spartakus Daleszyce – Karpaty Krosno |
0 - 1 |
28 kwietnia 2018 JKS Jarosław – Unia Tarnów |
2 - 0 |
29 kwietnia 2018 Chełmianka Chełm – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
0 - 0 |
29 kwietnia 2018 Wisła Sandomierz – Podhale Nowy Targ |
2 - 2 |
27 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
4 maja 2018 Resovia Rzeszów – Wiślanie Jaśkowice |
1 - 0 |
5 maja 2018 JKS Jarosław – Stal Rzeszów |
2 - 1 |
5 maja 2018 Unia Tarnów – Spartakus Daleszyce |
3 - 2 |
5 maja 2018 Karpaty Krosno – MKS Trzebinia |
1 - 3 |
5 maja 2018 Motor Lublin – Soła Oświęcim |
3 - 0 |
5 maja 2018 Podlesie Biała Podlaska – Wisła Sandomierz |
2 - 0 |
5 maja 2018 Podhale Nowy Targ – Chełmianka Chełm |
0 - 3 |
5 maja 2018 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Wólczanka Wólka Pełkińska |
2 - 1 |
5 maja 2018 Avia Świdnik – Orlęta Radzyń Podlaski |
5 - 0 |
28 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
11 maja 2018 Wiślanie Jaśkowice – Motor Lublin |
4 - 3 |
12 maja 2018 Stal Rzeszów – Avia Świdnik |
1 - 4 |
12 maja 2018 Orlęta Radzyń Podlaski – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
1 - 2 |
12 maja 2018 Wólczanka Wólka Pełkińska – Podhale Nowy Targ |
0 - 1 |
12 maja 2018 Chełmianka Chełm – Podlesie Biała Podlaska |
2 - 2 |
12 maja 2018 Wisła Sandomierz – Resovia Rzeszów |
0 - 3 |
12 maja 2018 Soła Oświęcim – Karpaty Krosno |
1 - 3 |
12 maja 2018 MKS Trzebinia – Unia Tarnów |
0 - 0 |
12 maja 2018 Spartakus Daleszyce – JKS Jarosław |
2 - 0 |
29 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
19 maja 2018 Motor Lublin – Wisła Sandomierz |
0 - 1 |
19 maja 2018 Resovia Rzeszów – Chełmianka Chełm |
0 - 0 |
19 maja 2018 Podlesie Biała Podlaska – Wólczanka Wólka Pełkińska |
2 - 4 |
19 maja 2018 Podhale Nowy Targ – Orlęta Radzyń Podlaski |
4 - 1 |
19 maja 2018 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Avia Świdnik |
1 - 0 |
19 maja 2018 JKS Jarosław – MKS Trzebinia |
2 - 0 |
19 maja 2018 Unia Tarnów – Soła Oświęcim |
4 - 0 |
20 maja 2018 Spartakus Daleszyce – Stal Rzeszów |
0 - 1 |
20 maja 2018 Karpaty Krosno – Wiślanie Jaśkowice |
3 - 0 |
30 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
26 maja 2018 Stal Rzeszów – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
0 - 2 |
26 maja 2018 Avia Świdnik – Podhale Nowy Targ |
1 - 4 |
26 maja 2018 Orlęta Radzyń Podlaski – Podlesie Biała Podlaska |
0 - 0 |
26 maja 2018 Wólczanka Wólka Pełkińska – Resovia Rzeszów |
0 - 1 |
26 maja 2018 Chełmianka Chełm – Motor Lublin |
0 - 2 |
26 maja 2018 Wisła Sandomierz – Karpaty Krosno |
3 - 0 |
26 maja 2018 Wiślanie Jaśkowice – Unia Tarnów |
1 - 1 |
26 maja 2018 Soła Oświęcim – JKS Jarosław |
1 - 1 |
26 maja 2018 MKS Trzebinia – Spartakus Daleszyce |
0 - 1 |
31 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
30 maja 2018 MKS Trzebinia – Stal Rzeszów |
1 - 2 |
30 maja 2018 Spartakus Daleszyce – Soła Oświęcim |
2 - 0 |
30 maja 2018 JKS Jarosław – Wiślanie Jaśkowice |
2 - 0 |
30 maja 2018 Unia Tarnów – Wisła Sandomierz |
0 - 2 |
30 maja 2018 Karpaty Krosno – Chełmianka Chełm |
0 - 0 |
30 maja 2018 Motor Lublin – Wólczanka Wólka Pełkińska |
2 - 1 |
30 maja 2018 Resovia Rzeszów – Orlęta Radzyń Podlaski |
3 - 0 |
30 maja 2018 Podlesie Biała Podlaska – Avia Świdnik |
4 - 3 |
30 maja 2018 Podhale Nowy Targ – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
3 - 0 |
32 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
2 czerwca 2018 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Podlesie Biała Podlaska |
0 - 0 |
2 czerwca 2018 Avia Świdnik – Resovia Rzeszów |
0 - 3 |
2 czerwca 2018 Orlęta Radzyń Podlaski – Motor Lublin |
0 - 1 |
2 czerwca 2018 Wólczanka Wólka Pełkińska – Karpaty Krosno |
2 - 0 |
2 czerwca 2018 Wiślanie Jaśkowice – Spartakus Daleszyce |
3 - 2 |
2 czerwca 2018 Soła Oświęcim – MKS Trzebinia |
4 - 1 |
3 czerwca 2018 Stal Rzeszów – Podhale Nowy Targ |
2 - 5 |
3 czerwca 2018 Chełmianka Chełm – Unia Tarnów |
5 - 1 |
3 czerwca 2018 Wisła Sandomierz – JKS Jarosław |
0 - 1 |
33 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
9 czerwca 2018 Soła Oświęcim – Stal Rzeszów |
1 - 1 |
9 czerwca 2018 MKS Trzebinia – Wiślanie Jaśkowice |
2 - 1 |
9 czerwca 2018 Spartakus Daleszyce – Wisła Sandomierz |
4 - 0 |
9 czerwca 2018 JKS Jarosław – Chełmianka Chełm |
2 - 1 |
9 czerwca 2018 Unia Tarnów – Wólczanka Wólka Pełkińska |
4 - 1 |
9 czerwca 2018 Karpaty Krosno – Orlęta Radzyń Podlaski |
0 - 1 |
9 czerwca 2018 Motor Lublin – Avia Świdnik |
1 - 0 |
9 czerwca 2018 Resovia Rzeszów – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
4 - 1 |
9 czerwca 2018 Podlesie Biała Podlaska – Podhale Nowy Targ |
2 - 1 |
34 kolejka
Mecz | Wynik |
---|---|
16 czerwca 2018 Stal Rzeszów – Podlesie Biała Podlaska |
5 - 1 |
16 czerwca 2018 Podhale Nowy Targ – Resovia Rzeszów |
1 - 3 |
16 czerwca 2018 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Motor Lublin |
1 - 1 |
16 czerwca 2018 Avia Świdnik – Karpaty Krosno |
1 - 1 |
16 czerwca 2018 Orlęta Radzyń Podlaski – Unia Tarnów |
4 - 1 |
16 czerwca 2018 Wólczanka Wólka Pełkińska – JKS Jarosław |
2 - 3 |
16 czerwca 2018 Chełmianka Chełm – Spartakus Daleszyce |
3 - 2 |
16 czerwca 2018 Wisła Sandomierz – MKS Trzebinia |
2 - 0 |
16 czerwca 2018 Wiślanie Jaśkowice – Soła Oświęcim |
2 - 0 |